We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Kristoffer Strommen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kristoffer Strommen
Kristoffer Strommen

skandináv istenség

⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Csatlakoztam :
2020. Apr. 18.

Kristoffer Strommen Empty
TémanyitásTárgy: Kristoffer Strommen   Kristoffer Strommen EmptyVas. Ápr. 19 2020, 09:54

Kristoffer Strommen
"Hvat skaltu of nafn hylja, nema þú sakar eigir?"
Thor, Donar, Donner
Kortalan
Skandináv isten
Chris Hemsworth
Bonyolult, elvált
Heteroszexuális
canon
Thor vagyok, Midgard védelmezője, a Mennydörgő, a Villámlás és Termékenység istene. Ezzel kapcsolatban megvan minden hatalmam. Az időjárást tudom kontrollálni, a villámlás hatalma is az enyém. Mint isten a fizikai adottságaim kiemelkedőek, illetve kiváló harcos vagyok. Istenként nem tudom mit mondjak a hatalmamról. Senkit nem lep meg ha egy villámot lövök felé, vagy ha a Mjölnirrel behorpasztom egy kőóriás fejét, vagy hogyha haragom vihart szül, ez mind egyértelmű velem kapcsolatban.
Atyám, Odin volt az, aki a rúnák hatalmáért kilenc napon és éjen át függött dárdával átszúrva. Ebből a nehezen szerzett tudásból az én agyamba is csepegtetett. Nem vagyok olyan erős a rúnák mágikus alkalmazása esetén, de az alapokat ismerem.
Még megvannak a legendás tárgyaim. Ezek közül kiemelkedik Mjölnir, a pörölyöm, amely Asgard egyik legpusztítóbb eszköze volt. Illetve még a Megingjörd, az erőövem és Járngerpr a vaskesztyűm. Ezek megkétszerezik a fizikai erőmet, hogyha a Mjölnir pusztító ereje nem lenne elég.
Illetve ott van a két kecském:  Tanngniostr és Tanngrisnir, az általuk húzott szekeren közlekedtem általában. Nem azért, mert annyira esztétikus lenne, sokkal inkább a képességeik miatt. Képesek a szekeremet a Szivárványhíd mellett húzni, így anélkül tudok világok között közlekedni. Ráadásul ha valamelyiket levágom, megeszem a húsukat a csontjaikból és a bőrükből újra tudom őket éleszteni a Mjölnir segítségével.
useri információk
1960-as évek

A házam előszobájában állok meg, miután halászni voltam. Persze ezúttal nem Jörmungandr volt a préda, hanem csak sima halak. Ahogy a folyosón haladnék végig a konyha felé óvatosan bepillantok a kamrába. Leellenőrzöm a polcokon sorakozó üvegek tartalmát. Friss főzet mézsör, miután megállapítom, hogy egész szépen kitisztult és még csak üledék sincs az alján elmosolyodom. Egyre jobb vagyok ebben.
A kamra felől a konyhába indulok. Elhaladva a festmények mellett, melyeken aranyszínű búzatáblák állítanak oltárt a nap fényénél feleségemnek. Igen, ő festette őket az alapján, amiket látott. A keze munkája, s az enyém is. Ő megáldja a termést, a földet én pedig esőt hozok arra. Jól működünk együtt, vagy ha pontosítok akkor működtünk. Valami elromlott, de nem tudom mi. Pont meg akartam vele beszélni, mikor a konyhába fordulva nem ő várt. Összeráncolt szemöldökkel toppantam a nappaliba, majd a hálóba is, de sehol nem láttam. Csupán utána láttam meg az asztalon az arany karperecet, amit nekiadtam mikor egybekeltünk. A karperecet egy gondosan hajtogatott levélre helyezte, amiben lényegében leírt legalább ezer okot, hogy miért nem akar velem lenni. Ráadásul tudtam, hogy valamelyik szeretőjéhez ment, és ez dühített. Borzalmasan dühössé tett. Viharok övezték a skandináv félszigetett azon az éjjelen. A fákat kitekerte a szél, a villámok cikáztak. Oldalra kitartva a kezemet hívtam a pörölyöm és ő bele is repült egyből és készen álltam, hogy induljak egy jó dühkezelési terápiára.
- Irány Jötunheim…

Napjainkban

Nem tudnék megnevezni egy helyet, ahol megállapodnék, nem találom nagyon a helyemet. Csupán azt tudom, hogy sötét fellegek gyülekeznek. Apám halott, Frigg halott. Nem mondom, hogy megrázott volna a haláluk, a Nornák megmondták, készültünk rá. Hiába kerültek más istenek Odin helyére, nélküle sebezhetőbbek vagyunk. Csupán csendben várok és figyelek. Várva a pillanatot, hogy elégtételt vegyek Atyám haláláért. Mint mondtam, nem rendültem meg a halálhírére, de a családomat senki nem bánthatja következmények nélkül.
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Kristoffer Strommen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kristoffer Strommen   Kristoffer Strommen EmptyCsüt. Ápr. 30 2020, 17:13

elfogadva
welcome to our family
Tað lovaði eg bæði faðir og móðir,
tá eg í vøggu lá
Eg skyldi ei ræðast tann heita eld,
ei heldur tað hvassa stál

Van helyed a világban, úgyis megleled. Ha másképp nem, legalább felfedezed a világot, megtalálod a fiad, vagy egyéb huncutságok.

De irány a foglalók felé és a játéktérre!
Vissza az elejére Go down
 
Kristoffer Strommen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: skandináv istenek-
Ugrás: