We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Chaos for Piano and Violin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ran Bousaid
Ran Bousaid

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros, énekesnő
⌲ Hozzászólások :
81
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 23.
⌲ Kor :
24

Chaos for Piano and Violin Empty
TémanyitásTárgy: Chaos for Piano and Violin   Chaos for Piano and Violin EmptyHétf. Feb. 24 2020, 18:00

Még mindig alig hiszem el, hogy a döntőben vagyunk. Én megszeppenten forgolódok az öltözők körül, itt mindenki iszonyú magas. 12 éves fejjel külföldön elég mókás, de nem ez az első nemzetközi versenyem, de ez az első amin Rinrinnel együtt indulhatunk, sőt az ikertestvére és Sun Jin is bejutottak a döntőbe. Egy férfi felkap engem és könnyedén, mint valami kistáskát elcipel a tárgyalóba.
- Megtaláltam! - jelenti be diadalmasan japánul, amire egy igencsak koreainak tűnő hölgy tapsikol, Rinrin sóhajt egyet, hogy meglettem, de van még egy úriember akit nem ismerek, de ahogy megszólal, akkor a baritonjából sejtem, hogy ő lesz a meglepetésünk énekese.
- Akkor fussunk át a záróakkordon. - majd felveszem én is a kottát.
A fiúk után jövünk közvetlenül, Rinrin nagyon jót mulat rajtam, amire néha odanyúlok, hogy megcsípjem, ami sikerül is, mert még nagyon élesen bennem van a kiképzésem. De ahogy befejezik a versenyprogramjukat, akkor lép elő Kouichi, mint felkészítőnk, hogy előre is elnézést kérjen amiért mi többet fogunk játszani. A színpad fele el van függönyözve, mert mögötte van Amirkhanov-san és kamarazenekar, meg Ingram-san is. Kouichi pedig a függöny mögé siet amíg mi a kiválasztott darabokat játsszuk, mert ő dobolni fog.
A 26 perces program végén én a vonót, Rinko pedig a jobb kezét emeli fel, amire látom innen is, hogy Woo Jin megkapaszkodik Sun Jin zakójában és sápad is el, de egy pillanatra lekapcsol a világítás, hogy elhúzzák a függönyt, majd visszajönnek a fények, felfedve a kamarazenekart, én pedig tőlem szokatlan mozdulattal állok meg és kezdem el az Angels Callingot, majd átveszi a zenekar és Rinrin, amíg én a hegedűt lecserélem az elektromos gitárra és mint akit egy démonhadsereg szállt meg, úgy kezdek játszani, szerencsére Ingram-san hangja, basszusgitárja és Rinrin zongorája nagyjából észnél tart. Hogyan pukkasszunk népet? Klasszikus zenei versenyt szimfonikus metálkoncertté változtatva, úgy.
Vissza az elejére Go down
 
Chaos for Piano and Violin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Alternatív terek :: Múlt-
Ugrás: