We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Aibell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dubheasa Ahearne
Dubheasa Ahearne

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
Hárfaművész
⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Tartózkodási hely :
Írország
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 04.

Aibell Empty
TémanyitásTárgy: Aibell   Aibell EmptyVas. Jan. 05 2020, 22:50

Dubheasa Ahearne
It's death that she foresees
The cry of a banshee, cry of a banshee
Aibell, Dubheasa, Belle
kortalan
kelta istennő
freya allan
egyedülálló
aszexuális
keresett
Clíodhna és Prydery elsőszülöttje, mind a két szülőtől örökölt képességeket, viszont inkább bansheeistennőként van számon tartva. Nagyon helyesen, mert van ám banshee alakja is, aki pedig meghallja a hárfája játékát, ne vegyen tartós tejet.  
Banshee Princess
Ujjaimon vöröslik a vér, az én vérem, szisszenve nyúlok a szememhez, ennek bizony nyoma marad. De így jár aki rosszkor van rossz helyen, és most ott voltam. Mosolyogva nézek a másik isteni ivadékra, félisten, csupán szerencséje volt az isteni fegyverével. Arra nem számított, hogy lesikítom a fejét, szó szerint, sőt láttam a rettegést a szemében, amikor meglátta a banshee-t. Szerintem ezzel az alakommal sincs semmi probléma.
Upsz, megöltem a falusiakat, végig is nézek magamon, a fehér ruhám inkább vérvörös. Előfordul az ilyen. Jókedvűen megyek vissza az erdő mélyére, anya biztosan vár rám. Maximum kicsit leszid, mert megsebesültem, látná a másik fickót, ami maradt belőle.

A hárfámon játszom, fel sem tűnik, hogy a Greensleevest játszom, nem azért játszom mert most kedvem van, hanem mert sokan fognak meghalni. Érzem a rettegésüket, de feltették az életüket, hogy felszabadítják magukat az angolok ellen. Nem most fog eljönni ennek az ideje, viszont sokáig emlékezni fognak ezekre az emberekre, azt hiszem ez a lényeg. Magamon érzek egy igen dühös istennő tekintetet, udvariasan pukedlizek felé, végül eltűnök a szeme elől. Megtiszteltetésnek is vehetné, hogy az ő dalát játszom. Nem vagyok valami jártas az érzelmekben, úgyhogy nem érdekel miért haragszik rám.

A mai napon fellépésem van, talán senki nem fog meghalni, ha kimegy a teremből miután vége a koncertnek. Remélem, hogy anya eljön, és végre azzal a hírrel fogad majd, hogy apám is előkerült. Itt lenne már az ideje megismerni. Jó pár száz, sőt ezer is eltelt, nem mehetett le a térképről. A Greensleevest se játszom ma kivételesen, pedig tudom, hogy erre várnak a halandók, mindig ez a zárószólóm, ma kicsit vidámabb dalt kaptak. A Song from a Secret Gardenből amúgy is az egyik személyes kedvencem. Mosolyogva hajolok meg a közönségnek, anya nem egyedül jött, kíváncsi vagyok, hogy sikerült rávenni Agronát arra, hogy hárfát hallgasson, Morriganből hamarabb kinézhető az ilyen műfaj.
- Anya! Remélem jó hírrel jöttél, és megtaláltátok egymást apámmal. Ma jó kedvem van, nem igazán szeretnék senkit a halálba küldeni. – pillantok rá hatalmas szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Annalee McLoughlin
Annalee McLoughlin

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
Törvényszéki antropológus
⌲ Hozzászólások :
78
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 27.

Aibell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aibell   Aibell EmptyHétf. Jan. 06 2020, 16:23

elfogadva
welcome to our family
When you look into your mother's eyes, you know that is the purest love you can find on this earth.

Mitch Albom

Kedves Aibell!
Kicsi unokahúgom! Annyira örülök neki, hogy végre bővül a család, és hogy te is itt vagy végre! Gyönyörű lány lettél, édesanyád és édesapád büszkék lehetnek rád. Látszik, hogy ízig-vérig az ő gyermekük vagy, hisz apád le sem tagadhat annyira hasonlítasz rá.
Ha tudtam volna, hogy a húgom várandós veled, az egész világot felforgatom Pryderi után, hogy ott lehessen, amikor a világra jössz. De ki tudja, talán a Sors rendelte így. Hisz nélküle nevelkedve tökéletes banshee hercegnő vált belőled, akitől van minden embernek félni valója. Most azonban, hogy apád is vissza tért a térképre, végre egy család lehettek. Biztos vagyok benne, hogy imádni fog téged.
Nem szaporítom tovább a szót, ne hagyd ki a foglalókat szépséges kis hercegnő, és ne feledd: ha tanács kell, ránk mindenben számíthatsz!
Vissza az elejére Go down
 
Aibell
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aibell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: kelta istenek-
Ugrás: