Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkaverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungdar az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Vas. Ápr. 15 2018, 16:54

Csüt. Ápr. 12 2018, 19:22

Csüt. Ápr. 12 2018, 17:06

Kedd Ápr. 10 2018, 20:42

Hétf. Ápr. 09 2018, 20:36

Hétf. Ápr. 09 2018, 15:08

Vas. Ápr. 08 2018, 22:32

Vas. Ápr. 08 2018, 21:47

Vas. Ápr. 08 2018, 20:52

Share | 

Mackenzie Faith Cooper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

⌲ Foglalkozás :
Rendezvényszervező
⌲ Hozzászólások :
10
⌲ Csatlakoztam :
2017. Mar. 22.
⌲ Kor :
25

TémanyitásTárgy: Mackenzie Faith Cooper   Csüt. Márc. 23 2017, 18:12

Mackenzie F. Cooper
Az életben az a legnagyszerűbb, hogy tele van második lehetőséggel.
Mack, Faith
24
Félisten
Candice Accola
Bonyolult!?
Heteroszexuális
saját
Telekinézis: A telekinézis az anyagrészecskék, illetve testek mozgatását jelenti. Mindezt fizikai érintkezés nélkül. Eleinte csak gondolatátvitellel és szemkontaktussal, majd végül már egy apró kézmozdulattal, is képes voltam tárgyakat és embereket is mozgatni.

useri információk
Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer majd itt fogok állni és azon agyalni, hogy mi értelme az életemnek. Valaha egy kedves, életvidám lány voltam, aki imádta a pezsgést és azt, ha zajlik az élet. Most pedig úgy érzem magam, mint egy a sötétben bujkáló árnyék. Amióta életem legcsodálatosabb napjából a földkerekség legborzalmasabb napja lett, azóta nem tudok teljesen magamhoz térni. Odáig egy átlagos huszonéves voltam, akinek volt egy boldog párkapcsolata, egy csomó barátja és boldogan élt nevelőszüleivel. De úgy tűnik a sorsnak nem ezek voltak az elképzelései, sokkal inkább az, hogy elveszi tőlem a szerelmem és a szüleimet is, és beledob a mély vízbe. Egy olyan világba ahol szinte mindent a nulláról kell kezdenem és ahol mindezt még megspékelheti egy kis önmarcangolás és lelkiismeret furdalás. De lemerném fogadni, hogy ebből egy szót sem értesz, úgyhogy jobb lesz, ha mindent a legelején kezdek és szép sorjában elmesélek neked mindent.
A nevem Mackenzie Faith Cooper, és egy gyönyörű decemberi napon láttam meg a napvilágot Brighton egyik hatalmas klinikáján. Azt hogy pontosan melyikben, még az saját szüleim sem tudják, ugyanis nem ők a vér szerinti szüleim. Örökbe fogadtak és felneveltek, ugyanis a biológiai szüleim egy autóbalesetben meghaltak. Engem a haldokló anyukám hasából vágtak ki és próbáltak így megmenteni.  Legalábbis ez volt a publikus változata a születésemnek. Igazából a szülőanyám Sif egy skandináv istennő, akinek kapcsolata volt az apámmal, aki egy halandó férfi volt. Így lettem én egy skandináv felmenőkkel rendelkező félisten. Sif nem szerette volna ha fény derül a kettejük kapcsolatára, éppen ezért  a születésem után azonnal elvitt apámhoz és otthagyott nála. Igen ám, de a biológiai apám nem szándékozott gondoskodni rólam, így lepasszolt engem egy árvaházba ahonnan szerencsémre örökbefogadott a Cooper család és így tulajdonképpen „beleszülettem” egy igazán nagy és kissé zajos családba. A nevelőapámnak volt három testvére, akiknek már mind született legalább egy gyermeke, anyának szintén volt egy nővére, akinek már volt két fia és akkor még ott voltak a nagyszüleim is. Talán éppen ezért érzem néha úgy magam, mint ha egy olasz szappanoperában élném a mindennapjaimat. De ez végső soron egy csöppet sem zavar, hiszen imádom a nyüzsgést, ami körülvesz, szinte ez életet. Sok családtagommal ellentétben én szeretem a fényt és a csillogást. Imádom, hogyha én lehetek a középpontban, de talán ez az a tulajdonságom is, ami miatt elveszítettem majdnem mindenemet.
Miután befejeztem a középiskolát, megpályáztam jelentkeztem Anglia egyik legszínvonalasabb és legjobb hírű egyetemére, ahová föl is vettek. Végtére is a jegyeim és a szorgalmam is megvoltak ahhoz, hogy bekerüljek és bent is maradjak. Ahogy az első tanítási napomon beléptem az iskolába, rögtön tudtam, hogy jó helyen járok, az ott az én világom. Annyira magával ragadott a sok újdonság és érdekesség, hogy észre sem vettem milyen gyorsan elrepült az idő, és milyen gyorsan eltelt egy év. Amikor visszatértem Brighton-ba ahol mindig is éltünk, szép sorjában jöttek a jobbnál jobb dolgok az életemben. Megismerkedtem William Kinggel aki akkorában érkezett nyári gyakorlatra apukám vállalatához, és akivel szinte rögtön megtaláltuk a közös hangot. Alig múltam el 22 éves amikor feltette nekem a nagy kérdést és én igent mondtam neki. Onnantól pedig ha ez lehetséges még inkább elkezdett szaladni az idő.
2015.08.06. Ennek a napnak kellett volna lenni életem legboldogabb napjának, hiszen ekkor lett volna az esküvőnk. Pontosan az aktuális évfordulónk napján. De ehelyett, csak a fájdalomra emlékszem. Összetörték a szívem és az álmaimat. Ugyanis a legénybúcsújának estélyén lefeküdt a volt barátnőjével és ezt követően rádöbbent, hogy mégiscsak Őt szereti, engem pedig elhagyott. Ha mindez nem lett volna elég a nevelőszüleim és én hazafelé autóbalesetet szenvedtünk és mind a hárman kórházban kötöttünk ki. Ahol későbbiekben ők belehaltak a sérüléseikbe, míg én egy pár karcolással megúsztam a dolgot. Amikor sikerült felfognom, hogy mi is történt, majd belebolondultam. Azt hittem, hogy belehalok annyira fájt a szívem és lelkem azok után, amik történtek.
Azóta már eltelt kicsivel több mint másfél év és mostanra eljutottam arra szintre, hogy kezdem magam összeszedni. Újra létezik más is az életemben a munkán kívül. Újra felveszem a kesztyűt és újra ringbe szállok a sorsommal szemben. Ehhez pedig nagy segítségemre van a legjobb barátom, akire mindig számíthattam, és aki többet figyelt és vigyázott rám, mint bárki a földön. Damien végig mellettem állt és átsegített a nehéz időkön, amiért nem lehetek neki eléggé hálás.
Egész pontosan hat éve ismerem Damien-t, akivel már az első pillanattól tudtuk, hogy rengeteg közös van bennünk és megértjük egymást,  nagyon jó barátok lehetünk. Tudom minden titkát, gondolatát és Ő is az enyémeket, ennek ellenére, vagy pontosan emiatt mégis minden körülmények között kitartunk egymás mellett.
Most viszont, hogy ennyi időt töltünk együtt, egyre jobban kezd elmélyülni a kapcsolatunk. Aminek köszönhetően, félek bevallani neki az érzéseimet, amelyek miatt akár tönkre is mehet a barátságunk. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy kibírnám e nélküle. Úgyhogy most két tűz közé szorultam. De talán majd az élet tartogat nekem olyan jeleket, amiket figyelemmel kísérve rájöhetek mit is kellene csinálnom, de addig is marad a vállalkozás vezetése, a nyüzsgés és a pörgés.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ FLOTUS ∿
⌲ Hozzászólások :
178
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Washington D.C. ∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Mackenzie Faith Cooper   Vas. Márc. 26 2017, 22:38

elfogadva
welcome to our family
Kedvesem, én ugyan nem tudom milyen érzés lemondani, de biztosra veszem, hogy Sif azért tette, hogy titeket megmentsen. Remélem egyszer találkoztok, és megbeszélitek az egészet, valamint találd meg a testvéred is. Damien pedig jelenjen meg hamar, mert legalább van valaki, aki vigyázz rád Hercegnő.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Mackenzie Faith Cooper
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» OOC tudnivalók