We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Játszótársat keresek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzer. Ápr. 12 2017, 23:03

Valakinek egy ilyen hülyét Húsvétra? Razz Játszótársat keresek - Page 2 2856385791
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyVas. Ápr. 16 2017, 18:27

Én is beállnék a sorba, bárkivel, bármit, bármikor, és csak egy pm az ára.^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyKedd Ápr. 18 2017, 07:14

eeny meeny miny moe


Nos. Mivel egyik jelentkező sem ad már magáról életjelet, így újabb önkéntesekre lenne szükségem, akik hajlandóak dacolni az alvilág urának hatalmával. Ha úgy érzed kellő mennyiségű vér van a pucádban, akkor ne habozz dobd azt a kis privát üzenetet.. de jól vigyázz. Lecsekkolom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 22 2017, 16:42

Sziasztok!

Mivel új vagyok itt és még nincs egyetlen játszópartnerem sem, keresnék 2, maximum 3 játszótársat! Ha esetleg lenne kedved egy vérengzős játékhoz, vagy csak a szívem próbálnád meghódítani, nincs más dolgod, mint pm-el megbombázni! Smile

Üdv,
Leo.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzer. Ápr. 26 2017, 02:09

Bár elsődlegesen a húgomat érkeztem boldogítani, mivel akad még szabad kapacitásom (meg szeretnék a karakterbe is belerázódni), szívesen játszanék bárkivel korra, nemre, fajra, bőrszínre, szexuális, politikai beállítottságra, vallási meggyőződésre és minden egyéb ilyesmire tekintet nélkül.
Ha érdekellek (és miért ne érdekelnélek? Wink ) pm-ben elérsz. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 29 2017, 21:37

valakinek friss húst? ígérem, nem harapok... akkorát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzer. Május 03 2017, 17:51

Hali!

Még bevállalnék egy két játékot, ötletem amúgy perpillanat nincs, de ha összedugjuk a fejünk garantálom, hogy valamit csak összehozunk. Very Happy Kezdést, ha nagyon muszáj vállalok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzomb. Május 13 2017, 17:57

Bedobom magamat a közösbe, ha valaki éppen partnert vadászik, akkor velem is lehet számolni. Rövid vagy hosszútávra, bármilyen szálra kapható vagyok, legyen az múlt, jelen vagy jövő!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzer. Jún. 07 2017, 15:52

Sziasztok! juuj

Én is bedobom magam a többiek közé, ha valaki unatkozik, játszótársat keres, vagy speciálisan magával Anubisszal van dolga, csak egy pm az ára! Fiúk, lányok, egyebek, halandók, istenek, mindenki jöhet!
Egyszerre nagyjából három emberrel tudom vállalni a játékot. Viszonylag gyors reagoló vagyok, de nem gond, ha te nem.
Ha naggyon muszáj, logikus észérvekkel még arról is meggyőzhető vagyok, miért én írjam a kezdőt. Játszótársat keresek - Page 2 2799993890

Írj, ha elég bevállalósnak érzed magad az alvilág (egyik) urához! Játszótársat keresek - Page 2 3718408366


Köszi mindenkinek, jelenleg ennyit tudtam vállalni
Játszótársat keresek - Page 2 2856385791
(későbbi játékokért viszont közben is nyugodtan lehet zaklatni :3)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzomb. Jún. 10 2017, 10:04

Egy apró ember keresi pajtását a hosszú útján. Kicsit balszerencsés, kicsit cuki, és abszolúte tudatlan a világ azon részéről, amelyekben istenek szerepelnek, és egyéb lények.

három embert tudok maximum vállalni, és akár lehetsz te az, aki elborzasztod hatalmasságával. Rugalmas vagyok az ötletelésre, szóval ha megnyertem a szíved, csak röppents felém valami szépet juuj

jelige: eperfagyi
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyVas. Jún. 11 2017, 22:23

Arthur király keresi azt az elvetemült embert, aki szeretne vele játszani. Remélem, minél hamarabb jelentkezik valaki. Bármire vevő vagyok. Jelen, múlt, jövő, alternatív, online és bármi egyéb játéktípus, csak az idegen nyelveket hagyjuk békén. Egy PM az áram. *-*

Elkeltem!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyHétf. Jún. 12 2017, 22:31

Ugyan már van egy játékom, de nem zárkózom el semmi elől. Ha nem rémiszt el a zöld hajam, akkor tárt karokkal fogadlak egy játékra Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzomb. Jún. 17 2017, 21:53

Igazából bármilyen játékba benne volnék, és két karaktert is tudok ajánlani! Very Happy

Ha megtetszettem, akkor csak dobj meg egy pm-mel (bármelyik karit), és közösen kitalálunk valamit Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyHétf. Júl. 17 2017, 19:19

Szép Estét/Napot kinek mi tetszik.
Kiadó lenne első játékom, ha esetleg valakinek van kedve és ideje, akkor keressen meg! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyVas. Aug. 06 2017, 18:36

halihó ^^ első játékomra keresnék bátor társakat, akik hajlandóak lennének egy magamfajta csavargóval összefutni ^^ és most csak egy PM-et várok :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyHétf. Aug. 28 2017, 19:18

Játszanék, szóval ha véletlenül lenne időd és kedves, akkor ne habozz egy üzenettel..
Viszonylag gyors válaszoló vagyok Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzer. Aug. 30 2017, 13:02

Szívemet kitárom
ujj a klaviatúrámon,
nem enyém, más vágta le
de ez pötyög a játékkeresőbe.

Fordítsuk komolyra a szót, írnék. Reagokat, egyet-kettőt, az ne számítson. Legyen egy, de az legyen nagyon jó, ki-e-lé-gí-tő, drága egyetlen babushkámat idézve. *Nem tudja ki a babushkája és merre található.*

Nincsenek nagyratörő vágyaim, átlagos játékos vagyok, átlagos reakció idővel, ha ez megfelel neked, nyert ügyünk van. A kikötéseim olyan aprók, nem is léteznek, utoljára a kávézóban találkoztam velük, mikor nem voltam hajlandó kiegyezni a kókusztejes lattéval a szójás helyett. Átkozott légy, Starbucks, hát ezért vagy hypeolva?!

Khm. Klappoljunk, ez a fontos, legyen meg a zing. Köszöntem.

Pm-ben elérhettek, az a biztos-fix-tuti.

Ui.: Ugyanitt babushkát vennék. Merre jársz, mami? Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyPént. Szept. 01 2017, 11:41

Egy apró mimóza keresi párját játszópartnerét. Egy, kettő, nem sok. Nem vagyok gyors, de igyekszem. Játszótársat keresek - Page 2 4121885923 Az ára is szerény, csak egy pm.

Nem tudom, ki szabad még az előttem írókból, de amúgy is nyuszi vagyok Játszótársat keresek - Page 2 2229411671
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptySzomb. Szept. 02 2017, 20:14

Szabad vagyok egy játékra és gáncsoskodni sem állandó jelleggel szoktam. (Icipicikét, sssh, oda se neki.)

Pm.
Játszótársat keresek - Page 2 179033875

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 28 2017, 10:48

Felavatnám a kicsikét, egy játékra táncba vihető Very Happy Aki ingert érez, adja át magát a késztetésnek. Pm-ek, baglyok, füstjelek jöhetnek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyVas. Okt. 01 2017, 11:37

Hahóó,
Sajnos eltűntek a játékostársaim és azok is, akik játékot ígértek...
De én nagyon szeretnék végre nem csak a szekrényben porosodni..
Ha véletlenül lenne kedved összefutni Aphroditéval, akkor dobj meg egy szerelmes üzenettel és kitaláljuk mi legyen. Játszótársat keresek - Page 2 2856385791
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyKedd Okt. 03 2017, 16:40

Hejhej,
Njörd legdrágább legkisebb lánykája játékostársat keres. Max. kettő játékot tudok még vállalni, így aki kedvet érez a magát felnőttnek tekintő, igazából még tök gyerekes és forrófejű személyemmel összefutni a játéktéren, keressen bátran... tulajdonképpen bárhol, ahol elérhet. *-*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyKedd Okt. 03 2017, 18:19

Gyönyörű esős estét!

Nüx mami játszana, múltast, jelenest, de akár jövőst is.

Jelige; A mami unatkozik, nem harap.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyVas. Okt. 08 2017, 17:12

Tegyük fel, hogy játszanál, de még nincs kivel, vagy van kapacitásod egy újabb partnerhez.
Ha így magadra ismertél, keress fel egészen nyugodtan.

What a Face
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 EmptyVas. Okt. 08 2017, 18:21

Jó estét!
Most, hogy elfogadtak, szeretném elindítani terveim Very Happy első néhány játékra
Úgyhogy bárkit örömmel veszek, ha támad kedve játszani velem! Ötletelek simán, ha szükséges, van is egy pár a karakter kiépítéshez. Ára, csak egy PM Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Játszótársat keresek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játszótársat keresek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Kezdetek :: friss hírek-
Ugrás: