We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Játszótársat keresek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 12 2017, 18:58

Hát, visszatértem.
Mivel a játékostársaim szublimáltak, és velük együtt a kapcsolataim is, így szeretnék új kapcsolatokat és játszópajtikat beújítani. Kikötésem csupán annyi van, hogy izgalmas játék legyen! Ja, meg nem árt, ha elviselsz egy félőrültet, aki jelenleg a csatornában lakik. :'D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzer. Okt. 25 2017, 23:34

Szép estét!

Ritka errefelé a halandó, mint a fehér holló, főleg az, aki mit sem sejt a világban dúló természetfeletti harcokról. Bár meg van a magam története a dohos kis pincém mélyén, mégis kész vagyok kitárni az elmém, s megismerni azt a bizonyos létsíkot, ami eddig rejtve volt előttem. Smile
Persze, a történet csak akkor lesz kerek, ha Neked is vannak kerek kis domborulataid, így hát keresem azt a hölgyeményt, aki kész kitárni előttem a lábát világát, s nem riad vissza pár holttesttől. Wink Magányos egy szakma az enyém, de ígérem, unatkozni nem fogsz! Razz

A válogatás jogát fenntartom, nem szeretem magam túlvállalni, már ha egyáltalán beszélhetünk majd ilyesmiről. Very Happy

Cedric
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyPént. Dec. 15 2017, 15:25

Hali mindenkinek, szóval

A játszótársam, mondd, akarsz-e lenni,
akarsz-e mindig, mindig játszani,
akarsz-e együtt a sötétbe menni,
gyerekszívvel fontosnak látszani,
nagykomolyan az asztalfőre ülni,
borból-vízből mértékkel tölteni,
gyöngyöt dobálni, semminek örülni,
sóhajtva rossz ruhákat ölteni?
(Kosztolányi Dezső : Akarsz-e játszani részlet)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyKedd Jan. 30 2018, 21:50

Hellobello!

Most, hogy ily szép színben díszelgek, bedobom magam a közösbe Very Happy
Jöhetnek istenek, főképp egyiptomi, de bármilyen lény is, ami egy kis feszültséget hozhat létre, akár emberek is Very Happy Nemtől, identitástól függetlenül. Ötletem van, és bármikor szület újra szépséges múzsám által, csak egy galambot kell dobni érte
Vissza az elejére Go down
Zahra Kingston
Zahra Kingston

egyiptomi istenség

⌲ Foglalkozás :
Medjay - történész
⌲ Hozzászólások :
25
⌲ Tartózkodási hely :
London
⌲ Csatlakoztam :
2018. Apr. 08.

Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08 2018, 20:52

Frissen szabadult szarkofág szökevény keresi a párjait,játékra. Én nem harapok, de a modern technika fura.. help me!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 14 2018, 00:10

te. en. jatek. pm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzer. Júl. 04 2018, 19:40

YO! juuj egész TÍZ napra elérhető vagyok most egyhuzamban, úgyhogy HA te úgy érzed, szeretnél játszani az alvilág egyiptomi istenével, tudod, hol találsz meg! Cool (nem, nem tudod, úgyhogy inkább csak dobálj meg pm-ekkel, az is jó lesz)
Találkozhatunk az utcán, vagy lehetsz a páciensem (pszichológus vagyok), együtt kitaláljuk.  *-*

Gyertek rám! Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyVas. Júl. 15 2018, 18:00

Sziasztok Smile
Keresnék bárkit bármire megkötés nélkül Smile (Na ki viszi el az első játékom?)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzer. Júl. 18 2018, 19:34

valakinek egy ereboszt ingyen es bermentve? csak egy pm-be kerul nyalifali
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 26 2018, 14:20

Ki kelt el, ki nem kelt el nem tudhatom, de szívesen beállok a sorba a játszópartnert illetően. Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyPént. Nov. 23 2018, 10:33

Sziasztok cheers

Köszönöm az elfogadást *-*

Nem tudom melyik hirdetés él még, de én is játszópajtikat keresnék, mindenféle megkötés nélkül bárkivel szívesen játszok. szottyongat
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzer. Dec. 05 2018, 17:43

sziasztok ;D úgy döntöttem én is prostituálom magam, és áruba bocsáltom az első/második/ n-edik játékomat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyHétf. Dec. 17 2018, 14:46

#bitching

Szép napot!

Visszatérésem örömére (!) partnereket keresek. Voltaképpen mindegy, hogy kiféle-miféle vagy, hogy hosszabb-, vagy rövidebb (nem, ne gondolj rosszra) reagokat szeretsz írni, vagy, hogy mely idősíkot választod helyszínül - meg igazából jelenben is mindegy a hely: (

Ugyanitt lehet érdeklődni a megfontolt, ugyanakkor a világból és az emberiségből teljesen kiábrándult, kissé keserű, ámbár jól ismert Athéné után is!
VALAMINT (!), ha mindez nem volna elég, akad pár félkész/beregelt karakterem, akik Eris profiljában linkelve is vannak, akikhez lehet így, vagy úgy kapcsolódni, amennyiben megihlet bármelyikük is nyalifali

Tsók! pirózsika
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzer. Dec. 19 2018, 20:09

Sziasztok!
Mivel nem nagyon tudom, hogy kinek lenne kapacitása az előttem lévők közül jómagamra, inkább írok egy saját posztot. *-* Rólam csak annyit kell tudni, hogy halandó vagyok, fogalmam se nincsen arról, hogy istenek és egyéb mindenek mászkálnak a környezetemben. Tinédzser. Antiszociális, és egészen kicsit idegesítő.
Ha bárki is kedvet kapna a lánykámhoz, akkor vágjatok hozzám egy pm-et.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyVas. Jan. 06 2019, 21:42

Helló!

Nem tudom kinek a hirdetése aktuális még, ezért én is bedobom magam a közösbe.
New York-i taxisofőr várja lelkes utasait, de családtagokkal, régi kedves vagy éppen egyáltalan nem kedves ismerősökkel való összefutásnak is örvendenék. Nyitott vagyok plotolásra, korábbi meglévő kapcsolatok egyeztetésére és újonnan kötött ismeretségekre is. Szívesen ötletelek bárkivel, akinek esetleg kedve lenne hozzám. Ha felkeltettem az érdeklődésed, csak dobj hozzám egy pmet, becsszó gyorsan fogok válaszolni. Very Happy


Elkeltem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amon Bousaid
Amon Bousaid

démon

⌲ Foglalkozás :
Újságíró
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Tartózkodási hely :
Kairó
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 28.

Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyKedd Jan. 29 2019, 19:15

Ré apátok szívesen vállal egy-két játékot. Very Happy
Küldjetek madarat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzer. Jan. 30 2019, 21:27

Hölgyek/Urak!

Első játékaim eladóak :3
Nem hazudok, semmiképp sem egy szende, nyugis játékra lehet tőlem számítani Very Happy
Viszont, bárkit örömmel látok most, múltban, kommunikációban. Ötletben még sosem volt hiányom, kitaláljuk együtt!
Nem harapok... egyelőre És csak egy madárka az ára :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyHétf. Feb. 11 2019, 18:53

Bedobom magamat eladásra Rolling Eyes
Bármire vevő vagyok, ötletelek is, ha azon múlik! :3
Ízelítőnek:
Játszótársat keresek - Page 3 Tumblr_o3mpd9yazy1shn04do1_500
Csakhogy ne tudjatok ellenállni Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzer. Feb. 13 2019, 19:48

Hali! *-*

Szívesen belecsapnék a lecsóba. Elég mobilis ez az oroszlán, úgyhogy bárhol felbukkanhat. :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzomb. Feb. 16 2019, 19:54

Nos, nos, nos, szép jó akármit nép! Very Happy
Bedobom kicsi testemet a közösbe, egyetlen pm-ért eladó vagyok, 1-2 kör erejéig. Ha egy kis feszültséget keresel, kiengednéd a fáradt gőzt, én vagyok az embered, amennyiben segítségre van szükséged, szintén állok rendelkezésedre! Very Happy Az ajánlat korlátozott ideig él. Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyKedd Feb. 26 2019, 20:40

Lila vagyok! *-*
Így aztán bedobom habltestemet a piacra, mint elvihető darab egy-két játékra!
Csak egy pm az ára Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Gavin Medrod
Gavin Medrod

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
krimiíró
⌲ Hozzászólások :
5
⌲ Tartózkodási hely :
Dublin
⌲ Csatlakoztam :
2019. Feb. 06.

Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 14 2019, 19:49

Játszótársat keresek - Page 3 15641953a0760f4e8c93ed140d653c14
Hmm...esetleg kíváncsi valaki egy félbolond tündér-szerű kelta istenre? Very Happy Nem kényszer, csak egy kérdés volt. Very Happy Egy pm az ára, bármire vevő vagyok, ha nagyon elbűvöl a személyiséged, talán te ihleted majd a következő regényem főhősét. Verhetetlen ajánlat, nemde? Cool A postaládámba kéretik levélkét biggyeszteni! juuj
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzomb. Márc. 16 2019, 17:11

Bedobom habtestem az eladók sorába csak az asszony meg ne tudja
Férfi, nő, démon, legendás, istenke, akármi, biztos találunk közös nevezőt Wink
Csak dobj egy galambot Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptyVas. Márc. 31 2019, 18:42

Mily meglepő, egy játszótársat keresnék, s élnék a friss husi felíratommal. Szóval ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor ne habozz, írj Smile privát üzenetet Smile

Akár plotolhatunk is... de szimplán játszhatunk is Smile Amelyiket csak szeretnéd.

Nah pussz,
Lilja
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 06 2019, 19:06

Üdvözlet!

A farkaskölykömet már becserkésztem egy játékra, de szívesen játszanék másokkal is.
Szóval, aki kedvet érez, dobjon rám egy pm-et Cool
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Játszótársat keresek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótársat keresek   Játszótársat keresek - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játszótársat keresek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Kezdetek :: friss hírek-
Ugrás: