Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az istenek évszázadok óta békében élnek egymással. Nem volt ez mindig így, mielőtt 1220-ban az Istenek Tanácsa létrejött volna, a görög istenek gyakran piszkálták, csatáztak a skandináv istenekkel, az egyiptomiak próbáltak ebből kimaradni, ám Széth úgy gondolta, hogy remek alkalom átvenni a hatalmat, az összes isten felett. Ebben volt társa is, a csalás istene Loki, valamint Árész, mert az utóbbi kedvelte a vérengzést, az pedig hatalmas pusztítással járt volna, ha a három hatalom egymásnak feszül. Ám az egyiptomi isten türelmetlensége miatt hamarabb mért csapást a tanácskozókra, mint az eltervezett időpont. El is bukott a kísérlete, hogy megöli a Tanács fejeit. Persze, a cinkostársait is bemártotta, Árész büntetése hasonló lett, mint Prométheuszé, csak a háborúmániást a világ leghidegebb pontjához láncolták, Héphaisztosz nagyon élvezte a dolgot. Széthet megfosztották a hatalmától, csupán a halhatatlansága maradt meg, egészen addig, amíg be nem bizonyítja, hogy méltó a visszakapására. A triumvirátusból a legjobban Loki járt, vele nem tettek semmit, egyszerűen nem tudták rábizonyítani, hogy valóban benne lett volna a keze az összeesküvésben. Persze, ez nem azt jelenti, hogy megúszta, lehetséges, a két másik isten bosszút forral ellene. Szerencsére a főistenek megegyeztek abban, hogy hol telepednek le. Szétosztották maguk között a világot, sőt az Alvilágban is sikerült megegyezésre jutni. Azóta a béke tartós, vannak rebellisek, akik próbálják a szárnyukat bontogatni, rendszerint le is törik nekik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Pént. Dec. 15 2017, 15:25

Csüt. Dec. 14 2017, 19:24

Szer. Dec. 13 2017, 14:03

Vendég
Vas. Dec. 10 2017, 22:58

Vendég
Pént. Dec. 08 2017, 18:00

Pént. Dec. 08 2017, 00:27

Hétf. Dec. 04 2017, 13:37

Szomb. Dec. 02 2017, 22:13

Share | 

Maria Goldwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Maria Goldwin   Hétf. Jún. 05 2017, 19:47

Maria Isis Goldwin
Ne vedd el a szerelmet
Mary, Isis
számtalan
Egyiptomi istennő
Chloe Bennet
Halálon túli Házasság
Oziriszhoz való vonzódás
canon
az ókori Egyiptom egyik legjelentősebb istensége vagyok, anyaistennő, a varázslás, a termékenység, a víz és szél, a tengerhajózás istennője, a nőiesség és a hűség szimbóluma, Ozirisz felesége, Hórusz anyja, Nut égistennő és Geb földisten lánya.

Szerintem nem kell magyaráznom a képességeimet, kinyitsz egy könyvet és látni fogod milyen sok mindenre vagyok képes. Először a Hallottak könyvében kezd a rólam való kutakodást.
Ja míg el nem felejtem nálam van Széth ereje is harcos pusztító ereje.

My queen is Skuld.

Ő, aki életet ad égnek és földnek, ismeri az árvát, ismeri az özvegyet, igazságot keres a szegénynek, biztonságot nyújt a gyengének. Ízisz más címei: Az ég királynője; Az istenek anyja; Ő, aki minden; A zöld termény úrnője; A ragyogó az égen; A tenger csillaga; A mágia nagy úrnője; A mágia, termékenység, természet, anyaság és túlvilág istennője; Az Életház úrnője; Ő, aki ismeri a szív helyes használatát; Az ég fényhozója; A hatalom szavainak úrnője és A tenger felett ragyogó hold.
Halottak könyve

Gyűlölöm Szétht, igazából minden rossz hozzá kapcsolódik, ami velem történt és minden amivé váltam az ő miatta kezdődött.
Először is elvette a szerelmemet férjemet, darabokra tépte, be dobta a Nilusba.  Éveken keresztül gyűjtöttem a darabjait. Aztán engem próbált a férjem után küldeni aztán a fiamat akarta a halálba küldeni, de nem sikerült neki.
Utálom, gyűlölöm, és minduntalan utálom őt...
Élveztem, hogy elvehetem a hatalmát, mert én voltam, aki megfosztotta őt erejétől én birtoklom azóta is egy harcias lélekbe zárva e pusztító erőt.
Tudom, hogy a háború mit szül, csak rosszat szomorúságot, kínt és szenvedést. Nézd, mit tett Széth Egyiptommal...
Nem szörnyű a Közel-keleti helyzet, de az ez mind Széth műve, ő alapította meg a muszlim közösséget és ellenem. Ő a nagy Allah.
Utálta irigyelte, hogy az egyiptomiak, majd a Római Birodalom egész területén engem tisztelnek.
Amikor néha ölök, a szükséges rosszat teszek (úgymint Széth is tette régen), mert tudom, hogy annak az embernek is van családja, de ha meghal az az ember Százak, ezerek menekülnek meg.
Széthnek magasra állítottam, a mércét. A testvéremnek ezt át kell ugrania, a léc rezgése nélkül és visszaadom, neki az erejét.
De addig is nálam maradva az én Koptjaimat védem vele.
Kik azok a koptok? Az én népem, akik folyton folyvást tisztelnek. Ők az ősi egyiptomi misztikus vallás követői voltak, most keresztények nevezik magukat. Bár a kereszténység idején átalakítottak, Szűz Máriává, de még mindig tisztelnek engem az ő Íziszüket.
Nekem pedig az, hogy tisztelnek, sokat jelent így, amikor tudom, megvédem őket.

Drága, Ozirisz!
Bárhol is vagy a világon, e galamb, amit most feláldoztam a hűséget jelenti, amivel én téged szeretlek és tisztelek. ő viszi el majd levelem hozzád.
Ha a holtak birodalmát elhagyod, gyere értem, mert úgy szeretlek, téged ahogy sosem senkit.
Szeretnék újra az ölelő karjaidba lenni. Szeretném, ha újra csókolnál engem. A szemeidbe szeretnék nézni, minden alakalommal. Fáj az, hogy nem vagy mellettem. Fáj, hogy egy gyermekem is felnőtt és saját útját járja.
Egyedül érzem magam, és hűséget, mégis csak neked fogadtam.

Szeretően csókol:
Ízisz

Vissza az elejére Go down

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ FLOTUS ∿
⌲ Hozzászólások :
157
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Washington D.C. ∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Maria Goldwin   Kedd Jún. 06 2017, 18:26

elfogadva
welcome to our family
Úgy látszik mindenhol van ilyen féreg, nálatok Széth, a skandinávoknál Loki.. Nálunk meg..hát az a nagy helyzet,
hogy többen vannak. Viszont annak nagyon örülök, hogy hűséges vagy a férjedhez. Még így is,
hogy nincs veled. Ne aggódj tudom, hogy kitalálsz valami, és újra együtt lehettek. Én drukkolok,
mert a drágámat szem elől se szoktam téveszteni, annyira vigyázom rá.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Maria Goldwin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal