We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Woo Jin & Eun Ha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eun Ha Song
Eun Ha Song

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Menedzser
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 27.
⌲ Kor :
123

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptyVas. Dec. 08 2019, 22:53

Aggódtam Woo Jin miatt, egészen addig amíg apámmal vissza nem tértek a VIP részlégbe, egyikünk sem tűnt gondterheltnek. Nem is ölték meg egymást, sőt inkább voltak jókedvűek, pedig a koncert elején lehetett érezni az elfojtott indulatot az öreg felől. Viszont nem maradtam a koncert végéig, a lányunk úgy döntött helyettem, hogy ennyi elég volt nekem, és legyek oly kedves végre pihenni. Úgyhogy üzenetet hagytam az első számú Sun Jin piszkálónak ne aggódjon, a hotelben leszek. Valószínű úgyis enni fogok valamit, és a holnapi napot nézem át ezredjére, pedig Kenjivel is átbeszéltünk mindent, főleg az új ruhákat. Minden koncerten más-más fellépő ruha, meg is dobta a költségeket, nem mintha számítana, mindig teltházas koncerteket csinálunk, és ott vannak még a két banda cuccai is, amiből szintén jön a nyereség. A ruhákat is venni fogják, mint a cukrot.
Egy zacskó chips társaságában fekszem be végre a takaró alá, majd egy mosollyal pillantok az ajtó felé. – Remélem megkaptad az üzenetem, gondoltam, hogy a telefonod nincs nálad, úgyhogy a többi rokonra hagytam a postás feladatot. Elárulod végre mit beszéltél apával? Mármint nem akart téged megölni a végén, és ez azért nagy szó…Meg kérek egy puszit is. Ha nem is a következő koncerten, de az utána valón muszáj lesz Kisdinnyét bevallani a sajtónak. Egyre nehezebben viseli el, hogy dolgozom.. -
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptyHétf. Dec. 09 2019, 14:50

Aránylag könnyen megúsztam a beszélgetést, amit évekkel ezelőtt kellett volna megejteni, de úgy tűnik, hogy Yeong Jin és én még valamennyire egy hullámhosszon is vagyunk. Megtárgyaltuk a szükséges dolgokat, majd visszatértünk jókedvűen a többiekhez. Eun Ha elhúzta a csíkot, a kicsi valószínűleg úgy döntött, hogy eleget dolgozott anya. Megkapom az üzenetét is, de azért nem tudom nem észrevenni, hogy drasztikusan sok ruhát pakolnak át, nem csak a mi részünkről, a lányoknak tömérdek lett. Nem emlékszem rá, hogy szó lett volna erről, eddig úgy volt, hogy a turnéhoz egységesen öltözünk.
Visszatérek a hotelbe, nem akartam most pofátlanul lelépni, de a többiek is inkább oszlást hirdettek, főleg a dalnokok. Belépek az ajtón egy vigyorral.
- Megkaptam. Ismersz már, nem akartam, hogy ott pittyegjen, amúgy is aki fontos azzal nem kell telefon, hogy beszéljek. Nos, elé álltam és színt vallottam neki, meg engedélyt kértem. Kicsit drasztikus lenne azért az én megölésem. - ülök mellé az ágyra és adok neki egy csókot. - A következőn ahogy láttam sokkoló lesz a ruhatár. De utána ki kell állnunk. Viszont... - előveszem a gyűrűs dobozt és kinyitom.
- Hozzám jössz feleségül?
Vissza az elejére Go down
Eun Ha Song
Eun Ha Song

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Menedzser
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 27.
⌲ Kor :
123

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptyHétf. Dec. 09 2019, 17:30

Akkor is zseniális húzás volt, hogy úgy döntöttünk új ruhatárat kapnak, minden koncerten mást. Kicsit gonosz vagyok, én már nem tudok olyan ruhákat hordani, mint ők, így akad olyan is, ami az én stílusom, viszont a maid nem az én ötletem volt,abban Rinko keze van. Élvezni fogják, én biztosan, a srácoknak muszáj villantani is.
Megkönnyebbülök, amikor karcolás nélkül lép be Woo Jin, tudom, hogyha apa felbosszantja magát mire képes, de most úgy tűnik nem húzta fel magát.
- Szerencse, hogy ennyi rokonom van egy koncerten. Persze, hogy nem kell mert a közeledben vagyok. Remélem minden jól ment, mármint nincs rajtad semmi karcolás, kék folt..bár ahhoz vetkőznöd kéne. A Holdhercegnő vagyok, neki semmi sem drasztikus, ha kell ölne értem. – viszonzom a csókját egy mosollyal. – Fűző lesz a lányokon, tudod azt mit jelent? Ran tuti várandós lesz. – közben csendben figyelem mit szeretne.
- Igen? Igen! Hozzád megyek. – borulok a nyakába, és foghatom a hormonokra, hogy telisírom a felsőjét.
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptyHétf. Dec. 09 2019, 19:32

A turné napról napra érdekesebb lesz, mindkét együttes ontja magából az új számokat, lehet ez is az oka annak, hogy megnőtt a ruhatárunk. De csak Eun Ha tudja a biztos választ erre.
Érzem, hogy aggódott értem, de felesleges volt, tényleg. Elszántam magam, feleségül akarom venni a lányát és rendes családként nevelni a kislányunkat.
- Apád adta át személyesen az üzeneted. Veled meg inkább beszélgetek és egyéb dolgokat teszek, amikhez kicsit sem kell telefon. Minden a legnagyobb rendben ment, kár aggódnod értem, amúgy is tudok vigyázni magamra, egy darabban szeretnék veled és a kicsivel lenni. Tudom, megkaptam a figyelmeztetést, de te pedig életem szerelme vagy. - megcirógatom az arcát is. - Akkor azért nézted azokat a rajzokat... Ó, tudom mit jelent, lehet a hotelig sem jutnak el és a backstageben hozzák össze a bébit. - magamban szórakozok azért.
Magamhoz ölelem és megcsókolom a halántékát, majd letörlöm a könnyeit egy szerelmes pillantással, hogy felhúzhassam az ujjára a gyűrűt.
- Gyönyörű Holdhercegnőmnek ragyogó jegygyűrű jár...
Vissza az elejére Go down
Eun Ha Song
Eun Ha Song

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Menedzser
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 27.
⌲ Kor :
123

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptyKedd Dec. 10 2019, 18:53

Tudom, hogy mire képes, ha elszánja magát valamire, de akkor is aggódhatok érte, még én is, pedig nem szokásom. Anyám se parázik túlságosan sokat a dolgokon, kivéve, ha a családjáról van szó. Úgyhogy megtehetem én is, mivel nem szeretnék egyedül felnevelni egy gyereket.
- Gondoltam, hogy még vele leszel, de azért a többiek is szóltak volna. Beszélgetni akkor is lehet, ha egyéb dolgokat csinálunk, mint mondjuk a fürdés. Jó, de egyáltalán nem úgy nézett ki a dolog, hogy jól induljon, a legidősebb gyereke vagyok, úgyhogy mondhatom láttam már őt ahogy egyik percben jó a kedve, aztán szétzúzza az ellenfél koponyáját. Több darabban is szeretnélek, csak akkor haszontalan lennél. Héé..nem ér ilyet mondani egy várandósnak, aki eljutott abba az állapotba, hogy bőgjön mindenen. – simulok a kezébe. – Igen, azért néztem, fűzők, maid jelmezek stb. stb. De nemcsak a férfiaknak lesz jó, nekünk is, villantani fogtok. Nem fogadok nyilvánvalóra. – kuncogom el magam.
Tulajdonképpen azt se tudom milyen érzések kavarognak bennem, mármint főleg öröm az, ami átjár teljes mértékben, viszont hamarosan a felesége leszek, és hiába vagyok istenibb, mint egy átlag félisten, még velem is történhet baj, inkább elhessegetem a fejembe motoszkáló sötét felhőket. Örülök neki, nekünk.
- Liz Taylor gyűrűje? Egek…mindig is csodáltam, és most az enyém… - nézegetem a gyűrűt, aztán fogom és elborítom az ágyon, hogy oda tudjak bújni hozzá. – Őrült vagy Woo Jin, ez egy vagyon lehetett…de szeretem a szép dolgokat. Remélhetőleg Kisdinnye is ilyen szerencsés lesz, mint én. – szusszanok fel, nőből vagyok, nem tehetek róla.
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptyKedd Dec. 10 2019, 23:58

Nem mondhatom azt, hogy könnyen elviselem a nemet válasz gyanánt. A másodlagos szakmámban elég nagy a háttérben a csatározás és a keserűség is, mert a magunk országában elsők vagyunk. Mostanság azért már látszik rajtam is, hogy kezd másodlagos lenni ez az aggodalmam és fejben már erősen az átalakulás végén vagyok, ami egy, a húgom szavai szerint egy ribanc dívát családapává tesz.
- De ő volt a legközelebb amikor az üzenetet küldted, úgyhogy átadta, szerintem kezdi ő is kiismerni a telefonszokásaim. Öreg lélek lehetek, mert nem hurcolok magammal mindenhová elektronikát. Így utólag visszatekintve, sok a közös bennünk, egy másodperc alatt egy hangon voltunk. De egy darabban vagyok, úgyhogy hasznos vagyok és szerethetsz is így tovább. Ekkora baj, hogy őszinte vagyok vagy megint sok kiskutyás reklámot néztél? - a homlokára is csókolok és Kisdinnyét is megsimogatom a pocakon át. - Kezdtem azt hinni, hogy még mindig annak az eventnek a hatása alatt vagy, mert marha jó dalt írt Ran hozzá. Megint a ribanc díva leszek? Szerezzünk inkább ajándékot. - vigyorgom el magam.
Boldog vagyok, teljesen, alig vártam, hogy ezt megtegyem, pedig az öt évvel fiatalabb énem most kiröhögött volna, én meg kiputyultam volna a fogait, úgyhogy teljesen mindegy.
- Az bizony. Egyszer mondtad, hogy a kedvenc gyémántod ami benne van, úgyhogy tudtam mit kell keresnem.- átölelem, hogy húzhassam magammal, ahogy hagyom, hogy felborítson. - Őrült vagyok, őrülten szerelmes, úgyhogy megvettem. Még szép, velem vagy, naná, hogy szereted a szép dolgokat. Kisdinnye el lesz kényeztetve, de rémesen. - szinte drámaian szusszanok fel.
Vissza az elejére Go down
Eun Ha Song
Eun Ha Song

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Menedzser
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 27.
⌲ Kor :
123

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptyCsüt. Jan. 09 2020, 16:48

Tulajdonképpen kicsit szelídebb lettem, amióta kiderült, hogy várandós vagyok, és nemcsak én változtam meg, hanem gyermekem apja is. Már nem olyan dívás, mint volt, de nekem amúgy is mindegy mit csinál, és mivel foglalkozik ugyanúgy szeretni fogom. Mostanság mondjuk nem is segédkeztem neki egy-egy gyilkosságnál, viszont otthon megkapta érte a jól megérdemelt jutalmat.
- Vagy csak sokat voltál náluk, amikor kisebb voltál, mentek érted az oviba is együtt anyával. Igen, legalább ezeréves vagy. Szóval kedvelitek egymást, ez azért nagyon jó hír. Igen, hasznos vagy, és szeretlek. Mind a kettő, megnéztem egy kutyás filmet is, az lehet a baj. – Kisdinnye persze rögtön reagál, hogy nem én simogatom a pocakot, hanem az apja.
- Az mondjuk tényleg jó event volt,viszont nem vagyok már a hatása alatt. Az én ribanc dívám, hiába nézegetnélek csak én, viszont fiúbanda vagytok, muszáj néha vetkőznötök. Ó, van néhány ötletem, hogy mit vegyünk nekik, előbb mondjuk legyen várandós Ran. – vigyorgok én is.
Már akkor tudtam, hogy ő kell nekem, amikor először behozták a bölcsibe, és rajtam volt hajlandó csak aludni.
- Azt hittem ezt is megvette az öreg, vagy egy másik nagybátyám, mániájuk egymásra licitálni. De örülök, hogy az enyém! – szerelmes szusszanással bújok hozzá. – Én meg őrülten féltékeny is vagyok ezek mellé, családi vonás. Ahh, és először megsértődtél, amikor ledíváztalak. Nálam is jobban. Egyébként biztos hamarabb jön világra, mint ahogy terveztük. Muszáj ott lennünk a következő hétvégén, a sajtónak meg majd kitalálunk valamit. – nézegetem a kezemen lévő gyűrűt szinte szerelmesen.
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptySzer. Jan. 29 2020, 21:56

Erősen a javunkra vált, hogy szülők leszünk, közöm sincs a két évvel ezelőtti énemhez, aki sokkal cinikusabb volt és az ominózus hónapban a két főhobbija az volt, hogy a két kicsit büntesse Eun Haval karöltve, hogy össze legyenek zárva vagy hogy bizonyítsak, hogy legalább feleannyira jó gitáros vagyok, mint az akitől tanultam. Nem mintha kiplakátoltam volna, de Eun Ha, a húgom és apám tudja, más se. A bérgyilkosság természetesen jött nálam, nem én vagyok az egyetlen akinek ez a mellékállása a bandában. De most kiélvezhetem a jutalmat tőle is külön.
- Mondja ezt a kedvenc óvónénim? Egy huszonhárom éves testbe zárva, szégyen és gyalázat. Nem vak ő sem, te meg anyád lánya vagy, legalább akkora ökröt kerestél mint az apád. Ha nem lennék az, akkor a bandában sem lennék, de többet kéne gyakorolnom. Én is szeretlek, hercegnőm. Ha az Antarcticát nézted, akkor durcás leszek. - szusszanok egyet és vigyorgok, hogy mocorog bent a kisasszony, kap is egy puszit a pocak.
- Kenji sem átlátszó, hogy a rivalizálás volt a téma, amúgy. Csak a tiéd takonypolc korom óta. Muszáj, de az én vetkőzésem neked szól, Joon Hoé annak a fura félvérnek, Ye Juné Saachannak, Kyung Tae-é Hinának, Sun Jiné meg Rannak. Na amiatt szerintem nem kell már aggódnod sem. - nevetek egyet.
- Esélyük sem volt, erre éleztem magam, hogy a tiéd lehessen. - ölelem magamhoz szerelmesen. - Nem kell bemutatkoznod, Song Eun Ha, ismerlek. Igen, mert nem láttam magam kívülről, de igazad volt, szokás szerint. Mert kettőnk által lesz elkényeztetve. -szusszanok egyet. - Tudom, de a másodiknál szeretnék többet pocak simizni, ha lehetne. Megoldjuk így is, úgy is. - mosolygok, ahogy a kezét nézegeti. - De kéne név most már tényleg a lányunknak.
Vissza az elejére Go down
Eun Ha Song
Eun Ha Song

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Menedzser
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 27.
⌲ Kor :
123

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptyVas. Feb. 09 2020, 02:13

- Honnan? Ah, vagy apa árulta el a titkot, hogy anya is évszázadokig húzta az agyát, vagy összetetted a kirakóst? Nem tehetek róla, nem bíztam abban, hogy normális óvónénit kapsz, meg amúgy is majdnem mindig rajtam aludtál. De akkor gondolom rájöttél, hogy a középiskolás szertáros kaland is én voltam. Milyen jól is nézel ki ebben a huszonhárom éves testben, maradj csak ebben. Akkora ökröt szerintem nem találnék, mint apa, még a két vérszerinti testvére sem olyan. Ha így érzed akkor szakítok rá neked időt, hogy gyakorolj, mondjuk egy-két melóval kevesebb, és máris jobb lesz. Persze, hogy szeretsz, más választ el sem fogadnék. Nem azt néztem, hanem egy kutya hazatért. – forgatom meg a szemem egy kuncogással, azt a filmet amúgy se tudnám egyedül megnézni, annak viszont nagyon örülök, hogy a lányunk már most apás.
- Rivalizálni néha muszáj, aztán majd jön a békeidő is. Kicsit sokat kellett rád várnom, de ez nem a te hibád. Hm, tényleg fura az a félvér most, hogy így mondod, egyszerűen nem tudom hova rakni. Nem aggódom, ismerve a család férfitagjait rögtön sikerül a baba. – vigyorodom el.
- Ennek nagyon örülök, mert volt olyan eset, hogy Hádész a levesükbe köpött, unatkozott a vén halál. – bújok hozzá szusszanva. – Persze, hogy ismersz, én ismerlek téged. Szinte simogatod az egómat, viszont tényleg ritkán tévedek, pedig láttam ám, hogy néztetek rám, amikor összehívtalak titeket az őrült ötletemmel. Ha csak kettőnk által… - vágok egy aprócska grimaszt. – Már a másodikat tervezed, egek. Mindent megoldok, együtt meg aztán pláne nincs esélyük. – nem most kezdtem az ipart, úgyhogy a sajtó fogja a rövidebbet húzni. – Eun Hye, arra gondoltam, hogy a nagynénémről kaphatná félig a nevét, a másikkal meg a hagyománynak hódolnánk, aztán ki tudja, hogy az elkövetkezendő gyerekeinket minek fogjuk elnevezni. Philotészt tudom, hogy Mi-Na-nak hívták azt meg nem tudom párosítani az Eun-nal, úgyhogy lehet, ha lesz még egy lányunk Mi-Na lesz. Ha meg fiúnk lesz neki te adhatsz nevet, mit szólsz? -
Vissza az elejére Go down
Woo Jin Sang
Woo Jin Sang

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Gitáros/bérgyilkos
⌲ Hozzászólások :
29
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Nov. 28.
⌲ Kor :
28

Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha EmptyVas. Feb. 16 2020, 14:44

- Összeraktam, egyébként, a halálivadékoknak elég jó a memóriája, meg megvannak az albumok régről, úgyhogy lebuktál. Gondoltam, de így a lehető legjobb délutáni szunyáim voltak nekem. Persze, szerinted miért repültem rád a katonaságnál egyből? Ah, csak azzal dolgozom amit örököltem a szüleimtől, nem akarok én ebbe beleártani. Nem is adnálak oda, még ha találnál is, úgyhogy velem kell innentől beérned egyedül. Ugyan, kijött anya a böriből, nem viszem az ő melóit most már, úgyhogy már csak azon kell túllendülnöm, hogy a mesteremnél jobb úgysem leszek és gyakorolni. Én sem tőled. Az mérföldekkel kevésbé fájdalmas, de ne csinálj ilyet, a frászt hozod rám. - sóhajtok fel, majd dinnyézek kicsit, már rajongok a kislányunkért, gondolom érzi is.
- Kíváncsi lennék mondjuk a hirtelen indítékra, hogy össze lettünk eresztve, mert egyikünk sem süketnéma a csapatban, csak a többiek, Kyung Tae-t kivéve még mindig nem jártatjuk a pofánkat a vakvilágba. Vártál is... a magad módján. Joon Ho is fura mondjuk, zsák a foltját. Ha nem csalnak az érzékeim, mert születési előjogom azért itt még van, akkor már azelőtt sikerült, hogy idejöttünk. - vigyorok kicsit sötéten.
- Ők görögök, én nem, egy molekula görög vér sincs bennem, el tudok repülni Hádész radarja alatt. - vonok vállat derűsen. - Elég rizikós ötlet volt eleinte, főleg, hogy nem is mindenki tudott a hangszerén még játszani és egy épkézláb vokálosra meg dobosra csak nehéz várat építeni. Hah, ahhoz túl nagy a család, hogy csak kettőnk által legyen. - röhögök kicsit. - Tiltja tán a törvény? - meghökkenve pillantok rá. - Sang Eun Hye... tetszik. Hát, ha ennyit ülünk rajta, egyszer tényleg dinnyénk lesz. Az Eun Mi is anyakönyvezhető emlékeim szerint, de a Mi Na is jó. Fiú esetén, én is Jin vagyok félig, ami amúgy tök vicces ha azt nézzük, hogy nálatok az is hagyomány. A Seok Jin nem hangzik rosszul, hátha nem csap le rá addig senki. -
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Woo Jin & Eun Ha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Woo Jin & Eun Ha   Woo Jin & Eun Ha Empty

Vissza az elejére Go down
 
Woo Jin & Eun Ha
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Ázsia :: Japán-
Ugrás: