We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Dr. Iain Urquhart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Iain Urquhart
Iain Urquhart

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Kórházigazgató
⌲ Hozzászólások :
2
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 06.

Dr. Iain Urquhart Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Iain Urquhart   Dr. Iain Urquhart EmptyKedd Aug. 06 2019, 16:36

Dr. Iain Urquhart

I'm Scottish, I always have the high ground
Makhaón, Prof. Dr. Iain Urquhart PhD
kortalan
görög istenek
Ewan McGregor
nőtlen
hetero
canon/saját
Aszklépiosz és Épioné fia, a sebészet istene. Halottnak hiszik, a testvérével Podaleirosszal eltemettette a saját álcáját, hogy a Trójai háború végeztével tényleg csak a munkájára tudjon koncentrálni. A legendák miszerint nős, családos ember volt, sosem volt igaz, mindig a hivatásának és a szikének élt.
vulnus scissus
Mit fogok tenni ez után? Nem mehetek oda a húgaimhoz és beszélhetek velük. Nem használhatom az isteni erőimet sem már, mert felhívom magamra a figyelmet csak. Messziről nézem csak Panakeiát, ahogy gyakorlatilag megsemmisíti Skóciát, ahol egy ideje már tábort vertem. Csak némán és tehetetlenül néztem végig a leomlását, miután Tartarosz berezelt a ténytől, hogy tényleg szereti és nem csak álmodta az egészet. Talán azóta, hogy megszületett, azóta tudnia kellene mindkettőnek, hogy a Végzet ezt szánta nekik. De Morosz könyörtelen néha és ő is saras, mert Iaszót, a másik húgom szereti. Ha ebben a családban járványosan terjed a majdnem morbid szerelem, akkor én rám mi várhat? Valószínűleg semmi... Az én elkötelezettségem a munkám és a hivatásom iránt nem tűrné senki. Elég a legidősebb húgom példának. Már nekem fáj, hogy mennyire szereti és mennyire meg kell szenvednie emiatt. A fiának is.

Kopognak a kunyhóm ajtaján. Én kinyitom amire szabályosan beájul egy fiatalember. Nem kell zseninek lennem, hogy rájöjjek, hogy a félistenné lekicsinyített unokaöcsém az.
- Kérem... tanítson meg a gyógyításra... nem akarok többé senkinek sem ártani. - néz rám, amire én csak felsóhajtok. A húgomat látom benne. De azt a férfit is aki cserben hagyta és elárulta őt.
- Kelj fel, fiú. Nem lesz könnyű, de amire végzünk, addigra mindent tudni fogsz amit kell. Utána pedig az idők végéig csiszolnod kell a tudásodat, hogy méltó maradhass. - veregetem meg a vállát miután felkel. Sosem hittem volna, hogy a saját véremből lesz egyszer tanítványom és hogy nem mondhatom el neki, hogy a nagybátyja vagyok.
Titokban kezdtem el kitanítani, sosem mondhatta el senkinek, hogy mi a valódi nevem.
Amikor letette az első esküjét mindig megmosolyogtam, hogy sokkal határozottabban ejtette ki az anyja nevét önkéntelenül mint akár enyémet is. Mennyire büszke lenne ő is, meg az apja is, hogy itt áll.

Átveszem a kicsit zizegős doktortól az irodámban a bizonyítványait. Azerbajdzsáni érettségi és magyar orvosi diploma... A rezidensi papírjai is mind magyarok.
- Miért választotta pont a Szegedi Tudományegyetem orvosképzését? - pillantok a fiatalemberre, aki csak zavartan mosolyog egyet.
- Kihívást kerestem, ők pedig megadták. Utána kisebb kórházak traumatológiáira mentem és sürgősségiken segítettem be. - folytatná a magyarázást, én pedig csak bólogatok.
- Főként Gyula, utána Szentes. Jártam én is ott, gondolom látta az urq01 orvos azonosítót. - próbálom lazára venni a beszélgetést. - Most pedig szakorvos és eljött New Yorkba, hogy kaotikus polytraumás esetekkel dolgozzon. Pedig tudtottam a családja anyagi helyzetéből adódóan magánklinikát is építhetne...
- Nem uram, nem akarok a magánszférába kerülni. Én gyógyítani akarok. - erre csak elmosolyodom és a kezem nyújtom felé.
- Üdv a fedélzeten, Dr. Amirkhanov.

Egy hosszú barnahajú rezidens siet felém, én pedig bevárom őt és átveszem a papírokat, amiket a kezembe ad.
- Dr. Skye MacFarlane... igaz? A traumatológia előadásokról. Szóval hozzánk jön gyakorlatra. -  a lány csak futólag bólint és nem tudom miért, de elsiet mellettem. Éogan lánya. A szívem őrülten kalapál. Szedd össze magad Makhaón. Nem lenne illő az unokaöcséd lánya után epekedni. De érdekel, hogy miért pont ide kötött ki. Talán csak Farid miatt és megint túlgondolok mindent.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Dr. Iain Urquhart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Iain Urquhart   Dr. Iain Urquhart EmptyKedd Aug. 06 2019, 16:56

elfogadva
welcome to our family
Nem is tudom mit mondjak Makhaón, el kell ismerni jobb, vagy mint egy kaméleon, több ezer éven keresztül eltűntél a szemünk elől. Most viszont, hogy az egyik Őrző körül legyeskedsz, már nem is vagy annyira biztonságban. A testvéreid biztos örülni fognak neked, miután túltették magukat a sokkon.

Örülök, hogy itt vagy! Nyomás játszani!  *-*
Vissza az elejére Go down
 
Dr. Iain Urquhart
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samuel Iain DeWitt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: NJK-k-
Ugrás: