We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 critical infrastructure

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous

Vendég


critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: critical infrastructure   critical infrastructure EmptyKedd Aug. 06 2019, 23:07


Bradley & Leopold

A gyomrom ha hallani lehetne kifelé, akkor ilyen "fürürüp" hangot hallatna erősen. Ugrál jobbra-előre-hátra, ja meg néha balra. Szokásomhoz híven egy fehér póló köré sikerült felépítenem egy öltönyt, a business casual jegyében. A halandóknak első nekifutásra az lett beadva, hogy apám öccse vagyok, csak engem inkább a világűr és a mérnöki világ érdekel. Persze a sajtó kajálta ezt lapátra, mert volt még "tesós" fotózás is Törökországban a Palm Wings Ephesusban, ami tudom, hogy az egyik titkos kedvenc helye, mert a környéken penetra sok a gránátalma.
Intek egyet a mai nap titkárnőjének, aki már szinte gyerekesen szól utánam, hogy "szép napot, Leopold!". Lehet stikában flörtöltem vele... Ki emlékszik ilyen apró-cseprő dolgokra, amikor éppen úgy érzem, hogy a világegyetem is rám akar szakadni a bűneimben. Kibasztam Dikével, magammal, most pedig önként és dalolva vonulok apám elé, hogy tanácsot adjon. Elvégre ő azért megvan anyámmal, nem úgy mint én az én gyerekem anyjával.
- Jöttem, láttam, ezt elbasztam. - jelentem ki miután már becsuktam magam mögött az ajtót és meg sem várva, hogy megszólalhasson, mert érzek a levegőben egy kis kioktatást, kárörvendést és fajtársait.
- Tegnap megszülte a lányomat Diké. - teszem elé a képeket, amiket kaptam, kristálytiszta minőségben nyomtatva. - Csak üzenetben kaptam és a titkosításról ordít, hogy Espenschied keze is könyékig van abban.
- Amúgy hogy vagy?

POTUS
Vissza az elejére Go down
Bradley Ford
Bradley Ford

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Hotellánc tulajdonos
⌲ Hozzászólások :
7
⌲ Tartózkodási hely :
Washington DC
⌲ Csatlakoztam :
2019. Mar. 02.

critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: Re: critical infrastructure   critical infrastructure EmptySzer. Aug. 07 2019, 00:12



Leopold & Bradley
Számlák..kiadás..számlák..bevételek…hopp egy mail. Kivételesen nem valami beszállítócég, hogy mi lenne, ha üzletelnénk? Kösz apukám, de nem. Megvan már a jól a bevált cég, sőt több cég, akikkel szívesen együtt dolgozom, ami egyébként nagyon nagy szó. Nem lehet csak úgy bekerülni a köreimbe, két szép szemért, meg egy mosolyért pláne nem. Térjünk vissza a mailhez, titkosított cím, ejnye már, hát tudom, hogy valamelyik Héphaisztosz kölyök küldte, vagy ő maga. Áh..egy unoka, vagyis még egy, amúgy is jelzett a rendszer, meg a Moirák, hogy újabb isteni kölök jött a világra. Éljen. Aki ráadásul hozzám is tartozik, engem mondjuk pont nem érdekel, hogy bassza szét magát a drága fiam, viszont az apja vagyok, ha befárad hozzám előbb kiröhögöm. Aztán kap majd tanácsot is persze, hisz az anyával évezredek óta megvagyunk. Egészen addig a pontig amíg nem hozza fel valaki Adoniszt, vagy a drága nimfát Minthét.
- Inkább meg, mint el, de értem én a dolgokat. – emelem meg a szemöldökömet egy hangyányit. Miután megnézem a képeket a monitort is úgy fordítom, hogy lássa. – Ejnye, hát nekem is elküldték biztos, ami fix. Most, hogy felnőttek a lányai megint a munkájára tud koncentrálni, szülhetne Drífa is megint. – hümmögök kicsikét, végül a jobb kezem eltűnik a fiókoknál, s elé csúsztatom a gránátalmabort. – Szükséged lesz rá, a poharat hagyd csak. Azért jöttél, hogy tanácsot adjak eme kényes ügyben, előtte persze csesszelek le, mert meghúztál egy Hórát, sőt mi több, gyerek lett a vége. –
- Amúgy remekül vagyok, bár kissé aggasztó a dolog, hogy Kerberosz nincs meg, Káosz miatt elszökött, komolyan az a fasz csak a bajt csinálta. Most anyádra így nem figyel senki. Zeusz halott, nem panaszkodhatom. Virágzik a hotel, az ékszerüzlet, és a bor is. -

hülye gyerek <3×

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: Re: critical infrastructure   critical infrastructure EmptySzer. Aug. 07 2019, 00:36


Bradley & Leopold

Van egy sanda gyanúm, hogy tudja már Meda létezését és hogy kik a szülei, de azért ha már anyámnak elmondtam, akkor neki is tartozok ennyivel minimum. Lehet mailt is kapott, de én rázúdítottam a biztonság kedvéért a legjobb hackeremet és az első rétegen nem jutott túl. Márpedig ha azt mondja, hogy nemzetállami szintű a titkosítás, akkor elhiszem neki. Meg gondolom, hogy mennyi isteni gyerek születésén forgathatta a szemét az öregem újabban, de így járt. Most a saját unokája születéséről értesülhet, juhé.
- Az apavicceiden még dolgozz, kérj órát az elnöktől. - szólok is visszakézből neki. Megfordítja a monitort, amire megemelem a szemöldökömet. Mégis mi a francot vártam a Héphaisztosz-származék NSA igazgatótól. - Valaki nagyon ráér, de azért ő sem a pedigrééjért kapta először a posztját, hanem ezekért a dolgaiért. Nem akarok a STUXnetre emlékezni. - sóhajtok egyet és elkapom a gránátalmabort. Megfogadva az atyai tanácsot kibontom és benyakalom az üveg negyedét. - Kösz.
- Remélem az azért megvan, hogy évezredek óta kavarok Dikével, még igen nagyon az Olümposzi napok óta. Elismerem, hogy lehettem volna normálisabb is, de nem voltam, viszont benne mindig megbíztam.
- Amíg aludt, akkor is. De szerintem dobj Éoganra egy üzenetet, ha bajban van, akkor tud talán segíteni? Mármint az Őrző az ilyen gebaszokban remekelt mindig. Anyám felnőtt nő. Az üzlet akkor nálad is jó. Zeusz ügyében valami hír?


POTUS
Vissza az elejére Go down
Bradley Ford
Bradley Ford

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Hotellánc tulajdonos
⌲ Hozzászólások :
7
⌲ Tartózkodási hely :
Washington DC
⌲ Csatlakoztam :
2019. Mar. 02.

critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: Re: critical infrastructure   critical infrastructure EmptySzer. Aug. 07 2019, 19:49



Leopold & Bradley
Azért igazán rendes a gyerek, hogy ő is szól az unokáról. Igazi úriember faragott belőle az anyja, na jó azért én se vagyok mindig egy vadbarom, akkor nem dolgoznék az üzleti világban, amit nagyon is élvezek. Amerikában én vagyok a szállásadás királya, sőt nem túlzok, az istene. Azt nem tagadhatom, hogy a japán sárkány épületei jobbak, mint az enyémek, bár nem biztos, majd kiderül.
- Vicc? Úgy nézek ki, mint aki szeret viccelni? Főleg apuviccekkel? Ha fekete, vagy morbid lenne, más lenne a gyerekfekvése. – legyintek egyet horkantva, majd ha befagy alattam az Alvilág akkor esetleg. – Persze a pedigré már csak cseresznye volt azon a kicseszett tortán. Amúgy is, ha nincs ilyen pedigré a háta mögött nem került volna ide, csak mondom. Ahogy a felesége sem azért csücsül az FBI-nál, hanem mert a drága apukája Tartarosz, és a vérében van az üldözés, az is csoda, hogy nem paranoiás, mint a cimbi. – csupán biccentek a bor miatt, van ebből elég, bár úgy viszik, mint a cukrot, hamarabb is eszembe juthatott volna.
- Hjaa, azt hittem kiesik a szemed, amikor először láttad, és nemcsak hallottad. Normális, te? Melyik ágról szeretnél normálitást, az enyémről, vagy anyádéról? -
- Amíg aludt nem velem baszakodott, hanem a közelebbi hozzátartozóival, én csak dédunokája vagyok. Nada. Kurvára nem talál se ő, se Skye, és a többi őrző porontyot is megkértem, hogy nézzenek már utána a blökinek, lassan be kell oltani. Kerberoszt mintha a föld nyelte volna el, ami még humoros is lenne, viszont az Alvilágban sincs, Anubisznál sincs, pedig azt hittem nála meglelem, tudod a kutya-sakál barátság. Anyád dögös, felnőtt nő. Jönne valami Adonisz 2.0 és feleség nélkül maradnék. Nem azért raboltam el annak idején. Nincs, az a gyökér úgy meghalt, hogy a lelke is megsemmisült. Se nálam, se a Tartaroszban, az egyiptomiak, és a skandinávok se találkoztak a lelkével, szerintem, ha Morrigantől kérdezném meg ő is azt mondaná, hogy nem. Yama-t kéne végre elkapnom legalább telefonon, vagy Izanaminak üzenni, viszont ahhoz csúnyán le kell innom magam, hogy a Zombinéninek írjak. – fintorgok, alvilági istenekre mondják, hogy ugyanolyanok vagyunk, ám a japánhoz képest mindannyian bolyhos macskák vagyunk.
- Szóval azért jöttél, hogy atyai tanácsot adjak miben is? Két gyereketek van már Dikével, légy tökös édesfiam mondd el neki kerek-perec mit akarsz tőle. Az igazat akarjátok hallani, de mind a ketten beszariak vagytok. Példát vehetnétek a húgáról, Eiréné megszabadult a démonjától, akit tudunk, hogy hívnak, boldog házas életet él. Nektek is ezt kéne tenni. – gyújtok rá egy szivarra, előtte persze megkínálom őt is.

hülye gyerek <3×

[/i]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: Re: critical infrastructure   critical infrastructure EmptyCsüt. Aug. 08 2019, 02:24


Bradley & Leopold

Apámhoz kell egy nagy és egészségtelenül nagy adag türelem, mert arról ami érdekli, arról hét nap és hét éjjel képes megállj nélkül csicseregni. Meg persze Benzaitent szidni, mint a bokrot, ha találkozik egy új beruházásáról szóló cikkről. Mármint vehetne tőleg az öreg néha példát, hogy hogyan építi a japán eleganciát a funkcionalitásba. Tök menő.
- Persze, te magad vagy a gördülő kacaj és a könnycsepp helyett legördülő vér. Engem szerintem loptatok valahonnan, mert van humorom. - vonok vállat egy kis vigyorral. - Hja. Önerővel felhúzta magát a német hírszerzésben, Kratosz meg benyúlta az NSA-hez és cyberkémkirállyá tette még a géntesztek előtt. Zsák a foltját az a kettő. Tényleg rá kéne tweetelni Henningre, hogy vigye ágyba az asszonyt, ha annyira szenved. - közben azért iszok, mértéktartással. A mérték az üveg általános űrtartama, a tartó a kezem.
- És megkérdőjelezed az ítélőképességem, miután láttad, hogy kellett felmosni? Az idő legnagyobb részében elszántam magam eme jó szokásom mellett, nem mostanság tervezem ám feladni. Mindegy, veszek magamnak karácsonyra normalitást. - legyintek teátrálisan.
- Nem, de volt szerencsém látni pár krátert abban az időben, amikor Ephraim ostrom alatt volt. Lehet rohadtul az orrunk előtt van amúgy és rossz módon keressük csak. Ha az egész Őrző csapat, főleg a főkolompos nem leli, akkor szar ügy kicsit. Miért menne Anubiszhoz pont? Hogy a faszban vagy még ennyi idő után is ilyen kurva féltékeny... Akkor nem egy feltörekvő csimpánz kapta el, hanem valaki aki tudja, hogy hogyan kell lelket megsemmisíteni, a gondolata is cuki. Yama-t elkapni olyan, mint hullócsillagra kívánni és azt várni. Izanamit engedd el szerintem... Yeom-ra? Neki van még oda lejárása. - még Yama elég oké arc, amúgy annyira nem, de a másik japán alvilágit szerintem senki se akarja.
- Honnan tudjam? Hányszor járultam ilyennel eléd, leginkább szerződésekkel kerestelek mindig is... De neki nem Amirkhanov volt a démonja, nekem meg Diké a démonom. És mindkét isteni gyerekem anyja. - úgy pislogok, hogy gifelni lehet, de azért rágyújtok egy szivarra, hogy feldolgozzam azt ami elhagyta a száját. - Kajak kimondtad, hogy vegyem el Dikét vagy a belső hangod kifelé hallatszik?


POTUS
Vissza az elejére Go down
Bradley Ford
Bradley Ford

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Hotellánc tulajdonos
⌲ Hozzászólások :
7
⌲ Tartózkodási hely :
Washington DC
⌲ Csatlakoztam :
2019. Mar. 02.

critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: Re: critical infrastructure   critical infrastructure EmptyCsüt. Aug. 08 2019, 21:45



Leopold & Bradley
Ha nem lenne elég nekem a japán konkurencia, akkor ott van még a mezopotám is, komolyan miért nem lubickol a tengerben amúgy? Odavaló. Na mindegy is Dubai amúgy sem a szívem csücske, felőlem aztán lehet tizenötcsillagos hotele is, nem számít.
- Ugye? Szerintem is olyan vagyok, mint egy csokor babakacaj. Azért annyira ne túlozz. Igen, valaki letett Kerberosz lába elé pont arra jártunk, és nem hagytuk, hogy megegyen. Örülök, hogy végre tudod az igazságot. – nézek rá a lehető legkomolyabban. – Fortuna kegyeltje Espenschied, ezt mindenki tudja. Mind a két gyerekük felnőtt, biztos unatkoznak. – hümmögök kicsikét, én azért rendesen megkönnyebbült vagyok, velünk nem babrált ki annyira Káosz.
- Kérdőjelezze a Halál, ja nem a testvéred nagyon elfoglalt, meg Thanatosz is, valószínű Kér is. Ne is add fel, én is megszereztem anyádat, nem? Ahh hagyd csak majd ajándékba kapsz. – legyintek egyet kedélyesen.
- Ephraimot talán összeszedi Rosalie, huhh azért örülök, hogy mi nagyjából megúsztuk ezt az egészet. Kivéve Kerberosz akit ugye nem találunk. Valamit nagyon elkúrtunk, ha senki se találja, de mégis mit keressünk egy kutya helyett, macskát? Mert Anubisz egy sakál, hátha bevonzza, kutyaféle. Féltékeny? Ja nem, de imádom anyádat felbaszni ezzel, aztán..na mindegy. Nos..valamikor régestelen rég elhagytam a tőrömet, ha valamelyik isten ezt megszerezte kinyírhatta vele Zeuszt, volt lélek, nincs lélek. A keresztények is átvették legendának a Halál angyala kapta meg ugyanazt a tőrt, esküszöm tökre nem normálisak. Yama valószínűleg éppen a kelta mészárost baszogatja, szó szerint. Ó, tényleg a vigyori, nem tudom mit szed, engem a kokain se tud annyira feldobni, mint amilyen ő. Pedig Kukulkantól a legjobbat kapom. Ja Zombi néni elengedem, küszködjenek vele a japánok. – forgatom meg a szememet, egyszer találkoztam azzal a nővel, soha többet.
- Jól van, igaz, sose jöttél hozzám ilyen tanácsért, azt hittem megúszom. Na mindegy is, azért vagyok az apád, hogy segítsek. Szelídíthető az a démon, úgy gondolom. – gyújtok rá és jó mélyet slukkolok. – Ácsi. Én ilyet nem mondtam, csupán rávezettelek, mint egy jó szülő. Ha jól gondolom a gyűrű már megvan, sőt mi több utólagos engedelmeddel beszéltem Héphaisztosszal, nem azt a követ rakta bele, amit akartál, ha megkéred Diké kezét kap egy ritka köves gyűrűt, Hádész gyémántját egy nő viseli még az ujján, az meg anyád. – közben felveszem a telefont, kicsit hümmögök. – 130 és fél millió ennyit adok azért a házért, esetleg 131, de se több, se kevesebb, vagy a gyémánt nyakéked ugrik Clarissa, egy éve áll az a ház, ha kell készpénzben hozzávágom. Igen, én is pont úgy gondoltam, hogy megteszel mindent. – nyomom ki a telefont, aztán újra a fiam felé fordulok. – Ha anyádat megszereztem, és majdnem belegebedtem, hogy belém szeressen akkor ez a minimum amit elvárok tőled is. -

hülye gyerek <3×

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: Re: critical infrastructure   critical infrastructure EmptyCsüt. Aug. 08 2019, 22:46


Bradley & Leopold

- Egy csokor kivéreztetett, megnyúzott baba kacaja. Tudtam, hogy számíthatod rád, hogy legalább egy ártatlan gyereket nem etetsz meg Kerberosszal. - viszozom a komoly tekintetet neki. - Van aki szerencsés csillagzat alatt születik és még házasodnia is sikerül tökéletesen. Csináljanak még gyereket, nem unatkoznának. - szusszanok egyet. Mi sokkal kevesebbet kaptunk, de ők kapták az ívet rendesen. Nem véletlenül készült el az Istenkalapács is.
- Az összes halál eléggé elfoglalt. Ahhoz túlzottan szeretem, hogy feladjam bármikor is. Megoldom magamtól is, nagyfiú vagyok, hogy normalitást szerezzek. - sóhajtok. Tényleg fel kell nőni.
- Valószínűleg sikerül majd neki, kipattant a csipája az elnökgyereknek. Én annak is örülök, hogy nincs a családban olyan instabil erő, mint az övé. Egy embert? Tán csak nem én is egy ilyen kis perpatvar utáni békülős szexből lettem? Azt nem odaadtad valakinek? A krist. Kedves egészségükre, éljenek gazdag nemi életet. Ha Yama nem lent hesszel, akkor nyugodtan le tud csámpázni körülnézni az ezerwattos vigyorával. Legalább megkérdezheted mi a vigyora titka, mert biztos nem a Colgate. Szerintem elvannak vele. - húzok még a borból.
- Nem, mert nem hittem volna, hogy eljön ez a nap, de tessék, egyszer nem ittam vele és úgy, annak is mi a vége... Pont a mértani közepén van a Héphaisztosz-Themisz örökségnek, kicsit nehezebb. - közben kiengedek egy hatalmas füstkarikát. - Majdnem konkrétan kimondtad. Igen, még abban az időben, mikor tiszteltek minket, akkor megcsináltattam. Hát... kösz? Amilyen mérnök Diké, a legjobban egy csőbilinccsel tudnám eljegyezni, de Héphaisztosz az apja. - vonom meg a vállamat, majd hátradőlök meginni az üveg maradékát, ahogy ő felveszi a telefont. - Költözés? Nekem is elkészült a villa amit megterveztem. - dünnyögöm. - Jobban fogok teljesíteni. Már csak azért is, mert életem szerelme és most született meg Andromeda. Edgeworth-öt lehet eltitkolta, de most az életük része akarok lenni.


POTUS
Vissza az elejére Go down
Bradley Ford
Bradley Ford

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Hotellánc tulajdonos
⌲ Hozzászólások :
7
⌲ Tartózkodási hely :
Washington DC
⌲ Csatlakoztam :
2019. Mar. 02.

critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: Re: critical infrastructure   critical infrastructure EmptySzer. Aug. 14 2019, 21:09



Leopold & Bradley
- Ne bókolj, még a végén elpirulok, még anyád se mondott ilyen szépet nekem. Ott volt anyád, nem tehettem mást, meg előtte evett a bolhás, nem is igazán akart téged megenni. – vigyorodom el szélesen. – Hjaa mostanság már nem kell feleséget rabolni. Meg létezik szerelem első látásra is. – kezdenék fintorogni, végül kiegyezek magammal egy grimaszban.
- Nekem ne mondd a főnökük vagyok, de már csendesedik a helyzet. Azokat is visszavitték, akik elszöktek, tényleg csak párat hagytam szabadon, mint mondjuk Pandora. Ahh, komolyan még egy Héphaisztosz gyereknek okozok örömöt, biztos sokat voltam a levegőn. Az. Nagyfiú. Legyél inkább férfi, annak még én is jobban örülnék.
- Nos, egyszer menne el az eszem, és minden kedves, nem kedves lelket felküldenék, hogy játszanak az élőkkel, szerencsére nem vagyok őrült, meg elfogadtam, hogy a három..bocsánat most már csak a kettő főisten közül való vagyok. Neem, Adonisz jóval utánad jött be a képbe, veled egyszer hazajött, aztán kész. Egyébként az összes testvéreddel így volt, úgyhogy megúsztam anyádat várandósan, Démétér ki is akart miatta nyírni. Dehogy adtam, csak jobban hangzott mint az, hogy ahh…ja azt elhagytam. A vigyora titka? Ha nem a kokain a kígyótól, akkor marad az ópium, esetleg túl sokat kávézik. Remélem is, hogy elvannak vele, nincs kedvem vele találkozni. Pedig lehet mégis megejtünk egy közös randit, az összes Alvilág vezető, haláli buli lesz. – forgatom meg a szemeim, előre fáj az egész találkozó.
- Én nem foghatom arra, hogy piáltam, amikor megcsináltunk titeket anyáddal, tökre józan voltam. De nem esélytelen a dolog, ha én elértem, hogy anyád belém szeressen, akkor neked aztán pikk-pakk meglesz. Sőt. Már meg is van, csak nyulak vagytok. -
Nem mondtam ki, még mindig kötöm Kerberoszt a karóhoz, irányt mutattam, mint a lelkeknek szoktam. Szívesen. Nem szokásom dobálózni a gyémántjaimmal, főleg nem azokkal, amikhez az áldásom is jár, még egy istennőnek is jól jöhet. Kerülhet mind a két nőszemély veszélybe, amiből őhalásosságom menti meg a hátsójukat. Csőbilincs..pont olyan az apja, mint aki hagyta volna. – röhögök fel.
- Dehogy, kellett egy másik ház is, ha már East Hamptonban van egy, akkor legyen Southban is. Anyádnak vettem évfordulós ajándékba, azt se tudja, hogy egy kisebb vagyont költök a házra, viszont jó nagy a telek, meg a ház is. A kertet meg úgy rendezi be ahogy neki tetszik. Ahh, az a helyes vityilló, láttam ám. Minden elismerésem, majdnem elejtettem egy könnycseppet miatta.
- Valószínű okkal titkolta el, tudod akkor még élt az öcskös, nem biztos, hogy jó szemmel nézte volna, amiért az állítólagos lánya, az én fiammal hetyeg. Ah..minden olyan más lenne, ha nem Zeuszka megy Nüxhöz hanem apám, mondjuk akkor lehet nem is beszélgetnék veled. Na mindegy is, engedjük el a múltat. Tudtad, hogy Darwish a Business Man címlapján díszeleg? Természetesen felfedte magát, hogy ő mezopotám isten, majdnem agyvérzést kaptam, három éve voltam a címlapon. Ha most dobom be, hogy isten vagyok, méghozzá Hádész az olyan gyerekes lenne. Szörnyűség. – csúsztatom elé az újságot. Valami nagyobb durranás kell, valami beruházás féleség. – Ahh, lehet meg is van az új szenzáció, megnyitom az isteni szintet pár szerencsés halandónak. -

hülye gyerek <3×

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: Re: critical infrastructure   critical infrastructure EmptyVas. Aug. 18 2019, 02:41


Bradley & Leopold

A szavaira úgy kiszáradnak a szemeim, hogy csikorog a pislogás.
- Nope, akkor inkább megkérem Ephraimot, hogy vágjon belém egy milka ampert és a te gyereked vagyok. Látod, milyen fasza szerencsével lettem megverve. - dőlök hátra színlelt önelégültséggel.
- Ha nem vagy mormon. De le lett bontva az a telep is hipp-hopp amit dokusorinak tettek a közepébe. Tudod az a többnejű szarság. Az, amúgy létezik, akárki akármit mond. Erósz fürge kis geci, szerinted hány gyakornokom látta meg egymást a táblánál vagy a kávéfőzőnél elsőre és azóta is házasok. - magamnak megtartom a röhögést idebentre, mert apám szarul venné.
- Még mindig elfelejtem, hogy a nyakadba szakadt egy valag Kratosz-Nüx gyerek. Nem foglalkozom eleget az eredendő örökségemmel, lehet. Akit visszavittek és nem találkoztak az Őrző destruktív intézményével. Majdnem összerittyent egy harmadik világháború. Ja és ezt nem is fogom tagadni. Majd ha elvettem Dikét, addig maradok rocksztár a saját iparomban, kösz, hogy jössz. - legyintek egyet.
- Három az, csak nem tudjuk, hogy ki a harmadik. Mert se te, sem a vízipark nem mentetek a böribe. Ahhoz egy bizonyos fazont kéne harapófogó alá venni, de őt Észak-Korea teljes ereje sem hatja meg. Nem kell ide genetikai teszt... Rád ütöttem. Se Edgey, se Meda ügyében nem kaptam a nyakamba hormonokat. Mondjuk Meda elején figyelmeztett Diké. Nagyi néha picsa, mondj újat kérlek. Kávé és ópiumra saccolok, mert spanja Pikachunak. Jó bulit, de ahhoz meg kell hívnod Tartit és Panát is... - vonom fel a szemöldököm szemtelenül. Az alsó réteg királya és királynéja igen mókás egy etap lehet majd.
- Mit szeretnél, mit mondjak? Szar ügy? Hogy kimaradtál abból, hogy egy igen kemény meló utáni buliból nem ott fejeztétek be ahol? Tudom, tudom... Vagy a másik esetében őhalálosságod kölyke, aki by proxy érzi. A karikagyűrűnél akkor is megpróbálom, méghozzá van az első rakétából csőbilincs, szóval. - rántom meg a vállamat.
- Én egy ingatlanos vagyok, hiába az én melóm a della. Ha veszek másikat, akkor gyorsan ki tudom pörgetni a piacon. De ti nem egy hadsereget neveltek, hogy nem fértek el a Fehér Házban sem.... Szerintem még értelmesebben is társalognánk. Kronosz azért odapakolta magát mostanság. Az evidens nem bök szembe, persze, hogy láttam. Jó neki, én vagyok a jövőheti címlap. Szerencsére engem nem ért el a felfedés, ahhoz kicsi vagyok. Hallod, létezik a szociális média intézménye, de engedd el inkább. - felvonom a szemöldököm, ahogy elém landol az újság. - Lehet van jobb ötletem. 2040 környékére saccolják most a Mars kolonizációját. Hiába rak a tudósok alá aranyszaratót az elnök és mi is millárdokat kapunk kutatás-fejlesztésre. Felbéreljük a Héphaisztosz-klánt és 2021-re megvalósítjuk. Az embert és minket is mindig vonzottak a csillagok. Menjük arra.


POTUS
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




critical infrastructure Empty
TémanyitásTárgy: Re: critical infrastructure   critical infrastructure Empty

Vissza az elejére Go down
 
critical infrastructure
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Amerika :: New York :: Belváros-
Ugrás: