We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Játszótársat keresek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 18 2019, 18:13

Bedobom magam, mint friss hús.
Ismerhetjük egymást régről vagy mostanról, az ötletelés nagyon közel áll hozzám, így ezen ne múljon. Játszótársat keresek - Page 4 2856385791
Csak gyere!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptySzomb. Május 04 2019, 21:20

Követem az uracskám példáját, és eladom magam Very Happy De legalább megpróbálom Very Happy Amennyiben érdekel furcsán bipoláris személyem, reppents felém madárkát. Wink Nem harapok *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptySzer. Május 08 2019, 19:24

Figyelem, figyelem, eladó valkűr! Cool Ára egyetlen egy pm és egy kis ötletelési kedv Very Happy Tudom, hogy ijesztő vagyok, de nem eszem embert, és megverni sem foglak Very Happy Úgyhogy gyertek csak, mindenre nyitott vagyok Cool
Farkasok kíméljenek! Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyPént. Május 17 2019, 10:14

Kissé összement tengeri kígyajkoma keresi játékostársait. Aki kedvet érez egy antiszoc csúszómászóhoz, az bátran dobjon meg egy PM-mel, nem marom meg, jelenleg nincs meg a méregfogam. Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptySzer. Május 22 2019, 15:47

Halihó!

Játszópajtásokat keresek fajtól, nemtől, stb. függetlenül kötetlen helyszínnel. Kezdést vállalok.  pirózsika
Ha érdekel, dobj egy pm-et.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyVas. Május 26 2019, 13:29

Friss hús sör a piacon! szottyongat
Vagyis eladóvá váltam egy-két-há-négy játékra, vagy amennyi esik. Oké bevallom, itt a vizsgaidőszak a nyakamon, de 24 órát nem lehet áttanulni, így azért itt leszegetek már csak boldogítás gyanánt is.

Tehát nemtől, fajtól, szexuális orientációtól, szemszíntől, ízlésficamtól, máj funkcióktól függetlenül bárkit és bármit szívesen látok *-*

Csak egy repkedőbe kerül.
Kód: Etanol.
Piszi-puszi,pá!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyPént. Jún. 07 2019, 12:15

Na, hát eddig drága Chrisszel nehéz volt plotot építeni, mert kicsit remete alkat, meg nem nagyon foglalkozik ezzel "Uramatyámkialeghatalmasabbistenbosszuljunkmegmindenkitmuhahahatestvérgyilkosság" dologgal....  De itt van ez az új oldalplot, ami őt is érinti, szóval végre van valami közös téma.

Miért akarsz igent mondani? Mert én vagyok a Télapó. Kell ennél több? Szerintem se.

New Yorki lakos
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyKedd Jún. 11 2019, 21:15

Elfelejtettem ide bedobni magam.
Szóval ne kíméljetek, bárki aki össze akar futni egy rocksztár istennel, jelezze pm formájában. Nincs kikötésem se nemre, se fajra, utálhatsz is, imádhatsz is, rajtad áll! Wink

A zöld istennő legyen veletek! drunken

Crom voltam
Vissza az elejére Go down
Helga Dahl
Helga Dahl

skandináv istenség

⌲ Foglalkozás :
Temetkezési vállalkozó
⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Tartózkodási hely :
Bergen
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jun. 19.

Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyVas. Jún. 23 2019, 10:42

Az Alvilág legszebb pofija is jelentkezik legelső játékára. Cool Lehetsz családtag, lehetsz idegen, csak gyere és segíts nekem bemelegíteni erre az új világra. Very Happy

Puszi!  Játszótársat keresek - Page 4 1392041392  Játszótársat keresek - Page 4 1617776785

Játszótársat keresek - Page 4 Giphy


Elkelt!  *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 04 2019, 19:02

Dühkezelési problémákkal küzdő hajadon keresi első játékához partnerét *-*

Jelentkezni privátban ér egy levél Xanax társaságában ( Razz ), a részleteket meg megbeszéljük Játszótársat keresek - Page 4 2424533317 *-*
Vissza az elejére Go down
Erick Smith
Erick Smith

görög istenség

⌲ Hozzászólások :
6
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 02.

Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptySzer. Júl. 10 2019, 17:50

Vállalkozó kedvű idiótát akarom mondani partnert keresek egy kis szerencsejátékra. Ha érdekel küldj egy pm-et!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptySzer. Júl. 10 2019, 18:37

Keresnék magam mellé biszexuális vagy homokozós egyént aki vevő egy kis kalandozásra Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyVas. Júl. 21 2019, 22:33

Keresek még 1-2 játékostársat ezzel a felemmel is(a meglévő és tervezett mellé). Semmi kikötésem sincs, bárki megdobhat pm-mel, aki kedvet kapott a mezopotámiai tatterhoz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Maxine Bourne
Maxine Bourne

félvér

⌲ Foglalkozás :
Rendőr
⌲ Hozzászólások :
18
⌲ Tartózkodási hely :
Sam környezetében
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 26.
⌲ Kor :
36

Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 29 2019, 20:56

Hali. Smile

Mefszabadultam a gipszemtől így ha van valakinek kedve. Akkor van egy játékra kapacitásom Smile

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptySzer. Szept. 04 2019, 20:07

Hát én még mindig fenntartom szottyongat vizsgaidőszak, munka és mi egyéb nélkül, még ha az egyetem most fog újrakezdeni.

Carolina Shepard írta:
Friss hús sör a piacon! szottyongat
Vagyis eladóvá váltam egy-két-há-négy játékra, vagy amennyi esik. Oké bevallom, itt a vizsgaidőszak a nyakamon, de 24 órát nem lehet áttanulni, így azért itt leszegetek már csak boldogítás gyanánt is.

Tehát nemtől, fajtól, szexuális orientációtól, szemszíntől, ízlésficamtól, máj funkcióktól függetlenül bárkit és bármit szívesen látok *-*

Csak egy repkedőbe kerül.
Kód: Etanol.
Piszi-puszi,pá!  
Vissza az elejére Go down
Keiko Sasaki
Keiko Sasaki

japán istenség

⌲ Foglalkozás :
Glory Hotel tulajdonosa
⌲ Hozzászólások :
28
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. May. 02.

Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptySzomb. Szept. 07 2019, 20:12

Hejhó! *-*

Egy-két játékot szívesen bevállalnék. *-*
Multifunkciós istennő, néha sárkány, de amúgy remek mochit készítek. juuj
Vissza az elejére Go down
Zhen Nai
Zhen Nai

kínai istenség

⌲ Foglalkozás :
ϟ játéktervező
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
ϟ in the virtuality
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 28.

Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 15:38

Heyho!
Játszótársat keresek - Page 4 Tenor
Friss hús isten a piacon!
Nemtől, fajtól, kortól, vallástól, szemszíntől, háziállattól, étkezési szokásoktól, ötlettől (ötletelek én, ezen ne múljon!) függetlenül várok akárkit. Kicsit szeszélyes vagyok, de talán nem pörkölök oda Very Happy Jut eszembe, virtuális világban is összefuthatunk (tök menő lenne * - * )
Egy pm az ára.
Játszótársat keresek - Page 4 Tenor
*Mandalorian utalásokat abbahagytam*
Vissza az elejére Go down
Mannis Drake
Mannis Drake

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
traveler; destined to be a Thor-slayer
⌲ Hozzászólások :
5
⌲ Tartózkodási hely :
across the sky, beneath the ocean floor
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jun. 07.

Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 EmptyPént. Júl. 03 2020, 20:20

Halihó mindenki,
keresnék egy játékostársat magamnak. Ha valamilyen okból szívesen találkoznál az északiak pikkelyes fenevadjával, aki eddig elvétve vett csak részt a világ dolgaiban, nyugodtan vágj hozzám valamit. Lehet nagy is. Kemény az a bőr.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Játszótársat keresek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játszótársat keresek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Kezdetek :: friss hírek-
Ugrás: