We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Don't leave me again

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gabriel Rhodes
Gabriel Rhodes

titán

⌲ Foglalkozás :
Állatorvos
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Mar. 12.

Don't leave me again  Empty
TémanyitásTárgy: Don't leave me again    Don't leave me again  EmptyCsüt. Júl. 04 2019, 18:23



Pleas don't take, my sunshine away
Pandora & Epimetheus
A mai napom csendes volt és üres. Ahogyan valójában minden napom az, mióta az én imádott Pandorám nincsen velem. Még én magam sem tudom, hogy hogyan éltem túl, azt hiszem jobbára napról napra.
Semmilyen szinten nem lehet felkészülni arra, hogy el fogsz veszíteni valamit. Nem számít, hogy az első csókotoktól számított 10, 20 vagy 100 éven belül következik be….amikor megtörténik, törötten hagy, és nem marad utána semmi, csak kongó űr, amit semmivel sem tudsz kitölteni. Nem számít, mennyire próbálod. Lehetetlen felkészülni rá, hogy egy nap már nincs ott melletted. Hogy nem érzed az illatát ébredés után, nem hallod a hangját, ahogy a nevedet suttogja, nem láthatod gyönyörű arcát. Mikor elvész a szerelem, ami addig forgásban tartotta a világot, te is vesznél vele. Utána ugranál a szeretett nőnek a sírgödörbe, hogy odalent magadhoz ölelhesd, és soha többé ne kelljen elveszítened.
Ezekkel a gondolatokkal telik minden napom. Ezzel kelek, ezzel fekszem, és csupán az állatok tudnak valamilyen szinten megnyugtatni. Ha velük foglalkozom, az ő problémáikra koncentrálok és nem a sajátjaimra. Boldog vagyok, amikor egy-egy jószág meggyógyul, és a gazdikkal gyászolok, ha már nem lehet segíteni rajtuk. Persze nekem is van otthon két falkára való kutyám, hiszen jobb híján hetente látogatom meg a menhelyet, és veszek magamhoz egy újabb ebet. Lehet öreg, vagy kiskutya, nekem csak az az egyetlen célom, hogy boldog legyen az életük.
Egy fárasztó nap után éppen ezért otthon sincs nyugtom. Éppen a konyhában ügyködöm, hiszen természetesen a kutyák kapnak először enni, mikor meghallom, hogy nyílik az ajtó. Felnézek a húsról, megtörlöm a kezemet, és felveszek egy kést a tálalóról, biztos, ami biztos alapon. Lassan lépek ki a helyiségből, de ami az előszobában fogad, arra nem vagyok felkészülve. A kés pengve hullik ki a kezemből, én pedig úgy bámulom a nőt, mintha szellemet látnék. Édes hangja kimondja a nevemet, annyi évezred után újra, gyönyörű mosolya úgy ragyog rám, akár a melengető napsugár. Ő az, és mégsem akarom elhinni, hogy ő az. Az nem lehet, ő halandó volt, elment mellőlem, évezredekkel ezelőtt. És mégis, most újra itt van, hús vér valójában, élőbb, mint valaha.
- Pandora! –mondom elfúló hangon, két hatalmas lépéssel oda lépek hozzá, és szorosan a karjaimba zárom. Az arcomat a szőke hajba fúrom, mélyen beszívom az illatát, és úgy ölelem, mintha bármelyik pillanatban eltűnhetne. – Pandora… tényleg te vagy az! De… hogyan lehetséges ez? Annyi évezred után…úgy hiányoztál, azt hittem bele halok!

You are my sunshine|| Végre itt vagy Don't leave me again  1108483067|| 396 || ×


Vissza az elejére Go down
Pandora Rhodes
Pandora Rhodes

halandó

⌲ Foglalkozás :
Állatorvosi asszisztens
⌲ Hozzászólások :
2
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Mar. 11.

Don't leave me again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don't leave me again    Don't leave me again  EmptyKedd Aug. 13 2019, 23:27

Minden fura volt, inkább ijesztő, nem értem ezt a modern világot, nagyon nem. Hiába kérdezgettem mindenféléről Eirénét amíg a mozgó valamiben voltunk, ami kiderült, hogy autó, nem lettem sokkal okosabb. Még több kérdésem lett, viszont először a férjemet szerettem volna látni, újra hallani a hangját, és megérinteni, akkor elhiszem, megint velem van. Epimétheusz biztos segít nekem felzárkózni, most már lesz időnk, rengeteg, nem megyek vissza az Alvilágba, nem szellem vagyok, hanem húsvér ember. Hádész úgysem foglalkozik velem, sőt bizonyára örül, mert nem fogok a nyakára járni mikor enged már fel. Hatalmas szemekkel pislogok a kést fogó férjemre, biztos nem rám várt, hanem valami betörőre, vagy rablóra, mondjuk ennyi kutya láttán nekem eszembe se jutna innen elvinni bármit is.
- Én vagyok az! – bújok hozzá olyan szorosan ahogy tudok. Végre! Megint itt van nekem, én pedig neki. Nem akartam mást csupán ezt, hogy újra vele legyek, láttam ahogy szenved. Szenvedett miattam, az alvilági isten kegyetlen játékot űzött velem, megmutatta néha mit csinál Epimétheusz, nem tetszett. Szerettem volna, ha a boldog. De nélkülem nem az. – Egyszer valami fura helyen találtam magam, bevittek a rendőrök, a húgod Eiréné hozott el ide, azt se tudom mi az a rendőrség. Próbáltam elmondani nekik, hogy ki vagyok, és téged kereslek, nem értettek meg. Miért nem beszélik a görög nyelvet? – nézek rá kíváncsian. – Az Alvilágból kiszabadultunk páran, Hádész visszaengedett, fogalmam sincs, hogy mennyi időt tölthetek itt. Te tudod ki mondhatja meg? Nem akarok holnapra eltűnni, most érkeztem, végre megtaláltalak. Nem hagyhatlak el újra, abba belebetegednénk. Mit akartál egyébként azzal a késsel? Meg minek ennyi állat? Mármint régen is sok volt nekünk, viszont meg se tudom most számolni mennyien vannak. – pillantok végig az állatseregen, néhányat meg is simogatok, azokat akik közelebb vannak. Muszáj megtudnunk meddig maradhatok, mert minden időt ki fogok használni.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Rhodes
Gabriel Rhodes

titán

⌲ Foglalkozás :
Állatorvos
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Mar. 12.

Don't leave me again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don't leave me again    Don't leave me again  EmptyHétf. Szept. 30 2019, 11:13



Pleas don't take, my sunshine away
Pandora & Epimetheus
Olyan álomszerű ez az egész, hogy szinte eszméletemnél sem vagyok. Csak figyelem egy hosszú pillanatig a gyönyörű, és ismerős alakot, mielőtt hozzá csörtetek, hogy szorosan magamhoz öleljem. Ő az. Igazán Pandora az, az én egyetlenem, életem egyetlen értelme. Biztos vagyok benne, hogy Prométheusz tele rinyálná az életemet, hogy milyen borzasztó volt a hegyen lógni, de neki fogalma sincs róla, milyen az, mikor belül halott vagy, mégis élned kell. Nem fogja soha megtudni milyen érzés ilyen szerelmet érezni, és milyen az, mikor elveszik ezt tőled. De Pandora most itt van, vissza tért hozzám. Nem tudom, hogyan, de azt tudom, hogy soha többé nem engedem el. Hádésznak van elég kincse, őt hagyja meg nekem.
Drágám! -szipogom bele a szőke hajba, egyszerűen nem tudom vissza tartani a könnyeket. Nem túl férfias, tudom, de most ez a legutolsó dolog, ami érdekel. Érzem az illatát, meg tudom érinteni, nem szellem és nem szép álom, tényleg itt van, a karjaimban újra. - Majd kap Eiriné egy tábla csokit, amiért segített. De ha ő hozott ki, valószínűleg a rendőrségen voltál -megsimogatom az arcát, furcsa újra görögül beszélni, de szerencsére nem fakult a tudásom. – Azért, mert már nem Görögországban vagyunk kedves. Ez Amerika, és az emberek angol nyelven beszélnek. Ne aggódj, hamar megtanulod majd, nem nehéz. Majd elmegyünk, és megkérdezzük Hádészt, vagy ha ő nem válaszol, a feleségéből biztos ki tudjuk majd húzni. De nagyon remélem, hogy nem akar majd vissza vinni, mert akkor kénytelen lennék a Marsra költözni veled. Többé nem mehetsz el mellőlem, soha! És másnak sem engedem, hogy elvigyen.
Én is végig nézek a kutya seregen, vannak vagy 15-en. Mindig, mikor szuicid gondolataim támadtak, inkább örökbe fogadtam egy kutyát. – Amúgy a késsel nekik vágtam húst, most van ebéd idő. Azért vannak ennyien, mert nem akartam, hogy az utcán éljenek, vagy a menhelyen megöljék őket. Tudod, Kriosz állatmenhelyet vezet, az egy olyan hely, ahol az állatokra vigyáznak, és megpróbálnak nekik gazdát keresni. Mikor legutóbb elhoztam egy kutyát közölte, hogy ha még egyet el merek hozni, kitilt onnan. Ők voltak a társaságom.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Don't leave me again  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don't leave me again    Don't leave me again  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Don't leave me again
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Amerika :: New York :: Belváros-
Ugrás: