We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Aegidion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Linus Elwood
Linus Elwood

legendás legény

⌲ Foglalkozás :
Medjay
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Egyiptom
⌲ Csatlakoztam :
2019. Oct. 01.

Aegidion Empty
TémanyitásTárgy: Aegidion   Aegidion EmptyKedd Okt. 01 2019, 12:59

Linus Elwood
Teaching the new generations to come.
aegidion (görög), apheru (egyiptomi)
3000+
legendás legény
karl urban
hagyjál
heteroszexuális
canon
Philoktétész és Chryse egyik legidősebb élő gyermeke, természetesen bánik minden fegyverrel és remek tanító. Ő alapította a medjayok rendjét egykoron és a mai napig ők állnak az élete középpontjában. Önmagában túl különlegesnek nem is mondható, viszont minden mozdulatot megjegyez, amit egyszer már látott és tovább tudja adni. Jobb napjain még a valagad is ki tudja csipkézni a semmiből felhúzott sziklatüskékkel.
dagobert bácsi
Past imperfect
Minden történetnek van egy főhőse. Ha azt hiszed, hogy a sajátomnak én leszek, ülj le, egyes. Hiába vagyok egy hatalmas és rangos szatír-nimfa család fia, mármint a szüleim a sajátjaik vezérei, én fogtam magam és elárultam mindenkit. Gyűlölöm a görögöket. Mármint nincs kivétel. Leléptem otthonról és Egyiptomban kértem menedéket, amire Rétől megkaptam a feltételt.
"Alkoss meg egy olyan rendet és ideológiát, amivel a fáraókat védelmezed és te magad képezd ki a legjobbjaikat."
Basszanak meg keresztbe anyám hátán tejszínen ha meghátrálok a feladat elől.

Menhit
- Ismered a faszit? - bökök a fejemmel Thot felé, játszva a hülyét, amikor visszalép mellém Menhit. Ő csak vállat von. Eléggé el tudom rejteni azt, hogy szatír vagyok, nem ma szalajtottak a sztéléről. Konok, makacs, de pokoli jó. Ideális tanítvány, gyakorlatilag a lányomként neveltem fel, ha nem hall minket senki, akkor nem kapitány, hanem apa vagyok. Épp ezért töri ripityára a szívemet.
Elveszítettem. A homokot a könnyeim tengere áztatja, ahol érzem a jelenlétét és én vakon kaparom a homokot. Ki akarom őt onnan szedni. Minden isten haragja sújtsa Szelket fiát. Mindegyiké. Már közel vagyok, amikor visszavág az erőtér a szarkofágról, úgy négy kilométerre. Nem engedhetem ki. Tehetetlen haragomban felégettem pár dolgot.
Láttam ahogy végre felnyílik a szarkofág teteje. Talán a végzet akaratából, de pont az a fiú szabadította ki, akit annak idején megfogott Thot jelenlétében. Szabad.
Virágozz Menhit. Ragyogd be a földet.

Sitra
Engem elég korán értesített Thot arról, hogy a tulajdon lányát adja a kezeim közé, úgy is bánjak vele. Köszönöm utólag is a hatalmas nyomást, sokat segített. Próbált már bárki visszafogni egy lekötött erejű istennőt attól, hogy kiszökjön megmássza a Hufu fáraó piramisát? Nem, miért? Mert egy boszorkány. Kleopátra favoritja, akit szívesen adna férjhez valami nagy rangúhoz, de könyörgöm, medjay.
- Sitra! - dörrenek a lányra, aki üres, fénytelen tekintettel, tátott szájjal áll. Megint belemászott egy halandó fejébe. A felrázás nem működik. Nekifutásból küldöm mind a két szandálos talpam az arcába, csak arra tér magához.
Őt nem veszítettem el. Kleopátrát veszítettük el, őt pedig nem láttam nagyon sokáig.

We carry on
Én biztonsági őrnek álcázva szöktem be a koncertre. Látni akartam a testvéreimet a színpadon, kegyetlenül megküzdöttek a világhírért. Mi Elwoodok legendásak vagyunk mások erősítésében és helyrehozásában. Végighallgatom a koncertet és megerősödik bennem a tudat.

Össze kell szednem a rendet. Ehhez pedig van egy, ha nem két olyan tanítványom, aki mindenkit elér. Tovább megyünk. Megcsináljuk. Letettem az esküt és nem szegem meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Aegidion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aegidion   Aegidion EmptyKedd Okt. 01 2019, 19:03

elfogadva
welcome to our family
Bonyolultak vagytok ti görögök, bocsi most már egyiptomi vagy. Mondjuk azért jó lenne a szülőkkel jóban lenni, nem? Ne hallgass rám, nem is olyan régen nyírtam ki a mostohafateromat.
Vissza az elejére Go down
 
Aegidion
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Aegidion & Antheia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: legendás lények-
Ugrás: