We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 James Knight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
James Knight
James Knight

titán

⌲ Foglalkozás :
Royal Navy Admiral
⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Tartózkodási hely :
London
⌲ Csatlakoztam :
2019. Oct. 22.

James Knight Empty
TémanyitásTárgy: James Knight   James Knight EmptyKedd Okt. 22 2019, 19:30

James Knight
They took everything from us, and then, they call me a monster?
Oceanus
fájdalmasan öreg
Titánok
Toby Stephens
Házas
Heteroszexuális
canon
A világóceán titánja, amelyről úgy gondolták, hogy a világot körbefolyó hatalmas folyó. Gyakran ábrázolják izmos férfiként, amelynek alsó teste kígyófarok, fején pedig szarvakat visel (wtf). Saját nővérével, Téthüsszel lépett házasságra, gyermekeik a nimfák, és a világ folyói, és tavai.
Ez így picit kacifántos. Rövideben: igen, baromi öreg vagyok, igen, minden víz felett uralkodom, és igen, a feleségem a testvérem is. Ahhoz, hogy mire vagyok képes, semmi közöd, ahhoz pedig, hogy ki a feleségem, pláne nincsen. Ha nem tetszik, nem kell ide nézni, ennyi.  
useri információk
Hajónapló, 1692 május 26.
Ahogy távolodunk Amerika partjaitól, egyre könnyebb a szívem. Több, mint 20 embert mentettünk ki arról a gyalázatos helyről, de még így sem eleget. Többen választották inkább a lassú kínhalált, mint hogy vissza térjenek Angliába. Soha nem fogom megérteni az embereket, de egy dologban biztos vagyok: Prométheusz hatalmas hibát követett el, amikor megalkotta őket. Kicsinyesek, és gyilkolják egymást, minden ostoba, kicsinyes hülyeség miatt. Jobb volt a Föld nélkülük, nekem aztán nem hiányoznának, ha végleg eltűnnének. Ez az évezred is borzalmasan véres, megszámlálhatatlan tengeri csatát láttam már, nem beszélve azokról a szerencsétlenekről, akik inkább a tengeren portyáznak, mert abból van valami reménységük arra, hogy megéljenek. És ezeket az embereket kellene nekem levadásznom. Kalózokat, akiknek az az egyetlen bűnük, hogy szeretnék túlélni ezeket a lehetetlen körülményeket. És hát persze, van közöttük nem egy istenség is. Többször vetett már a sors össze hozzám hasonlóval a tengeren. De most az a fontos, hogy ezeket a férfiakat és nőket, akik a hajófenékben reszketnek, biztonságba helyezzem az ámokfutó boszorkányüldözőktől. Attól nem félek, hogy mit fogok kapni a feletteseimtől, mert mióta csak létezik Királyi Haditengerészet, én vagyok a feje. A feleségemtől már egy fokkal jobban tartok. Ő a mindenem, de ha túl soká vagyok távol, vagy veszélyes vizekre hajózom, fúriává változik, és nincs menekvés a haragjától. De talán most máshogyan lesz. Minden esetre, én felkészültem a legrosszabbra.

Napjainkban: 400 év telt el, de mit sem változott a helyzet, már ami Téthüszt illeti. Most sem akartam mást, mint egy hosszú hadgyakorlat után letenni magamat a kanapéra, de ahogy beléptem az előszobába, máris egy díszpárna landolt az arcomban, és a szokásos: "Hol jártál ilyen sokáig?!" monológ. Amihez most semmi türelmem nincsen. Fáradt vagyok, heteket töltöttem a tengeren, ami önmagában nem lenne probléma, ha nem életképtelen kadétokkal lettem volna összezárva. Így csupán egy szó nélkül felkapom imádott nejemet, és bevonulok vele a nappaliba, hogy ott a kanapéra huppanva szorosan magamhoz öleljem.
- Attól még egy idióta vagy! -morog velem, de azért hozzám bújik. Nem is ő lenne.
- De a te idiótád! -világítok rá, és fejemet fáradtan a kanapé támlájára engedem. - Na és, hogy vannak a gyerekek? Már aemelyik hajlandó néha életjelet adni magáról, végülis, csak a szüleik vagyunk, minek is foglalkozzanak ők velünk.
- Túl véresen veszed a dolgot! -korhol kedvesen. - Hiszen olyan sok gyerekünk van.
- Meg unokánk, és dédunokánk!
-hümmögöm- Jó lenne legalább néhányról tudni
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

James Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Knight   James Knight EmptyHétf. Nov. 18 2019, 21:01

elfogadva
welcome to our family
Amúgy én se tudok mindegyik gyerekemről, leszármazottamról, hogy merre jár, ne aggódj, ha kell nekik valami úgyis bejelentkeznek.
Vissza az elejére Go down
 
James Knight
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Ethan Seo
» Rosemary Knight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: titánok-
Ugrás: