We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Missed you mom, really

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tristan Ahearne
Tristan Ahearne

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Írország
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 02.

Missed you mom, really Empty
TémanyitásTárgy: Missed you mom, really   Missed you mom, really EmptySzer. Jan. 08 2020, 00:19


Rhiannon& Pryderi
Nem élveztem, hogy pingponglabdaként pattogtam ide-oda a világban. Amikor éppen csak megszülettem, a dajkáim "elvesztettek" bár inkább az elrablás felé hajlik a dolog. Néhány percet lehettem csak anyám mellett, biztonságban és szeretetben, mielőtt elszakítottak volna tőle. Aztán a következő pillanatban már egy erdőben találtam magam, és nyilván fülsiketítően ordíthattam, mert hamar megérkezett a segítség. Három istennő vett magához, akik legjobb tudásuk szerint neveltek, és szerencsémre a férfi példának sem voltam híján, hisz ott volt velünk Morrigan párja is. De ők mégsem a szüleim voltak. Akkor sem, ha Clíodhna iránt olthatatlan szerelem gyúlt bennem...nem tudtam, ki vagyok. Tudták, hogy isten vagyok, azt is, hogy két kelta házasságából születtem, de ezt létszámítva nem volt semmim, csak egy nevem. Pryderi. Gond. Együtt adták nekem ezt a nevet, hiszen először hatalmas kolonc voltam a nyakunkon. Megszerettem őket, de tudnom kellett, ki vagyok.
17 éves voltam, félig még gyerek, amikor nyakamba vettem a világot, hogy megkeressem azokat, akiktől származom. Nem volt könnyű, és sok viszontagságot kellett átélnem, de végül megjelentem a küszöbükön. És amire apám kényszerítette anyámat, az több volt a soknál. Állítólag igaz szerelem volt az övék, de nem teszel ilyet azzal akit szeretsz. Anyámmal azonnal megtaláltam a közös hangot, apámmal sokkal nehezebb volt. És bármennyire is örültem, hogy újra látom őket, anyám látta rajtam, hogy vissza vágyom a kedvesem mellé. Ő biztatott, hogy keressem fel, így néhány hónap után újra útra keltem.
Ennek sok éve már, és csak most találtam meg újra az én drágámat. Mint kiderült, van egy lányunk is  amitől csak még boldogabb lettem. Anyámnak még nem mondtam el, főleg azért nem mert a seggfej apám miatt eddig börtönben volt. Nem tudom, hogy mi ütött az öregbe, de nagyon bolond mostanában. De látnom kell anyámat, mennyire viselte meg a bezártság, és hogy tudok-e segíteni valahogyan neki. Annyi mindent el is akarok mondani neki, ami már nem várhat, így szaporán szedem a lábaimat a lakóhelyük felé. Jó lenne, ha csak anya lenne otthon. Gyakran látogattam akkor is, míg a világot róttam Clíodhna után kutatva. Ő mindig tudja, mit kell mondania nekem.

Her sweet kiss
||   Missed you mom, really 2856385791  || x || ×
Vissza az elejére Go down
Mavis O'Neil
Mavis O'Neil

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
Lovasoktató
⌲ Hozzászólások :
13
⌲ Tartózkodási hely :
Wales
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jun. 30.

Missed you mom, really Empty
TémanyitásTárgy: Re: Missed you mom, really   Missed you mom, really EmptyCsüt. Jan. 09 2020, 22:30


Pryderi&Rhiannon
Emlékszem mennyire vártam, hogy végre a karjaimba tartsam a fiúnkat, akit aztán a dajkák elvileg elvesztettek. Engem pedig csapdába csaltak, nem is értettem, sőt most sem értem, hogy a férjem miért hitt nekik. Több évet vártunk arra, hogy megszülessen, minek ettem voltam meg? Nem vagyok a kannibalizmus híve, akkor sem voltam. Örültem, amikor megjelent nálunk, véget ért a szenvedésem, amit Pwyll szabott rám, mindenkinek elmondtam, hogy megöltem a fiúnkat, aztán becipeltem őket a trónterembe, tizenhét év nem tűnik olyan soknak egy isten életében. De mintha egy örökké valóságig lettem volna büntetve. Viszont nem hagytam azt se, hogy sokáig legyen velünk a fiam, haragudott az apjára, és éreztem rajta, hogy hiába szeret engem, máshol van a helye. Remélem meg is találta azt a személyt, aki mellett úgy érezte magát, mint én az apja mellett,nagyon régen.
A legújabb Bosszúállókat nézem, jó tulajdonképpen nekem az elmúlt három év filmjei mind új, de ez a Végjáték, közben a lovarda dolgait intézem, hamarosan nyithatok. Lesz mondjuk dolgom, olyan lovat is felvásároltam, akire már keresztet vetettek a halandók, viszont ők nem istennők, és nem a Lovak Úrnője. Egy lovat sem hagyok magára, nekem is jót tesznek, főleg a lelkemnek. Mosolyogva pattanok fel a kanapéról, amikor megérzem a fiam erejét. Nyitom is az ajtót rögtön.
- Pryderi! – ölelem magamhoz miután beengedem, és zárom az ajtót. – El se tudom mondani, hogy mennyire hiányoztál. Ugye tudod, hogy mindent el kell mesélned, ami eddig történt veled. Ahh, igen van egy macskánk, Borisz. Lehet fújni fog rád, én azon gondolkodom, hogy meg kéne kopasztani, akkor jobban tudnék aludni, az a kis dög eddig a helyemen aludt. – közben töltök valami innivalót is, amit kér, az apja legalább alkoholban gazdag szekrényt halmozott fel.
- Megtaláltad akit kerestél? - érdeklődöm kíváncsian.

||   Missed you mom, really 2856385791  || x || ×
Vissza az elejére Go down
Tristan Ahearne
Tristan Ahearne

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Írország
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 02.

Missed you mom, really Empty
TémanyitásTárgy: Re: Missed you mom, really   Missed you mom, really EmptyCsüt. Jan. 16 2020, 01:05


Rhiannon& Pryderi
Anyám egy fantasztikus nő, őszintén, apám meg sem érdemli őt. 17 év távollét után, szinte ismeretlenként jelentem meg náluk, hogy akárki gyereke is lehettem volna, nem lett volna biztos, hogy az övék vagyok. De anyám, az a drága jó asszony azonnal megérezte, hogy én vagyok az, akit olyan nagy szeretettel hordozott méhében, és akivel olyan fájdalmasan kevés időt tölthetett. AZ első pillanattól kezdve az anyám volt. Mindent elmondtam neki a sorsomról, és az istennőről, akihez lángoló szerelem fűz, kértem, jöjjön velem, Cernunnos és Morrigan szívesen látnák, de nem tehette. Megértettem, de ő is megértette haragomat, éppen ezért a gondjaimra bízott egyet isteni hátasai közül, aztán utamra engedett, keressem meg újra az áhított nőt. A ló azóta is jól szolgál, egy valódi barátra leltem benne.
Nem tudok nem mosolyogni az ő boldog mosolyásra. Olyan régen láttuk egymást, hogy az már szinte fáj, és annyi minden történt, amit meg akarok osztani vele, annyi csodálatos hírem van, remélem ez őt is felvidítja kicsikét.
- Mama! -mosolyodom el, majd átölelem, ahogy ő is magához szorít engem. Csodálatos érzés ez, otthonos és megnyugtató. - Te is hiányoztál nekem mama, nagyon is. -felelem majd elveszem a felém nyújtott poharat, majd egy laza mozdulattal lesöpröm a szürke macskát a fotelból, hogy oda ülhessek. - Úgy érzem, Borisszal nem leszünk cimbik, bár én sosem voltam macskás. -vigyorodom el, és megvárom míg leül. - Mindent...hát, anyukám, van szabad hat heted? Sok minden történt. Sokáig kóricáltam egyedül a világban, nagyon is. Aztán most, néhány napja, végre megtaláltam Őt. Igyekezett tenni a szabad Írországért, már csak miattad is, hogy újra erős legyél. És képzeld...van egy lányunk. Aibell a neve, banshee istennő, és nemsokkal azelőtt fogant, hogy elindultam volna először hozzátok. Most is várandós, ha minden igaz ikerfiaink fognak születni. Hirtelen lettem a semmiből férj, és apa, de nagyon boldog vagyok. Te hogy vagy, anya? -fogom meg aggodalmasan a kezét, nem néz ki túl jól.

Her sweet kiss
||   Missed you mom, really 2856385791  || x || ×
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Missed you mom, really Empty
TémanyitásTárgy: Re: Missed you mom, really   Missed you mom, really Empty

Vissza az elejére Go down
 
Missed you mom, really
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Európa :: Írország :: Dublin-
Ugrás: