We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Hyun Jin Kyong

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jin Kyong Hyun
Jin Kyong Hyun

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Rezidens
⌲ Hozzászólások :
2
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 03.

Hyun Jin Kyong Empty
TémanyitásTárgy: Hyun Jin Kyong   Hyun Jin Kyong EmptyPént. Jan. 03 2020, 19:23

Hyun Jin Kyong
Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win.  
Jin Kyong
712
koreai istennő
Jeon Ji Hyun
kapcsolatban
heteroszexuális
canon/keresett
Jin Ae és Kud elsőszülött lánya vagyok, nem voltam egyáltalán tervezve, anyám kislány volt, amikor apuci nem tudta a nadrágjában tartani, amit kellett, úgyhogy ja megerőszakolta mamcit, és lettem én. Igen, inkább vagyok apám lánya, mint anyámé, de nem kell őt se félteni. Én vagyok a Sötétség hercegnője is, szóval mióta lekerültem végre a halandók világába mindennel is szórakozok.
Dark Princess
Szökdécselve mentem apuhoz, örültem, hogy végre nemcsak anya van itthon, meg a kumiho, aki mindig olyan képet vág, mintha savanyú lenne neki a levegő. Miért nem megy és ugrik le valahonnan? Nagyon bosszantó egy lény, a másik akit Gameunjang-agi hozott sokkal jobb, többet is mesél. Nyújtom a kezem, hogy vegyen fel, majd át is karolom a nyakát,  és puszit nyomok az arcára.
- Apa..mi az a pestis? Ha nagy leszek csinálhatok olyat? – pislogok rá olyan aranyosan ahogy csak tudok, anya szerencsére nincs itt, megint hallgathatnám, hogy nekem nem szabad ilyet csinálnom. Nem mintha bármerre is tudnánk menni, pedig szívesen mennék megnézni mit csinál a halandókkal, mert szeretem azt is, amikor mesél, de látni csak jobb lenne.
- Persze! – ha nem a nyakát ölelném még tapsikolnék is örömömben, főleg miután elmeséli mi az a pestis.
- Eszedbe se jusson. - anya szigorú arcával nézek szembe, mire kelletlenül sóhajtok egyet.
- Miéért? Olyan jól hangzik, egyébként te nem vagy pestises? Lehet beteg az öcsém a hasadban. Biztos azért hánysz reggelente. -
- Átok egy kölyök vagy néha, nincs semmi bajom, az öcsédnek se. Mondanám, hogy majd megtudod, de nincs még egy olyan őrült, mint az apád. Lehet vénlány maradsz. -
- Mint a kumiho? Inkább levetem magam egy szikláról. - nézek rá grimaszolva. - Alhatok ma veletek? - nagyon szépen mosolygok rájuk, úgyis tudom, hogy ügyem van. Miután beadták a derekukat megyek és zargatom azt a rókát, amelyiket utálom, úgysem csinálhat velem semmit. Ellenben én igen, úgyhogy ma este is rókaként fog lenni, meg holnap is, addig sem halljuk anyával az idegesítő fecsegését.

- Apuci! – karolom át hátulról a nyakát, és bújok hozzá. – Mi lenne, ha holnap veled mennék, légysziii, ha megint végig kell hallgatnom az öcsémet meg a Végzetet tényleg vérfürdőt csinálok itt fent. Aminek nem örülnének, és még a végén az a pöcs bezárna valahova, ahhoz meg nincs kedvem, úgyis tudom, hogy valami nagy szabású dolog a holnapi napodra. – sötét kis mosollyal pislogok rá, és beköltözöm az ölébe, még akkor is, ha már nem egy hatéves gyerek vagyok.
- Amúgy sem ismernének fel, nem örököltem semmit a nagyszülőktől, egy hajszálnyi Árészvér sincs bennem, maximum annyit tudnának mondani, hogy olyan szép vagyok, mint Dalnim. A nagyi szép nő. – hümmögök, majd a lap aljára odafirkantom, Jin Kyongot levenni magammal, mert megérdemli.
Másnap meg vigyorogva állok apám mellett, mondjuk a fejembe húzom a köpenyemet, nem mintha bárki észrevehetne. Az persze nem jelenti azt, hogy én nem veszek észre más istent, főleg olyat, akiben lappang egy kis sötétség.
- Tudom, álcázzam magam. Estére otthon leszek. – intek egyet az öregnek, mire leérek a hegyről már halandó vagyok, egy kosár gyógynövénnyel a kezemben.

Mosolyogva kelek fel a székemből, észre se vette az a két irigy ribanc, hogy itt vagyok, jó mondjuk a legsötétebb pontjában ülök a teremben. Könnyedén kelek fel, és megyek utánuk a mosdóba, ez a két rezidens nem fog több vizet zavarni. Nagyon jól tudják, hogy a főorvos kihez tartozik, hozzám. Még arra is vérszemet kapok, ha valaki nem a megfelelő hangsúllyal mondja ki a nevét. Hangosan csattanással zárom be mögöttem az ajtót, mire megugranak, szinte ki is nevetem őket. Néha olyan teátrális vagyok. Oké, mindig az vagyok.
- Arra gondoltam adok nektek még egy napot, tudjátok, hogy leszálljatok a dokiról. Mondjuk isteni az ágyban, szó szerint. Nem mintha ti tudnátok. Szóval ott tartottam, hogy hallottalak titeket, ami bántotta a fülemet. Ha jól emlékszem ritka a vércsoportotok…Hm..akkor nem kéne csak úgy megölnöm titeket. Milyen szerencse, hogy van nálam vértasak.. – jelenik meg az arcomon egy kegyetlen mosoly, aztán leteleportálok velük az alagsorba, az egyik nem használt kórterembe. Az öcsémet is megpingelem, remélem nem éppen a Végzetben van, tíz percet csak kibírnak egymás nélkül.
- Hali öcskös, kiszednéd a vérét, amíg én a másikat elintézem? Ritka a vérük, ha már meghalnak legyen hasznuk. – vonom meg a vállamat könnyedén, úgyis pont ilyen kell a drágám egyik műtétjéhez. Csókot dobok az öcsinek, majd vigyorogva megyek fel a doki irodájába. A vérmágia hasznos dolog.
- Úgy gondoltam előbb kiengesztellek csak utána mondom el, hogy kivégeztem két rezidenst, nem kell aggódni a testüket soha nem fogja megtalálni senki. Ellenben szereztem vért a műtéthez. Jut eszembe, mondtam már, hogy új a fehérneműm, igazán leszedhetnéd rólam. -  
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Hyun Jin Kyong Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyun Jin Kyong   Hyun Jin Kyong EmptySzomb. Jan. 04 2020, 18:13

elfogadva
welcome to our family
Hogy az égbe csökken nálatok a születési ráta amikor ennyit dugtok ti koreaiak? Apádra ütöttél annyi szent MiniKud. Na foglalózz, mert kerget egy migrén épp.
Vissza az elejére Go down
 
Hyun Jin Kyong
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kud & Jin Kyong
» Nam Hyun Ae
» Hyun Min Jae
» Hyun Young Jae
» Hyun Kang Dae

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: koreai istenek-
Ugrás: