We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 thunder follows lightning

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zhen Nai
Zhen Nai

kínai istenség

⌲ Foglalkozás :
ϟ játéktervező
⌲ Hozzászólások :
9
⌲ Tartózkodási hely :
ϟ in the virtuality
⌲ Csatlakoztam :
2020. Jan. 28.

thunder follows lightning Empty
TémanyitásTárgy: thunder follows lightning   thunder follows lightning EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 18:30

szabadon választott
sky clears after rain
Lei Zi/Dian Mu
ilyet nem kérdezünk nőtől
istennő...
Lent kifejtve
Sok nevedet ismerem már...
Régen te voltál 電母=Lei Zi (Villámlás istennője), 电母=Dian Mu (Villámlás anyja), egy archaikus kínai isten, akit ha jól emlékszem, elvettem. Hogy miért nem emlékszem? Olyan lettél számomra, mint a füsttel elszálló hamu, kapcsolatunk régen illeszkedő, összekapcsolódó volt, hisz a villámlás és a mennydörgés leginkább együtt létezett, én követtelek téged, te követtél engem. Talán az évek, de lehet, te jobban emlékszel, hogyan is kezdtünk el távolodni, lehet túl szeszélyes voltam, tettem ellened valamit, mások mondtak valamit, ki tudja már... Sok mindent nem tartok számon az évezredes történelemben. Végül egy nap elhagytalak, és nem sokkal később el is felejtettelek. Éltünk, de már külön utakon járva.

Mindezek ellenére, egy nap a hangod mégis eljutott hozzám, homályos képeket hozva magával. Egy piros mosoly, egy viharos szempár, bársonyos bőr és egy könyörgő segélykérés. Te is egyike lettél azoknak, akik Káosznak áldozatul estek, és bár azonnal elmentem érted, már nem maradt utánad más, mint egy holttest, mely többé nem mozdul, nem mosolyog, nem beszél... Aznap a villámok kihunytak, csak az ég tajtékzott magában. Fájt? Nem tudom megmondani igazából, csak annyit, hogy egy részemet magaddal vitted, mert az a bizonyos lélekszilánk örökké veled volt, a közös emlékeink voltak, ahogy az eget uraltuk, a népet vezettük, kalandokba bonyolódtunk... Saját kezűleg temettelek el, és megint eljött az idő, hogy elfelejtselek. Ez könnyebb, mint emlékezni.

Napjainkban játéktervezőként dolgozom, mert néha sokkal élőbb a virtualitás, mint maga a valóság. Egy nap, az egyik játékon szükségszerűen választottam magamnak egy "asszonyt", hogy Kondor Győztes címet megszerezhessem (csak párban lehet indulni). Akit választottam a top 10 játékosból az egyetlen női: Bei Zei Li.
Akkor még nem tudtam, csak mikor Yun Tonggal megnéztük a profilt, és az abba beletűzött képet. Lábad, akár a kezed, finom fehér és mézzel csorgatott, egy értő művésznek a tested enyhe és szép, bársonyos, szenvedéllyel teli szemed az éjszakánál is feketébb. Kiköpött mása voltál Lei Zinek... Annak a nőnek, akit én temettem el.

Még nem találkoztunk, csak a virtuális világban vittük végig egymás után a küldetéseket, de hamarosan fogunk, ebben biztos vagyok. És akkor rá kell döbbennem, hogy te valóban Lei Zi vagy, aki elvesztette az összes emlékét és akit Káosz tönkretett/megátkozott (majd egyeztessünk erről)). Hajlandó leszek újra felépíteni az életedet? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? Vajon van értelme emlékezned, vagy az csak túl sok fájdalmat hozna magával? Egyelőre még én sem döntöttem, hogy miképp is állok majd hozzád, idegenként, vagy az "egykori" férjedként (meglátjuk, egyeztessünk), de az biztos, a villámoknak újra át kell szelniük az eget izzón és pusztítón.

Emellett, hogy a helyzeten még csavarjak egyet, a vetélytárs cégnél dolgozol programozóként/grafikusként. Nem lenne jó, ha a készülő játék forráskódját ellopnád, vagy esetleg én csábítanálak át hozzánk...

// Bocsánat, hogy hosszú lett, örülök, ha valaki idáig eljutott Very Happy és érez magában erőt, hogy meg is alkossa a nőszemélyt.
Pár dolog még:
ϟ Lélektanis, de azért mozgó játékok lennének (lécci,lécci virtuális is legyen * - *), úgyhogy viszonylag tartós usert keresek, a sebesség nem elvárt, mert félév közben én is haldoklom, de azért haladjunk Very Happy
ϟ A hölgy ha lehet sem ne legyen túl tökös csajos, sem nem csipogó, valahol a kettő között, aki Nő is, de közben azért a villámokhoz lenne köze.
ϟ Na akkor a pb dolog. Én nem vagyok semmi elrontója, így aztán ez egyeztetés kérdése. Ötleteim: Yang Mi, Zhang Ziyi, Amanda Zhou, Bai Lu, Li Yitong, Zhao Liying, Zheng Shuang, Dilbara Dilmurat, de erről még beszéljünk, ha egyik sem.
ϟ ET kötelező olvasmány, mert benne van Lei Zi és talán sok mindenre választ lehetne kapni a kapcsolatukat illetően. Vagy ha nem, akkor pm Very Happy
ϟ Nincs kőbe vésve semmi, ötletelni tudok, változtatni is, azt szeretném, hogy a karakter magától is megállja a helyét, és a user örömmel hozná. Hogy visszatérjen istennői mivoltjába, más játékosokat is bőven lehet mozgatni.
ϟ Hogy volt-e még férje vagy kölyke, miután Lei Gong elhagyta, azt is az alkotóra bízom.
ϟ Hogy mi lesz közöttük? Leginkább a játéktérre bíznám, hogy tudnak egymással kooperálni. El tudom képzelni a happy endet és a tragédiát is.
ϟ Végezetül baromira várlak * - *   *-*  juuj  Csak gyere, és dobálj meg pár üzi villámmal Very Happy nem baj ha fáj Very Happy Várlak!  thunder follows lightning 2856385791

Én! Kínai pantheon.
Vissza az elejére Go down
 
thunder follows lightning
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Mother of Lightning
» storm & thunder

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: