We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Yeong Jin Kim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yeong Jin Kim
Yeong Jin Kim

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Nemzetvédelmi miniszter
⌲ Hozzászólások :
55
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Oct. 19.

Yeong Jin Kim  Empty
TémanyitásTárgy: Yeong Jin Kim    Yeong Jin Kim  EmptySzomb. Okt. 19 2019, 19:43

Yeong Jin Kim
idézet a karakteredről
Yeong Jin
700 után már nem számoljuk
félisten
Jang Dong Gun
nős?
hetero
saját
Újabb Árész gyerek, aki félisten. Látványos képessége nincs, leszámítva a pirokinézist, amit kis ideig tud használni. Egyébként képes megátkozni a fegyvereket, régebben ez úgy nézett ki, hogy az ellenfele kardja kicsorbult, nehéz lett, vagy éppen egy más anyagot vett fel a fegyver. Manapság egyszerűen működésképtelenné teszi a lőfegyvereket.
useri információk
Messziről látom a lángokat, azt hiszem anyámat most gyújtották fel, mondjuk nem ejtek érte egy könnycseppet se, bár kissé mulatságos csak így közel húsz év után esett le neki, akinek oda adta magát az Árész. Az öcsémmel ellentétben, én félisten vagyok, és azóta nem láttam a démonná vált anyámat mióta Árész megint feltűnt, mondjuk már nem is fogom.
- Hova került? – teszem fel a kérdést, pedig senki nincs körülöttem, csupán egy sólyom, akinek kitartom a karomat.  – Hmpf..pech pont most küldött el az öreg Go. Na nem baj, majd egyszer látom, menj. – küldöm el a madarat, jómagam pedig mozgásba noszogatom a lovat, ideje felfedezni a többi földrészt is. Mondjuk Japánt, majd elszegődöm valami segédnek, amíg ki nem tör valami háború.

- Tényleg nem akarsz találkozni az öcséddel?
- Minek tenném? Robogjak be a hotelba és rúgjam rá az ajtót, hogy a testvéred vagyok, és még az anyánk is ugyanaz, csak engem nem akart kinyírni, ellenben simán eladott szolgának? – vonom meg a vállamat, ennek a japán csodabogárnak én vagyok a csodabogár, neki fontos volt a családja, még most is az, pedig meghaltak, ezzel szemben nekem nem. Pedig azt is tudom, hogy nemcsak ő van itt, hanem apám is, és egy másik félisten testvér. – Amúgy is holnap elhagyom Csoszont, vagy holnapután, még nem tudom, a hajótól függ, remélem minden rendben lesz az időjárással. –
- Velem mi lesz? – pislog rám nagy szemekkel.
- Mi lenne? Maradj itt, vagy menj vissza Tokyoba, már rég leróttad a tartozásod, vagy gyere velem, talán letelepedsz Amerikában. – tárom szét kicsit  a karomat, New York és Washington a célom, még magam se tudom minek megyek.
Este már az egyik tetőn ülök, kijárási tilalom van érvényben, amit nemcsak én szegek meg. Félszemmel pislogok fel a mellettem megjelenő Philotészre, aki rám szegezi a fegyverét.
- Két utcával arrébb. Ott lesz az öcsém, a japán pedig meghalt, szívesen. – szívok még egy utolsót a cigarettámból, és távozom, nekem volt azzal az ürgével elszámolni valóm, lehet neki is, most már mindegy.

Több, mint száz év után már tudom minek mentem akkor az Államokba, megismerni a feleségemet, aki pár hónapja elköltözött tőlem, megint tettem valamit ellene, ami nem tetszett neki. Vagy megint színészkedik, szokása szerint, piszok jó kém volt, amikor azok az idők jártak, és aki kém volt, az is marad.
A délutánom meg nem is lehetne csodálatosabb, skype-hívás az Államokból, kellett nekem nemzetvédelmi miniszternek indulni, és pont Dél-Koreában? Kellett. Kinek kell a monoklis apját néznie? Na, azt nemcsak nekem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Yeong Jin Kim  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yeong Jin Kim    Yeong Jin Kim  EmptyVas. Okt. 20 2019, 23:10

elfogadva
welcome to our family
Úúú, szépecsém, te és Árész is szarban lesztek, ha Layton megtudja, hogy titokban tartottad magad előtte... Na, de nézd Skype-on a monoklis apád, meg miniszerkedj, de azért foglalózz is.
Vissza az elejére Go down
 
Yeong Jin Kim
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Woo Jin & Yeong Jin
» Eun Hui & Yeong Jin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: koreai istenek-
Ugrás: