Claw our way up their system
Repeating simple phrases, someone holy insisted, I want the markings made on my skin to mean something to me again

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkaverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungdar az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Vas. Ápr. 15 2018, 16:54

Csüt. Ápr. 12 2018, 19:22

Csüt. Ápr. 12 2018, 17:06

Kedd Ápr. 10 2018, 20:42

Hétf. Ápr. 09 2018, 20:36

Hétf. Ápr. 09 2018, 15:08

Vas. Ápr. 08 2018, 22:32

Vas. Ápr. 08 2018, 21:47

Vas. Ápr. 08 2018, 20:52

Share | 

Cyrus & Elizabeth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
egyetemista - fekete özvegy
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 17:38

- Ne nézz már ezzel a faarccal. Megérdemelte - tekintetemet lassan Cyrusról a mellettem fekvő alakra vezetem,  kinek teste élettelen.
- Még sebeket is ejtett rajtam - mutatom az aprócska vágásokat, melyek nem fájnak, de éppen elegendőek ahhoz, hogy önvédelemnek tűnhessen cselekedetem. Nem, mintha rajta kívül más is láthatna.
Nem terveztem, hogy lesz olyan személy, ki rajta kap. De természetesen Cy-nak, az én erkölcsi árnyékomnak, éppen most kellett erre tévednie. Micsoda véle...
- Te mit is keresel itt? - nézek rá összeszűkült szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 17:43

A zsebemből előhúzok egy gumikesztyűt, szépen ráigazgatom az ujjaimra, majdcsak ezután guggolok le a holttest mellé és érek hozzá. Mit ne mondjak, szép kis munkát végzett rajta Ficánka, lehetne rosszabb is... már a mihez képest. Végül elszakítom a tekintetemet a hulláról, hogy Elizabeth-re összpontosíthassam a figyelmemet.
- Mintha nem mindig a nyomodban lennék. - vonok vállat, azután felemelkedem és hátrébb lépek.
- Csak azt nem kalkuláltam bele, hogy megint ölni fogsz. Nem ez a megszokott minta. - teszem hozzá.

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 17:48

Nyújtózkodom egyet, hogy csontjaimat kiropogtassam, de tekintetemmel nem eresztem őt. Kicsit tartok tőle, bár ezt sosem látnám be. Tapasztaltam már, hogy vannak érdekes húzásai, s nem szeretnék ismét, kábultan egy ismeretlen helyen, orvosi ágyon ébredni.
- Minta? Nincs is mintám - felhúzom a nózimat, felháborító ez a feltételezés. Igyekszem spontán és kreatív lenni, hogy legalább művészi kivitelezéseket kapjon, néha rejtett üzenettel. De, hogy mintát követnék.. Nevetséges.
- Kivívta a sorsát, tehetek én róla? - ártatlanul nézek. Én nem akartam, de ha már az utamba került, s úgy alakult, hogy szomjazott a halálra, hát ki vagyok én, hogy elvegyem tőle eme csodás lehetőséget?

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 17:53

- Meglepődnél mennyire egyszerű módon gyilkolászol. - újabb vállvonás, végül lehúzom a kezemről a kesztyűt és a zsebembe tűröm.
Nincs itt most semmi érdekes, ami miatt be kéne gyűjtenem a hullát, ezt majd intézi az emberek hatósága.
- Meg sem próbálsz másként cselekedni. Mindig csak az ösztönök. Egy idő után kifejezetten unalmas a végkifejlet. - ingatom meg a fejemet és előszedem a mobilomat.
- Jössz, ölsz, mész. -

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 17:57

- Egyszerű? - tátva marad a szám, komolyan, mintha még sipákoló hangot is hallatnék. Micsoda sértegetős kedvében van ma az uraság, eszem megáll. - S mikor vérrel festettem neked freskót, az talán egyszerű volt? - ciccegek. Miért is csinálom én ezt, ha nem értékeli?
- Ugyan mi lenne jobb? Hagyjam magam, hogy megerőszakoljon? - megrázom a buksimat. A feltételezés is nevetséges.
- Rád is rád férne, hogy végre elmenj. Fejemet rá, hogy ezért morogsz mindig, nem tudod mi az élvezet - puffogok neki még egyet, majd ellököm magam, s lassú léptekkel elkezdek kifelé haladni. Nem kell, hogy itt találjanak minket.

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 18:31

- Nem, az valóban nem volt az, de hogy teljesen felesleges, az biztos. - felelem.
Nem adhatom az elmebaja alá a lovat, és nem léphetjük át azt a bizonyos határt, amit kettőnk közé állított a Sors.
- Miért érdekel téged ennyire a nemi életem? - kérdezek vissza, ugyanis folyton ezzel jön a másik, ezt pedig nem tudom mire vélni.
Miért gondolná, hogy azzal bármi is változna?
- Te magad szeretnéd karbantartani? - vonom fel a szemöldökömet és én is elindulok kifelé.

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 18:44

– Túl nagy falat lennék én neked Cyrus – halkan felnevetek. Szerencsére nincsen olya isten ezen a földön, ki ilyen vizekre teregetne minket. Kiállása megnyerő ez vitathatatlan, de olyan kis szerencsétlen, hogy valószínűleg megenném reggelire.
– Gyere, igyunk valamit. Hátha akkor nem leszel ilyen fapofa – nem emlékszem rá, hogy láttam-e őt valaha nevetni. Talán véletlenül ejtett már el egy mosolyt, de az sem tartott pár pillanatnál tovább. Szerintem tényleg egy jó kis kufirc hiányzik neki, a fejemet rá, hogy utána nem lenne ilyen morgós.

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 18:50

- Lehetséges. De nem is vagy szerencsére a zsánerem. - jegyzem meg mintegy magamnak, azután az autómhoz sétálok, mert nem kéne sokat errefelé időzni.
Főleg, ha egyszer csak ideérnek a zsaruk is. A lány invitálására megint csak felvonom a szemöldökömet, azután az órámra pillantok.
- Rendben. Szállj be. - mutatok az anyósülés felé, ha pedig így tesz a lány, indítok és legközelebb már csak egy kis félreeső bárnál állok meg.
- Itt vagyunk. - jelentem ki, én nem mozdulok, de ő nyugodtan kiszállhat.
- Kikötő melletti lebuj, leharcolt alkoholistákkal. Otthonos lehet a számodra. -

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 18:54

Egyelőre elengedem a fülem mellet, s legközelebb csak akkor hozom fel a témát, mikor már az autóban ülök mellette.
– Hogy lehet valakinek zsánere, aki még nem s farkalt meg senkit? – halál nyugodtan fordulok felé. Szemeiben tényleges érdeklődés csillan, valahogy mindig is kíváncsi voltam erre a dologra. Nincs is jobb alkalom a kitárgyalásánál, mint egy kis autókázás.
– Vigyázz magadra, mert a végén a beleid fognak díszítésként lógni – szúr. Nem tudom, hogy ellene mit vétettem, de ha ő odaszólhat, akkor úgy érzem nekem is jogom van rá. Tudom, hogy erősebb, mint aminek látszik, ám én se lennék olyan kis törékeny virágszál, mint amilyennek látszom.
Kelletlen kiszállok, de nem a lebuj felé veszem az irányt. A víz sokkal jobban csábít, gondolom ez számára sem lehet meglepő.

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:02

- Mert nem vagyok vak? Attól még tetszhet valami, hogy nem akarom beledugni a férfiasságomat. - ingatom meg a fejemet, az ilyen ostoba kérdéseknél mindig meginog a hitem a lány intelligenciájában.
A dühe nem ér meglepetésként, tisztában voltam ennek az eshetőségével, mikor felemlegettem a múltat. Már csak azt nem értem, miért ennyire érzékeny erre? Máskor olyan büszke a "műveire", nem szégyellve az éjfekete uszonyait sem.
Utána én is kiszállok az autóból, nem követem, csupán megfigyelek, ahogyan azt teszem évszázadok óta. Nem érdekes, ha most a habok közé vetve eltűnik sem, nem áll szándékomban elfogni. Még nem. Még mindig vannak apró kis szilánkok, amiknek egésszé kell tenniük a kirakóst.
- Azért csak szólnék, ez itt nem nudista strand.-

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:09

Vállam felett pillantok hátra rá. Arcomon egy kifürkészhetetlen mosollyal. Egész természetem változik, a testtartásom nem annyira magabiztos, mondhatni kissé esetlen. Eddigi merevségem alábbhagy, s mintha kis lazaság, nőiesség venné át a helyét. Fordulok, de nem lépek, hiszen a távolság kell közöttünk.
– Cy – hangom édesen cseng, mintha egy teljesen más nő szólna hozzá. – Tetszene, ha nudiznék neked, nem igaz? – egy lépés közelebb. Hangomban semmi megrovás, komolyan tetszik elmém ezen részének a gondolat.

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:12

Már csak ez kellett ide. Veszek egy mély levegőt és nekitámaszkodom az autónak, karjaimat összefonva a mellkasom előtt.
- A végén még megfáznál, nem venném a szívemre. - válaszolom neki, és akár nevethetnék is a helyzet komikumán, csak épp nem tudok.
Egy veszélyes szirénnél már csak egy veszélyes, skizofrén szirén a rosszabb.
- Ha pancsolni akarsz, akkor tedd, ha nem leszek a közeledbe. -

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:17

Kissé megbillentem a fejemet, nem tetszik a távolságtartás, pedig tudom, hogy csak a védelmemet szolgálja vele. De fenébe az észérvekkel, lépek felé egyet, kettőt, hármat egészen addig, míg elé nem érek.
– De drága vagy, a pici szíved érez valamit –csillog a tekintetem, mint egy tizenéves libáé, akire végre felfigyelt kiszemeltje. Ha nem lenne ennyire merev még ugrándoznék is, örömömben.
– Pancsolnék én veled is – vigyorgom rá tejbetökként. Bár eléggé komikus egy helyzet lenne.
– Cy, miért utálsz ennyire? Soha nem ártottam neked – negédesen nézek rá. Nem tudok én a légynek sem ártani, hát még neki.

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:21

- Igazad van. Nekem sosem ártottál. - szólalok meg, tenyereim közé fogom a porcelán babákéhoz hasonlatos arcot.
Mennyivel egyszerűbb volna az élet, ha mindig ilyen lenne. A naivsága az egyetlen porcikája, ami bármiféle vonzalmat ébresztett eddig bennem az irányában.
- De ez másokra nem igaz. - teszem hozzá és elengedem. - Fel sem fogod a helyzeted súlyát...

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:26

Nem is ártanék. Talán ő az egyetlen, akinek soha. Nem tudom mikor és miért alakult ez így, de már nem is kívánom megfejteni. Túl sok időmet emésztené fel.
Nagy szemekkel pislogok rá, szívem dobban egy nagyot, s lám, tekintetem már el is sötétül. Testem ismét merev lesz, kihúzom magamat, lépek egyet hátra.
- Nincsen súlya – megköszörülöm torkomat. – Cyrus, ilyen a természetem, ha nem tetszene, már régen bezártál volna. – még egyet lépek. Túl közel van, kell a távolság, nem szabad érintkeznünk.

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:32

- Akkor oldd meg az egyenletet. - tárom szét a karjaimat. - Feltehetően mindent tudsz, mindenre van válaszod. - teszem hozzá, játszva a megtörtet, a belefáradtat.
Tudni akarom milyen gondolatokat rejt a csinos kis fejecskéje. Viszont mindegy milyen módon közelítem meg, falakba ütközöm és ez kezd bosszantó lenni.

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:38

– Veled kapcsolatban sok mindent nem tudok – húzom el a számat. Nem tudom, hogy ez jó-e nekem vagy sem. A lényegen nem változtat, okoskodó vagyok, s mindenről meg van a véleményem, de azért vannak olyan témák, melyekben kenterbe verne. Ezer százalék.
– Na, de. Bemegyünk vagy keresünk valami békésebbet? Nem akarok öldökölni, de itt valószínűleg te se akadályoznál meg – minta mi? Vajon, ha most rátámadnék… de nem tudsz.. De ha mégis neki ugranék, mit tenne?

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:44

- Értem. - hárít, ami újfent nem lep meg, viszont örökké nem játszhatjuk ezt a macska-egér játékot.
Gyorsan kell döntenem és bármi legyen is a tetteim végkimenetele, borsos árat fogok értük fizetni. Mégsem tétovázhatom... Így ujjaim a lány csuklójára fonódnak, közel húzom magamhoz, míg ajkaim az övéihez nem érnek és megcsókolom őt.

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 19:56

Mikor ajka enyémhez ér, megszűnik létezni a világ. Mintha nem lennék a testemben, úgy érzem, gyenge vagyok, s ha karjai nem tartanának összeesnék. Eközben elmém háborúzik önmagával.
Engedj ki. Nem lehet. De igen, eressz ki. Nem tehetem meg. Had szedjem szét, körmömet húsába vájom, torkát elmetszem. Nem szabad.
Mély levegőt veszek, szememet lassan kinyitom, s tekintetét keresem. Elmém harcának győztese most a jó. Az erkölcsi norma lép előtérbe, s nem esek neki, csak nézek rá szelíden, értetlen.
– Miért? – ennyi. Nem hadakozom, csak választ várok. Esetlen, naivan, reménykedve. Közben pedig az őrült veri a falakat, s folyamatosan ostromol, hogy kijöhessen.

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 20:03

Nem felelhetek neki, hiszen bármit mondanék, azzal eljátszanám azt a kevés bizalmát is, amit talán eddig belém vetett. Helyette lágyan elmosolyodom, szorosabban zárom a karjaimba, védelmezően, viszont nem csókolom meg. Most még nem... érzem, idáig próbálgathatom a korlátokat.
- Legyen ez az utolsó. - szólalok meg csöndesen. - Búcsúzzunk el és menj innen. Vissza se nézz. - teszem még hozzá pillanatokkal később.
Ha nem végzek vele, akkor az lesz a legjobb neki, ha eltűnik a szemeim elől. Örökre.

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 20:17

– Nem értlek – kezemmel mellkasának támaszkodom, s így próbálom eltolni magam kezeinek szorításából. – Édesgetsz, aztán elküldesz – most már akaratosabban távolodom, Ő kezd előtörni. S amikor kiejti száján, hogy menjek, az őrület már fel is tör belőlem. Kezem lendül, arcán pedig nagyot csattan.
– Te átokfajzat barom – visszalépek a közelébe, kezemmel torkánál meggyűröm ruháját, s szorítom, míg halkan nem nyekken. – Anyukáddal szórakozzál, te ostoba – szorítom, gyűrőm. Szemeimben szinte ég a tűz, vágyom a halálát, egyszer majd biztosan kezeim által fogja elhagyni a földet, de nem ma.

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 20:22

- Na végre! - sziszegem kissé lélegzet fogytán, de szerencsére a kezeim szabadok, így elő tudom varázsolni a tőrömet a tokjából, a pengét pedig becézően szúrom a lány bordái közé.
Fontosabb szervet biztosan nem ér a döfés, de annyira elegendő a fájdalom, hogy ne szorongassa tovább a ruhámat. Ha pedig neki kezdek az ostromnak, akkor folytatom is tovább, bakancstalpas rúgással tisztelem gyomorszájon.

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 20:34

– Szóval így állunk? – sziszegem fájdalmaim közepette. Ám a további fröcskölődésre nincsen esélyem, hiszen olyan szép rúgást ad, mellyel repülök hátra felé. Sűrűn pislogva nézem a csillagos eget. Nem tudom eldönteni igazán, hogy dühöt vagy elégedettséget érzek-e.
– Nem fogok neked esni – ülök fel lassan, majd kezeimmel felnyomom magamat, s felegyenesedek. – Egy barom vagy, de nem éred el, hogy a fojtogatáson túllépjek – határozott vagyok. Cyrus valamit akar, nem szokott csak úgy kedvtelésből támadni. Én pedig okos vagyok, ezért nem adom meg neki a lehetőséget arra, hogy bevigyen, azért mert elkezdtem cincálni.

⌲ Hozzászólások :
19
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 30.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 20:39

- Bánom is én mit teszel. - ingatom meg a fejemet, és nem várom meg, hogy kényelmesen feltápászkodhasson, megint nekimegyek, ezúttal is a felsőtestét szabdalva a késsel.
Hacsak ki nem tér előle, ez esetben ott ütöm, ahol érem.
- Gyerünk! Ne most szerénykedj! - hergelném felfele, aztán egyszer majdcsak kattan.

legendás lény

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Csatlakoztam :
2017. Oct. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   Pént. Feb. 09 2018, 20:46

– Elgurul a gyógyszered? – bár a szúrások elől kitérek, ütései betalálnak. S fájnak, kibaszottul fájnak. Én pedig nem is értem miért kapom őket.
Sóhajtok. Nem bánthatom őt, s ezt elmém is tudja. Ám van egy olyan zug, mi nem hagyja, hogy megtorlás nélkül ütlegeljen. Ezért lépek. Nem felé, hanem hátra, egyre többet, egészen addig, míg bele nem esek a vízbe.
– Most így jobb? – karjaimmal evickélve nézek fel rá. Nem tudom, hogy hol baszódott el ennyire, de én így nem kívánom a társaságát.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Cyrus & Elizabeth   

Cyrus & Elizabeth
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next