We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Játszótársat keresek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptySzer. Márc. 01 2017, 19:09

Játszótársat keresek
pajtit keresel? bújj be
Egyedül vagy? Nincs elég tartozásod? Csak írd fel magad itt, hogy milyen társat keresel játékra, hol vagy elérhető és vigyázz az ablakkal, mert lehet betöri egy éppen betigrisbukfencező postagalamb.
elvégre, játék az élet
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptySzomb. Márc. 04 2017, 17:40

Na, akkor felavatom a topicot! juuj
Játszópajtikat keresek, legfeljebb kettőt. Kitételek;
- Mivel kollégiumban tartózkodom a hétköznapokban, így nem ígérem, hogy naponta öt-tíz reag fog érkezi tőlem, szóval kifejezetten olyan társakat keresek, akik nem fogadják fenntartásokkal, hogyha mondjuk csak napi egy reagot tudok megírni.
- Fajtól, kortól és nemtől függetlenül bárkivel szívesen játszok, bármit. Tényleg, akármilyen őrültségben benne vagyok, hogyha az izgalmas.
- Szeretném, hogyha a játszótársaimmal a karaktereink hosszabb távon is kialakítanának valamiféle kapcsolatot, és örülnék, hogyha ezt pm-ben meg is beszélnénk.


Ha úgy gondolod, hogy szívesen játszanál egy ilyen szexi vadállattal, mint én velem, akkor vágj hozzám egy pm-et és egyeztetünk! Játszótársat keresek 1648722773
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyVas. Márc. 05 2017, 20:28

Sziasztok! *-*

Én is keresek egy-kettő játszótársat magam mellé, bármerről, bárhonnan, bárkit, és a határ az őrültségben a csillagos ég.:3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyVas. Márc. 05 2017, 20:34

Vattacukor szipuzós estét mindenkinek Cool

Játszópajtikat keresek, bárkivel, bármit, bárhol, még eg, kis vattacurkot is kaphat, aki szeretne, és nem zavarja, hogy olykor lassabb vagyok, de szívesen kezdek. pm-ben, vagy ahol elkapnak, lehet zargatni *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyHétf. Márc. 06 2017, 19:44

Estét!

Ha valakinek kedve szottyanna egy nagyon unatkozó macskaistennőhöz, állok rendelkezésére, csak egy pm, az ára, semmi más *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyKedd Márc. 07 2017, 20:39

Keresem!

Játszótársat keresek 3-puppy-scarlett-leithold-Favim.com-4629077
Keresem az ideális és tökéletes játszópartnert, aki lehet akár férfi, nő, fiatal, középkorú, vagy idősebb. Rajongok a szép szemekért, a borostás arcokért, és a csacsogós lányokért, ha belémkötsz visszaütök, ha sírni szeretnél valaki vállán tárt karokkal várlak, ha örök hűséget fogadnál a vadászat istennőjénél, akkor MOST dobj egy PM-et vagy holnap, amikor éppen ráérsz. Univerzális játszópartner vagyok, aki nem haragszik meg, ha várni kell a válaszra, de ezt fordítva is elvárja.
Ha magadra ismersz és megőrülsz unalmadba már írhatod is az üzikét!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyKedd Márc. 07 2017, 20:41

ha nem bánod, hogy lassú vagyok, én vagyok az embered
amúgy akármit, akárhol, akárkivel
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptySzer. Márc. 08 2017, 17:32

Szociálisan awkward pingvin játszótársat keres, mert nem gyors, olykor olyan hülye, mintha dézsából öntenék és na.
Végzetesen jó lesz.
Írj PM-et. Vagy ne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptySzer. Márc. 08 2017, 18:21

Én is játszanék, és egyáltalán nem vagyok válogatós. Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyCsüt. Márc. 09 2017, 10:34

Szeretnék találni egy vagy két játszótársat! :3 Egyiptomiak előnyben, ám ugyanakkor bárkivel szívesen összefutok L.A.-ban, Kairóban, vagy a világ bármely részén, akár múltban is... Cool PM-et dobj, ha érdekel. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyCsüt. Márc. 09 2017, 11:44

Egy kis tolvaj hárpia, keres valakit, aki szívesen játszana vele, ha tetszel neki, talán nem lopja el a tárcád *-* pm-el lehet dobálózni:3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptySzomb. Márc. 11 2017, 15:32

én is, én is juuj
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyVas. Márc. 12 2017, 07:38

Eladó vagyok egy menetre. Csak MA, csak Most: AKCIÓSAN! Szerintem én kellek neked. Én ezt érzem. Mert tudom, hogy jobbá tudom tenni az életedet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptySzer. Márc. 15 2017, 11:49

Valaki esetleg? *-* csupán egy pm az ára!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyPént. Márc. 17 2017, 19:51

A némber szabad egy-két játékra!
a, VADÁSZOK. Biztosan ismeritek Eleonore-t, mivel híres, hírhedt, nagy múltú vadász családból származik, és nem kevésbé ismert családba házasodott be. Továbbá híres a kegyetlenségéről, ugyanakkor a pontos, precíz munkájáról. Közös vadászat, és egy azt megelőző tárgyalás a körülményekről? Játszótársat keresek 526453593 Játszótársat keresek 3718408366
b, ISTENEK, FÉLISTENEK, TEREMTMÉNYEK. Ha-, és amennyiben úgy vélitek, megérdemlitek, hogy a Fräulein méltó lenne a pain in the ass szerepre az életetekben, hogy megkeserítse azt, szintén Eleonore az emberetek. superman Játszótársat keresek 1275555780
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyVas. Márc. 26 2017, 16:46

Fel óhajtanám avatni a játékteret ezzel a bitanggal. Valami kis laza, könnyed dologra gondoltam, ami attól még lehet jó, meg izgalmas, na, tudod te a dörgést.

Nem vagyok válogatós, kikötésem is annyi csupán, hogy ne a levegőbe lógjon a sztori, tehát majd alaposan tárgyaljuk meg, miként szőhetőek a karaktereink útjai össze,

Avécézárva!


Huahua Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyVas. Márc. 26 2017, 20:27

Rheia mami 1-2 játékot még bevállalna.

Pm csibéim, ha jó vagyok. :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyKedd Márc. 28 2017, 14:10

Szükséged van egy isteni ékszerre, netalántán bosszantani szeretnél? Vagy érdeklődni milyen kétszer leesni az Olimposzról? Ne habozz, írj egy pm-et, és megbeszéljük a részleteket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyKedd Márc. 28 2017, 19:56

eladó, kiadó most a... akár a szívemet is viheted ha arra van szükséged, de ha beéred egy játékkal akkor abban is benne vagyok Wink vágj hozzám egy pm-et

elkeltem köszönöm Játszótársat keresek 2856385791
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyKedd Márc. 28 2017, 21:07

Halihó!

Frissen regelt hárpiám játszópajtikat keres. Olyanokat, akikkel alkudozhat, vagy lophat tőlük kaját, olyat is, aki esetleg régi ismerőse (legyen az jó vagy kevésbé kellemes emlék) illetve nem szende szűz, lehet támadni azért is (főleg ha adsz cserébe kaját, muhaha) Nem válogatunk. Very Happy

Dobj egy üzit, ha érdekellek szeretnél játszani a tűzzel. *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptySzomb. Ápr. 01 2017, 22:13

Magam sem tudom mit keresek, de ha te igen, akkor egy pm-ben üzend meg nekem, oké? Aztán majd kiderül egyre gondoltunk-e.

(1 játék, mert nem merem magasra tenni a lécet.) What a Face


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyHétf. Ápr. 03 2017, 18:55

Sziasztok! *-*

Ezzel a felemmel is pajtikat keresek!
Ha szeretnél megismerkedni a fenséges Hecaté egyetlen gyönyörű lányával (és el tudod ragadni az anyja mellől egy időre), ha szeretnéd végigröhögni, ahogy a középkor óta hibernált karakterem megijed egy fotocellás ajtótól, vagy bolondnak néz minden magában beszélő (telefonáló) embert, ha kötekedni akarsz és zöld villámot a hátsódba, ha csak szeretnél valami szépet látni, ha a szűzi mivoltomra fáj a fogad, vagy egyáb ötleted van amit nem soroltam fel, ne habozz!

Várom a postagalambokat, de esetleg főoldal cseten is megtalálhatsz az esetek nagy százalékában. *-*

Kisses~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptySzer. Ápr. 05 2017, 21:29

Sziasztok Smile
Keresek játékra bárkit, aki egy halandóra pazarolná az idejét és elkapható az USAn belül bárhol, az nem számít Smile PM és megbeszéljük a részleteket Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyCsüt. Ápr. 06 2017, 19:03

Nos akkor felkínálnám magamat játékra egyenlőre egyetlen partnert keresek rövid vagy hosszú távra Very Happy
Ha valakinek bármilyen céllal szüksége lenne az alvilág urára az dobjon egy PM-et... a tévhitekkel ellentétben nem harapok...


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek EmptyVas. Ápr. 09 2017, 12:56

Várom a játékostársakat. Hestia szabad még.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Játszótársat keresek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játszótársat keresek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Kezdetek :: friss hírek-
Ugrás: