War, war never changes
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Brian Ingram, Desirée Ingram

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. 3 Márc. - 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Today at 1:52

Yesterday at 22:32

Yesterday at 20:18

Yesterday at 11:30

Yesterday at 0:23

Yesterday at 0:09

Szomb. 19 Jan. - 19:51

Szomb. 19 Jan. - 17:29

Share | 

William Wecht

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Fate baby
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Los Angeles
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: William Wecht   Csüt. 10 Jan. - 21:06

William Selwyn Wecht
idézet a karakteredről
Will, Végzetes Baba
Majdnem egy!
görög isten
Tom Holland
mi?
he?
canon
Iaszó és Morosz első gyermeke. Eléggé vegyesen örökölte a képességeit. Többet örökölt mondjuk az apjától, de a látói készségét biztosan az anyjától kapta, valamint az extra gyors regenerációt is. Kedvenc kommunikációs formája a telepátia. Hirtelen nőtt fel ő is, mint a többi babaisten Káosz jelenléte miatt.  

useri információk
Valami nem volt rendben velem, éppen az almaszószom akartam elfogyasztani, meg szétmázgálni az etetőszékemben, amikor fura kis síkon találom magam. Mondjuk láttam már álmomban ezt a helyet. Vagyis egy látomásban, amikor délután szundikáltam. Tudtam mi fog következni, mire kinyitom a szemem nem baba leszek többé. De akkor is eléggé kétségbe vagyok esve, nem számítottam erre ilyen hamar. Csinosabbik szülőm arcán is meglepetés, majd hüledezés jelei figyelhetőek meg.
- Anya..ne aggódj, még mindig én vagyok az a fiad, Will. Az almaszószt meg cseréljük le almára, meg fánkra, és minden rendben lesz. -
- Mondjuk, ha előbb felöltöznél teljesen..és egyébként is meg kell néznem valamit. – ingatja meg a fejét, én meg kerítek magamnak nadrágot. Csak tudnám mire kíváncsi ilyen vészterhes időkben, vagyis tudom..még mindig nem hiszi el, hogy 90%-ban az öregebbik Végzetre ütöttem.

Kicammagok ajtót nyitni, na jó, majdnem feltépem az ajtót, mert nem tudom, hogy ki van ott, és mit akar. Pont most, amikor kétszer esek éppen kétségbe. Anyáék is eltűntek, úgyhogy senki nem tudja pátyolgatni a hirtelen megnőtt lelkem, meg a tudásomat se. Meg fogok bolondulni.
- Áh, micsoda remek modor, neked is szép napot. – vigyorodom el, minden kétségbeesésem tova szállt, nem tehetek róla, hogy tökéletesen kidolgozott testtel nőttem fel, amit baromira élvezek.
De felöltözöm, negyedóráig kerestem a tökéletes felsőt, viszont apámnál van valami, csak skót kockás ingeket találtam a szekrénybe. Halványan fintorgok, magasabb, mint én.
- Dehogynem! Az összes kockát, nem érted te ezt. Amúgy meg a helyedben az ikreket tapogatnám. Szóval mi leszünk azok, akik bemutatnak az öregnek, és hagyja békén Ephraimot? Remek. – mérem végig, egyáltalán nem érdekel, hogy mennyire tűnök így pofátlannak, a tudatomba fészkelte magát ez a boszorkány.
- Matilda..mint a kis boszorkány? Will, de ezt úgyis tudod nem? – vonom meg a vállam,persze, hogy tudja, akkor nem jött volna ide.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
elmegyógyintézet igazgató
⌲ Hozzászólások :
5
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 01.

TémanyitásTárgy: Re: William Wecht   Pént. 11 Jan. - 10:57

elfogadva
welcome to our family
Végül is minek ide babatápszer, ha van egy Káoszunk, aki által minden kisded egyetlen pillantás alatt felcseperedik? Ez majdnem olyan menő, mint Popeye és a spenót esete - kivéve persze, hogy ez menőbb -, de azért remélem, hogy te nem varratsz magadra egyből vasmacska tetkót... Egyébként ha minden isteni ivadék ilyen hamar fel fog nőni, félő, hogy az óvónénik éhen halnak. Mondjuk kit érdekel, nem igaz? Minek is választottak ilyen kihalásra ítélt szakmát, eh.
Befejezvén eme magasztos bölcseleteimet, utadra is engedlek, hogy aztán a játéktéren is megronthasd Tartarosz lányát. Hátha a nagy örömködés közepette rögvest kihull minden szál haja szegénynek. Razz
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

William Wecht
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal