We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Annabelle Velvet Andrews

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Annabelle V. Andrews
Annabelle V. Andrews

halandó

⌲ Foglalkozás :
Pultos
⌲ Hozzászólások :
6
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Feb. 01.
⌲ Kor :
33

Annabelle Velvet Andrews Empty
TémanyitásTárgy: Annabelle Velvet Andrews   Annabelle Velvet Andrews EmptySzomb. Feb. 02 2019, 13:52


Annabelle V. Andrews
Néha jobb, ha a titkok megmaradnak titkoknak.
Anna, Bella, Bells, Ellie, Vel, Ava
27
Mortals
Victoria Justice
egyedülálló
Heteroszexuális
keresett
Iszonyúan kotnyeles vagyok ez annak számít?

B. × 26 × 12+
- Ms. Jones kérem. Meg kell értenie, hogy ha bekerül a programba akkor mindenkivel meg kell szüntetnie minden kapcsolatot. Máskülönben magára találhatnak és veszélybe kerül az élete. Ez pedig pontosan az, amit szeretnénk elkerülni. - magyarázta a velem szemben ülő férfi.
Istenem, hogy én mennyire utálom ezt az egészet. Inkább maradtam volna a fenekemen és ne kerestem volna a biológiai szüleimet. Miért nem volt nekem elég, hogy egy szuper családot kaptam a sorstól akik úgy neveltek, mint ha a sajátjuk lettem volna. De nem, nekem mindig a saját hülye fejem után kell mennem még akkor is ha az életembe kerül. Vagy legalább is a régi életembe. Soha többé család, barátok, kollégák és régi szerelmek. Hát ez több, mint fantasztikus...
- Nyilván egyikünk sem szeretné, hogy tényleg feldobjam a bakancsot, Donovan ügynök, de ez azért mégis csak nonszensz. De tételezzük fel, hogy megszakítok minden kapcsolatot, mégis hogyan fogják elérni, hogy ne találjanak rám? - néztem rá kérdőn, miközben a mellkasom előtt összefűztem a karjaimat.
Iszonyatosan nem fűlött a fogam ehhez az egészhez, de hát ez van ha az ember lánya elég kotnyeles ahhoz, hogy miután rájön, hogy az apjának köze van Chicago legnagyobb bűnszervezetéhez, még az után is tovább kutakodjon és olyasmibe keveredjen ami miatt most be kell kerülnie a tanúvédelmi programba. Pedig olyan szép jövő állt előttem. Pszichológia szakon végeztem az egyetemen elkezdhettem volna építgetni a karrierem erre, most ott tartok ahol a part szakad.
- Ami azt illeti, azt az instrukciót kaptam a felettesemtől, hogy végérvényesen ki kell Önt vonnunk a forgalomból, mint Dr. Victoria Jones. A tárgyalás után halálos autó balesetet fog szenvedni, ami után el kell hagyni a várost. Nem mehet haza, nem búcsúzhat el és nem vihet magával semmi olyat ami tényleg nem létfontosságú. Megértette? - kérdezte ellenmondást nem tűrően, amitől csak még valóságszerűbb lett ez az egész kalamajka.
- Persze, hogy megértettem, de akkor ezek után mihez kezdjek? Biztosítanak nekem valamit? Állás? Lakás? Pénz? Na és mégis hogy fognak hívni? Ezeket azért csak elárulhatja, nem? - pislogtam rá nagy boci szemekkel miközben megsoroztam a kérdéseimmel.
- Ohh, hogyne majd elfelejtettem. Onnantól kezdve a neve Annabelle Velvet Andrews. Született 1991.02.28.-án Manhattan-ban. Az elinduláshoz pedig kapni fog egy másfél szobás lakást Brooklyn-ban és némi készpénzt. Viszont munkát magának kell keresnie és a továbbiakban csak akkor vegye fel velünk a kapcsolatot ha bajban van és felfedték a kilétét. - magyarázta a tényeket, miközben átadott egy vaskos csomagot amiben minden benne volt amire a továbbiakban szükségem lesz.
Ennek már már lassan kettő és fél éve. Azóta  fordult a feje tetejére a világom és azóta élem a mindennapjaimat AVA-ként. Szerencsémre sikerült munkát is találnom, ha nem is vág teljesen a szakmámba, de szeretem. Mondjuk szegény anyámat a frász törné ki ha kiderülne, hogy az orvosi diplomámmal pultos vagyok. De amiről nem tud az nem fáj. Így van? Egyébként is épp elég trauma volt neki, hogy a kislánya "feldobta a bakancsot". Örüljünk neki, ha azt sikerült majd egyszer megemésztenie. Na de kanyarodjunk csak vissza a munkámhoz.
Kerek két éve dolgozom a LAVO-ban, mint pultos. Tulajdonképpen amikor jelentkeztem az állásra akkor az tetszett meg benne, hogy ugyan úgy foglalkozhatok az emberekkel mint a szakmámban, és mint köztudott a gyerekeknél őszintébbek már csak a részeg emberek lehetnek. Úgyhogy egy ilyen átfedéses kapcsolat a múltammal talán nem akkora bűn. Viszont mostanra igazán megszerettem a helyet és nem feltétlenül emiatt az átfedés miatt, vagy az ingyen pia miatt amit őszintén szólva néha igen csak kihasználok, hanem az emberek miatt is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Annabelle Velvet Andrews Empty
TémanyitásTárgy: Re: Annabelle Velvet Andrews   Annabelle Velvet Andrews EmptySzomb. Feb. 09 2019, 16:17

elfogadva
welcome to our family
Nem semmi élet áll mögötted, kedves Annabelle - vagy Ms. Jones? Kezdjük azzal, hogy nem feltétlenül lehetett kellemes maga a felfedezés, hogy a drágalátos édesapja tokától-bokáig benne van a chicagói alvilág bugyraiban. Ki tudja, mióta? És ki tudja, miféle gaztetteket követett el azóta? Hány, meg hány ember vére szárad a kezein? Hogy esetleg mennyi mocskos gyémántot és aranyat adott el? Vagy, hogy mi másban lelte örömét e titkos életben, a színfalak mögött.
Grátiszba mindez odáig fajult, hogy te is olyan mértékben belekeveredtél, hogy nem volt egyéb megoldás, semmint, hogy eltűnj a föld színéről - teljesen. Kötve hiszem, hogy gyerekjáték volt egy teljesen új személyiséggel, új életet kezdeni, egy másik városban. Igazán izgalmas lenne, ha a sztorinak ez a szála folytatódna majd a jövőben, kíváncsi vagyok, mit tudsz, tudtok még kihozni belőle, de egy biztos: iszonyatosan izgalmas lehetne!
Mivel úgy hírlik, a keresőd áldását adta rád, nem is tartalak fel tovább. Jó szórakozást, és vigyázz magadra!
Vissza az elejére Go down
 
Annabelle Velvet Andrews
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Velvet xy - elkelt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: halandók-
Ugrás: