We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Sang Woo Jin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Sang Woo Jin Empty
TémanyitásTárgy: Sang Woo Jin   Sang Woo Jin EmptyCsüt. Nov. 28 2019, 09:13

Sang Woo Jin
Someone has to die in order that the rest of us should value life more.
Woo Jin
23
koreai istenek
Park Jimin
holdazott
heteroszexuális
canon/keresett
Yama, a japán halálisten és Agrona, a kelta háború és mészárlás istennőjének második, most éppen legkisebb fia, mert a legfiatalabb az az ikerhúga, Rinko. Mivel őt is Koreában hozták össze és a bátyja is ott él, így inkább beintett a szokás szerint perpatvarozó ősöknek, hogy kösz, de nem kösz, csináljatok amit akartok, így betársult a bátyja mellé a koreai istenek körébe. Jelenleg a Gunungsin, avagy háborús istenek egyike és a a bátyja, Yeom-ra segítője.
raging migraine boogie
- Ez hülye. - jelentettem ki egy éve és még most is áll a szavam. Hiába néz rám Eun Ha szúrósan, többiek is egyetértenek velem. A halántékomat dörzsölöm, ahogy végignézem a tabulatúrát a gitárhoz. Persze, hogy felskiccelte a szöveget is hozzá, hogy miért is ne tette volna... Ország-világnak tudnia kell, hogy ez a majom, anyakönyvezetten Kim Sun Jin, halálosan szerelmes Bousaid Ranba. Holdhercegnőre, avagy a menedzserünkre nézek, hogy miért kell neki ilyen idióta öccs, de ő inkább vállat von. Majd megbeszéljük mi a magunk módján.
- Mielőtt belemásznék a dalelemzésbe, jött neked egy kurva nagy csomag. - mutatok a dobozra, a sarokba, ami egyrészt legalább van 150 centi, másrészről kilométerekről Ranillatú, ahogy azt egy szóban Eun Ha is összegezte pár perce. Okostóbiás persze vetődik a dobozra, hogy utána egy hatalmas plüssnyulat vegyen elő és arra támasztva a fejét várja az oltást. Néha olyan a terem, mint egy orvosi rendelő. Alacsonyan szállnak itt az oltások. - Sun Jin, picit elszámoltad a gitárt, vagy légy oly drága és mássz már Bousaidra, mert én továbbra sem ESP M-II-t használok, főleg nem az ő egyedi hangszedő elrendezését. De ne bajlódj vele, átdolgozom a Stratocasterre.
- Anyád hogy van? - kapom vissza nyélből, amire csak vigyorgok rá. Hogy lehet ekkora balhere, hogy a saját gyökérsége miatt hagyja magát szívatni?
- Kösz jól, azt hiszem börtönben. - felelem lazán.

- Addig mássz elő te vén szar, amíg én nem megyek le. - morgom magam elé. Meg is jelenik apám és a kérdő feje. Én lehet egy fokkal jobban állok hozzá, mint Yo-han vagy Jen, még akkor is, ha az élet hülyékkel ver. De legalább itt van nekem Eun Ha, akiről ha megtudnák, hogy nem csak a menedzserem, lehet lenne pár cikk.
- Igen? - tárja szét a karjait az öreg, ő sem mostanában találkozott borotvával. Vagy tükörrel. De szerintem anyámmal sem.
- Semmi, csak teszteltem, hogy figyelsz-e. - közben én nyugodtan dolgozom át a tabulatúrát, de apus azért puszi helyett küld a fejem mellé egy golyót a falba, amire én is köszöntöm őt eggyel, mert ha azt hitte, hogy a szobámban fegyvertelenül leszek, akkor elszámolta magát. De csak röhög és lelép.

- Megőrültél?
- pislogok fel Eun Ha-ra. Mert a parancsszegés egy dolog. Abban nem voltam egyedül. - Nem a hadbírósági jelenésem miatt, csak kilógtunk Shi Jinnel, amúgy is ő volt a főkolompos. Aztán megkaptunk a büntetésünket a Kiképzőtől. Én erre gondolok. - bökök magam mellett a plakátra. Értem én a viccet, csak nem szeretem. De...
- Ha egy egész hónapos kicseszést terveztél az öcséddel, akkor szerintem sikerült. De a múltkori a nyakunkba kaptunk 18 hét masszív durcát és levertek minket a toplistáról. - azért elvigyorgom magam és az ölembe húzom. - Amúgy kilőttem a beszállítót én, nagyon szívesen.

Ha Sun Jin azt hitte, hogy meg fog hatni, hogy vágja hozzám az új dalt, akkor meglepődött és minimum négy évvel előbb kellett volna születnie, meg már túl kéne lennie a katonaságon. Felemelem a dalt és megnézem magamnak.
- Ráadásnak? - pillantok felé, de épp csukva van a szeme vagy elvigyorogta a gecibe, nála nehéz tudni. Mert amúgy máshogy már nem tudom hová rakni ezt és Eun Ha is szálanként tipkedi a haját ki, hogy megint nőtt a dalok száma. De azért kérte, hogy maradjon flexibilis. Megint meglátom a tabulátort és fejbe csűröm vele. - Fender. Stratocaster. Még mindig nem ESP M-II! - miért nem érzi át más is a fájdalmamat, miért nem egy olyan gitárosba szerelmes ez a baromarcú, aki legalább hasonló technikával vagy gitáron játszik mint én. Vagy hallhatná a fejében Ran gitárján és hangján kívül mást is a mosogatólében. Fasza lenne.

- Őszinte részvétem. - súgja oda az énekesnőjük miután eltipegett a liliputi köztem és Eun Ha mögött, amire összenézünk. Azt hiszem a nyugatiak kapták Káoszt, nekünk a Rausch und/and Craziness-t kell túlélni.
- Hogy baszná már meg. De úgy tényleg szó szerint. - nyíltan mutatok az öccsére, aki éppen el van foglalva a bámulással, amire Holdhercegnő csak röhögve túr a fejébe három szem chipset.
Vissza az elejére Go down
Annalee McLoughlin
Annalee McLoughlin

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
Törvényszéki antropológus
⌲ Hozzászólások :
78
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 27.

Sang Woo Jin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sang Woo Jin   Sang Woo Jin EmptySzomb. Nov. 30 2019, 21:03

elfogadva
welcome to our family
Kedves Woo Jin!
Kicsi unokaöcsi, belém folytottad a szót, idézetet se tudok ehhez a káoszhoz találni, amit te az életednek hívsz. Most komolyan, hogy bírod elviselni őket? Még jó, hogy inkább apádra ütsz, anyád már két agyvérzést kihordott volna lábon. Csak bírd még ki egy kicsit, talán csak össze melegszenek végre.
Minden esetre örülök, hogy itt vagy, az unokabátyádtól próbáld távol tartani magad, ha lehet. Bele sem merek gondolni, hogy mit csinálnátok ti ketten.
De szórakozz jól kölyök, ha bármi kínod van, hozzám fordulhatsz bizalommal!
Vissza az elejére Go down
 
Sang Woo Jin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: koreai istenek-
Ugrás: