Ride, die, sacrifice!
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 16:15

Pént. Szept. 21 2018, 23:00

Csüt. Szept. 20 2018, 23:10

Szomb. Szept. 15 2018, 22:24

Szer. Szept. 12 2018, 22:51

Szer. Szept. 12 2018, 22:42

Szer. Szept. 12 2018, 15:16

Vendég
Hétf. Szept. 10 2018, 21:12

Vendég
Hétf. Szept. 10 2018, 21:12

Share | 

Clint Callahan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
színész
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Csatlakoztam :
2017. Jul. 13.

TémanyitásTárgy: Clint Callahan   Csüt. Júl. 13 2017, 13:00

Clint Callahan
It's a burden being wonderful like me
Adonisz
már nem számolom...
isten
Gabriel Aubry
nehéz megmondani...
heteroszexuális
saját
Az élet és a vegetáció körforgásának egyik isteneként tiszteltek, így a növények valamelyest a hatalmam alatt állnak: sarjaszthatok, avagy elpusztíthatok növényeket, gazdag burjánzást gerjeszthetek és azokat irányíthatom.
Amellett, hogy a vegetáció istenei közé tartoztam, főleg nők ünnepelték a kultuszom, így a női szívekre is hatással tudok lenni, nemhiába vagyok Adonisz: külsőm megfog, isteni kisugárzásom pedig megtart, ha akarom. Szeretem is a nőket, a női társaságot, nem tagadom.

useri információk
- Mr Callahan, pár perc múlva kezdünk! - felnézek az újságból, majd félreteszem azt. - Köszönöm Frankie, akkor hamarosan a színpadon. - intek neki, hogy mehet a dolgára, itt már megtette, amit kértem. Szeretek kicsit olvasgatni minden fellépés előtt, ez megnyugtat. Az utolsó öt percet pedig mindig azzal töltöm, hogy a tükörben fixírozom magam, mint most is. Hogy miért? Nem én vagyok Narcissus, nem én szerettem bele a saját tükörképembe, de a tükörképem szemlélve ezt az öt percet a sorsom és életem fölötti elmélkedésre szánom, hogy ebből merítsek a szerephez, amit majd a világot jelentő deszkákon el fogok játszani. A színész meghal a színpadra vezető deszkákon s más emberként születik újra, aki aztán az utolsó felvonással az enyészeté lesz s a színész születik újjá.... Arról nem is beszélve, hogy mindazt, ami vagyok, annak köszönhetem, amit a tükörben látok. Adonisz vagyok. Nem szokványos isten,- ha létezik ugyan ilyen-,  én voltam egyszerű halandó, átélte a véres erőszakos halált, megjártam az alvilágot s végül a halhatatlan, isteni lét jutott osztályrészemül,
de körforgással párosulva: egy lettem azok közül, akik a természet és az idő körforgásához kapcsolódnak, Demeter, Dionysos és Persephone mellett ebben a minőségben tiszteltek az emberek. Isten lettem,
halhatatlan, de kötöttségekkel, mert mindennek ára van: Aphrodité és Persephone lett létem kerekének két küllője, időm kettejük között osztottam meg, amíg el nem érkezett az idő, mikor az egy Istenbe vetett hit átírta világunk játékszabályait, ami részemről korántsem volt rossz dolog: végre igazi szabadságot is nyertem létem mellé.
Elszabadulhattam és megkaptam azt az életet sokszorosan, amit az isteni irigység vadkan képében olyan régen elvett tőlem: igazi életet,
méghozzá többszörösen. Nem érdekelt semmilyen hatalmi csatározás, inkább meghúztam magam és századról századra más-más néven éltem és próbáltam ki a lehetőségeket, amiket a világ adott. Persze nem tudtam magam meghazudtolni: voltam én don Juan de Tassis, hogy csak egy csábítót emeljek ki a sorból s ha Persephone-t nem is kerestem igazán, sorsom fő okozója, Aphrodite bizony mindig is része volt létemnek, a mai napig fontos ő a számomra a maga módján. Szerelem ez? A szó halandó értelmében nem gondolnám, mert Aphrodité esetében el kell fogadnia az embernek, hogy olyan ő, akár a Nap: egyformán süt mindenkire s nem lehet kisajátítani. Próbálkozni persze lehet... de akárhogy is,
létem állandó társa ő, annak ellenére, hogy hosszú időt is töltöttünk és töltünk egymás társasága nélkül. Mégis van olyan ősi törvény,
aminek nehéz ellenállni. S most mi lesz? Mikor meghallom a "kezdés-t", elszakadok tekintetemmel a tükörtől, a szép vonásoktól, melyek ide juttattak, hogy felmenjek a színpadra és egy újabb fura körforgásnak: a színész és a karakter életének és halálának szenteljem magam...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ FLOTUS ∿
⌲ Hozzászólások :
219
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Washington D.C. ∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Clint Callahan   Csüt. Júl. 13 2017, 15:49

elfogadva
welcome to our family
Adonisz nagyon fogok röhögni, ha egyszer találkozol Perszephonéval, főleg most, hogy átesett a farok túloldalára. Mondjuk csinos férfi lett belőle azt kell, hogy mondjam. Nem is tartalak fel, színészkedj, dobd be magad Aphroditénál. (habár ő még nincs az oldalon)
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Clint Callahan
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal