We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Brian Thomas Ingram

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Brian Thomas Ingram Empty
TémanyitásTárgy: Brian Thomas Ingram   Brian Thomas Ingram EmptyCsüt. Május 17 2018, 20:00

Brian Thomas Ingram
Sorry for losing my temper, but I have lost my temper.
Kratosz, Elnök úr
Kortalan
Istenek (görög)
Kiefer Sutherland
Házas
heteroszexuális
canon
A görög pantheon főistene. A hatalom, egyeduralom és autoritás istene. Pallasz és Sztüx fia, Niké, Bia és Zélosz testvére. Született faszagyerek, szárnyakkal és az apja örökségét képező fénylándzsával isteni alakjában. Mondjuk Zeusz ex-kidobójaként kellemetlen lenne neki, ha nem lenne pont optimálisan menő. Ő volt az egyike azoknak, akik anno Prométheuszt büntibe rakták. Amiért Héphaisztosz lehet most is haragszik rá. De azért mert sokat beszél szerinte. Annak ellenére, hogy minek az istene és ömlik belőle a karizma, már-már Lincolni szerénységgel bír. Megszokta, hogy neki nem áldoztak igazán sosem, az ő erőforrása a környezete hatalomvágya. Csak a legvégső esetben folyamodik ahhoz, hogy magának generálja azt. Évszázadok óta nem volt szüksége erre a becstelen dologra. A választások idején rommá verte Republikánus, póthajas ellenfelét; úgy hogy az vissza is vonult a közélettől.
Torsades de Pointes, Háttérhatalom Zrt.
Time Lapse

Szabályosan elzúg mellettem Bia a csatatéren, én pedig csak egy fél pillanatra követem a szememmel. Szinte érezni, hogy Zélosz ostorozza a szemeivel. Vannak, akik a háborúk idején sem tekerik le a hülyeséget. Évezredekkel később nem lesz meglepő, hogy az erőszak istennője lett.
Én nem rangba születtem. Én a semmiből kapartam fel magam, miután anyám felvitt négyünket az Olümposzra, hogy Zeuszt szolgáljuk. Alárendelt voltam. Szolgáló, kidobó, fogdmeg. Mégis én lettem az, aki a királyok könyörgésébe foglaltatott, hogy segítsem őket útjukon. Én voltam a fegyver a kézben és a kéz, ami fegyvert fogta. Két végén égettem a gyertyát. Egy elfeledett árnyék a sarokban, a név, akit a huszonegyedik századra már szinte csak egy videojátéksorozatból ismertek a halandók. Az utolsó alkalom, amikor még teljesen harcos voltam, a Titanomakhia idején volt. A lábam szögként állt a talajba, materializáltam a lándzsát és nem gondolkodtam. Nem törődtem a saját épségemmel. Csak a diadal érdekelt. Béklyóimba verve harcoltam egy másik szörnyűségekkel teli gárda ellen. Az én döntésem volt? Nem. Másként döntöttem volna, ha az enyém jog? Kötve hiszem.
Mert többet nyertem, mint mások.

Unity

A diadal nálam nem ért véget ott, hogy piedesztálra lettünk emelve a testvéreimmel egy időre. A legtartósabb dolog az enyém lett: a nő, aki még ennyi idő után is velem van. Amíg az istenek fent dajdajoztak, addig én Nüx-el töltöttem az időm. A tetteim elégnek bizonyultak arra, hogy ne csak a szívét, de a kezét is elnyerjem. Voltam király, császár, gróf, herceg, de két valami tartós csak a címeim közül. Az apa és férj.
Nevezzenek ódivatúnak, de életemben egyszer sem kacsingattam ki. Azt hinné bárki, hogy az éjszaka istennője mellett nem könnyű lépést tartani, de az igazság az, hogy mindig is egyszerre léptünk. Megadtunk a gyermekeinknek mindent, amit egy szülő megadhat a világon. Legalábbis én szeretném ezt hinni. De amikor a mi sötétségünk és a családé is összegyűlik, valahogy fény lesz belőle.
De ha rosszat akarsz magadnak… próbálj meg a vérvonalamnak ártani. A lernéi Hüdra hozzánk képest kutyafüle.

I, Brian Thomas Ingram, do solemnly swear that I will faithfully execute the Office of President of the United States, and will to the best of my Ability, preserve, protect and defend the Constitution of the United States.

Én a mandzsettámmal szórakozom, amíg a nejem, megigazítja a nyakkendőm. Hegyomlással nyertem a választásokat mondhatni. Brian Thomas Ingramként, az USA 45. elnöke lettem. Függetlenként. Lassan végleges lesz a beköltözés is, mert az elmúlt hetekben még a rejtett kis földalatti magánbunkerünkben is végig jártunk Ohioban, dolgokat keresve, amik kellhetnek. Akkor találtam meg Ephraim babacipőjét, ami valamiért az egyik jogi lexikonomon csücsült. Ő most a legkisebb gyermekünk, 27 éves. Erisz állandóan a vérét szívta kölyökként, de titokban mindig elbánt azzal, aki ártani akart neki.
Nüx mosolya zökkent ki az emlékből. Látja rajtam, hogy elrévedtem egy csöppent. Magamhoz ölelem és csókot nyomok a homlokára.
- Menjünk. Szüksége van ránk most az országnak. – mosolygok rá, majd az ajtóban meglátom a fiam, aki látványosan feszeng az öltönyben. Mielőtt én elnevetném magam, a nejem előttem megteszi azt. Egyszer kap szabadnapot a gyerek Philoktétésztől és az Elwood-klántól, akkor is az apja beiktatásán kell lennie, egy másik Elwood mellett.
Holly be is kopog az ajtófélfán, nem foglalkozva azzal, hogy útban van a fiam.
- Elnök úr… itt az idő.
Rázzuk gatyába a szabad világ első oszlopát.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Brian Thomas Ingram Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian Thomas Ingram   Brian Thomas Ingram EmptyCsüt. Május 17 2018, 20:05

elfogadva
welcome to our family
Nem szoktam füllenteni, na jó..most éppen azt csinálom, de, amikor az a nyúlgerinc, akarom mondani Zeusz lejött hozzám, eszembe se jutott, hogy nem egyedül térek vissza szerény kis kastélyomba. De nem bántam meg, egyetlen egy percet se. Tied a szívem, és rajongásig szeretlek! Nem mintha megszökhetnél tőlem.  
Vissza az elejére Go down
 
Brian Thomas Ingram
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brian & Jasmine
» Ephraim Ingram
» Desirée Hina Ingram
» Serenity Sayo Ingram
» Norah Jasmine Ingram

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: görög istenek-
Ugrás: