War, war never changes
Between the waves of the raging sea, echoes of warcries and battle hymns, we march once again into the fray

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Régestelen rég történt ez, három isten úgy döntött leigáznak mindenkit, mi több egymást is. De erre még nem került sor. Odin fiatal volt, és becsvágyó, Zeusz éppen akkor nyerte meg a Titánok Harcát, duzzadt benne a harci szellem, s volt Ré. A kakukktojás. Ő nem akart háborút, viszont az övéit előtérbe helyezve, és hogy ne essen bajuk belement a triumvirátusba. Leigáztak minden más isteneket, akik ellenszegültek kegyetlenül kivégezték, vagy a Tartarosz mélyére száműzték őket, aminek a vezetője nem igazán örül, viszont nem tudott ellenük tenni semmit. Beletörődött a sorsába, végzi a dolgát a mai napig. Így maradtak fent a görögök, a skandinávok, és az egyiptomiak, vértengert hagyva maguk után. Illetve a skandináv isteneknek megvolt a saját bajuk a Ragnarök, ami szintén sok halállal zárult, utána pedig feltámadtak, s folytatták dolgaikat. Ezáltal óvatosabbak lettek, nem keresték a bajt. Egészen mostanáig. Kivételes bajkeverők mindenhol akadnak. 2018-ban járunk, Japán egyik kietlen szigetén, három alak ácsorog a sötétben, az esőben, ami őket nem éri. Újabb triumvirátus született, ám nem a békéért, harcolni akarnak, lelökni a trónról az eddigi főisteneket, pusztulást, káoszt akarnak látni. Amiben a közelgő veszély szintén az ő oldalukat erősíti, Jörmungandr az óriáskígyó felébredt hosszú álmából, testvére Fenrir pedig fel akarja falni a Napot…
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:

chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (44 fő) Pént. Márc. 03 2017, 20:52-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Yesterday at 22:32

Yesterday at 20:18

Yesterday at 11:30

Yesterday at 00:23

Yesterday at 00:09

Szomb. Jan. 19 2019, 19:51

Szomb. Jan. 19 2019, 17:29

Szomb. Jan. 19 2019, 13:38

Share | 

Effy & Will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
The Medical Princess of Tartarus
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 01:03

18+

Minden rezzenését élesen figyelem és mindenemmel az ő élvezetét akarom fokozni. Képtelen vagyok elválasztani mellette a gyönyört a fájdalomtól, mert örömmel adok hangot annak, hogy mit élvezek és mennyire. A gyönyörteli hangjai visszhangoznak az elmémben és csak azt tudom, hogy minél többet akarok belőle hallani. Minél többet akarom őt hallani és minél közelebb... Amikor bennem van hála az égnek, akkor veszítem el teljesen az eszemet és a harapásra kéjenc nyögést kap, de ahogy tudom, ki akarom belőle a lelkét is csókolni. Minden lökése olyan forróságot küld rajtam végig, hogy beleremegek, nem érdekel ha nem marad ép porcikánk. Ívbe feszül a hátam, ahogy átadja magát a vágyainak és biztatóan markolok egyik kezemmel a hátsójára, a másikkal pedig karmolom tovább. A lábaim a dereka köré fonom, így még jobban érzem őt. A harapásra nem éppen visszafogottan sikoltok fel, de a mozdulatai, ahogy átadja magát a szenvedélynek, úgy hoznak ki belőlem még forróbb nyögéseket és éhes sikolyokat.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Fate baby
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Los Angeles
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 01:20

+18

Nem igazán gondoltam arra, hogy ez a mai napon fog megtörténni, arra se, hogy felnövünk, de így egyáltalán nem bánom. Nem kellett éveket várnom arra, hogy az enyém legyen, lelkestül- mindenestül. Fél óra se tulajdonképpen, azt hiszem ezt hívják őrült szerelemnek, vagy csak szimplán őrültségnek. De megéri, minden egyes tettem. Napokig elhallgatnám, ahogy sikoltozik, nyöszörög, vagy éppen többet követel, és nemcsak a kanapén, hanem bárhol.
Lassítok, látni akarom az arcát, a szenvedélyét, és a vágyát is, amit egymásnak okozunk. Kivételesen egy puha csókot nyomok az ajkaira, reszketegen nyögök fel az élvezet miatt, ami végre elért minket, eszem ágában sincs lemászni róla, vagy bármi mást tenni, inkább csókolgatom a nyakát apró csókokkal.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 01:37

18+

A testem lehet, hogy tökéletesen felnőtt már ahhoz, hogy ezen is túl essünk. De most találja meg mindkettőnk a hangját. Hogy mivel jelzi a testünk a másiknak, hogy még többet akar, hogy mennyire jó és tökéletes vele. Már nem bánom, hogy így alakult. Sőt, imádom, ahogy őt is.
Ahogy lelassít, úgy veszem élesen a levegőt. Látom az arca árulkodó kifejezéseit... De így ahogy lelassított, szerintem megtalált bennem egy pontot, amivel a mámorba tud kergetni pillanatok alatt. Hangosan nyögök, már szinte biztos, hogy ráérzett a leggyengébb pontomra és lassan adja meg a feloldozást. A tekintetemben mindent láthat. Hogy mennyire vágyom rá, hogy mennyire szeretem... Viszonozom a csókot, amire egy olyan mozdulattal jutalmaz, hogy torok hangon sikoltok fel. Még reszketek a kéj utózöngéitől, de sóhajtozom az ajkai érintésére, a hátát simogatva és ismét a vállát csókokkal ellepve.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Fate baby
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Los Angeles
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 01:47

Csókot nyomok a homlokára, s óvatosan húzódom ki belőle, majd fekszem mellé, de rögtön magamhoz ölelem. Éreznem kell magam mellett, tudnom, hogy senki nem fogja ellopni tőlem. De az arcomon ott virít az ábrándos vigyor, ami mindent elárul, még így is, hogy kapkodom a levegőt.
- Tudod..már nem is utállak, nagyon.. sőt..egyenesen imádlak. – kuncogok fel halkan, miután levegőt is normálisan kapok. – Ezt pedig bármikor tudnám veled művelni, és bárhol. – döntöm a homlokom az övének. Pedig először legszívesebben megfojtottam volna, most meg..na igen..sokkal kellemesebb dolgot csináltunk. Hála az égnek senki halott minket, de egyébként azt se bántam volna.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 01:56

Elmosolyodom a homlokomat érő csókra és arcára simítok. Halk, majdnem fájdalmas a nyögés, amikor kihúzza magát belőlem, de egyszerűen fáj a hiánya. Azonnal bújok hozzá és átölelem ahogy mellém fekszik. Olyan mint egy álom az egész.A tekintetem ragyog és szinte rajongással nézegetem az arcát lihegés közben.
- Én is szeretlek. - közlöm vele egy kis vigyorral. - Én is veled... most is akár, öt perc múlva is... - a tarkójára simítok, ahogy a homlokunk összeér. Ez a legboldogabb dolog, amit most el tudok képzelni magamnak. Már bánok minden sértést amit a fejéhez vágtam, de szükséges volt, hogy így kiteljesedjünk. Az sem érdekel, ha az egyik szomszéd feljelent minket, mert túl hangosan szeretkeztünk. Csak az érdekel, hogy a hátát simogathatom és hogy gyengéd csókot lophatok tőle.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Fate baby
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Los Angeles
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 02:06

Olyan nyugodt most minden, itt ebben a lakásban, mégis tudom, hogy odakint pedig majdnem mindenki tombol, védekezik , és vár. Várja végítéletet, hogy mi fog vele történni, az istenek is ezt érzik, nemcsak a halandók. De még nem kell mennünk, élvezhetjük az itt töltött időt.
- Úgysem mondtál volna mást. – vigyorodom el én is. – Már most? Egy percnyi nyugtot se hagysz nekem, boszorkány. Én benne lennék, viszont ha közben szólít a kötelesség? – szusszanok fel kissé szomorúan, nem felejtettem el a világvégét. – Egyébként is regenerálódjon kicsit a hátsóm, meg a hátam, valaki nagyon éles karmokkal rendelkezik. – viszonzom a csókját, aztán a hajával kezdek el játszani.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 13:35

Ezt nevezik hát békének. Most felőlem bárhol lehetnénk, ezután biztosra veheti, hogy nem fog túl sok időt eltölteni nélkülem, még akkor sem, ha a mi nekünk is háborúba kell menni. Annak is eljön az ideje majd, de még lehetek vele és ölelhetem őt magam mellett.
- Legalább én kerek-perec kimondtam. - kuncogok kicst. - Már most. Ugyan, a nyugalom unalmas, hogy ha élvezkedhetünk is. Szólíthatott volna közben is a kötelesség, de annyira el volt borulva az agyunk, hogy csak az érdekelt, hogy csak bennem legyél. - én kicsit derűsebben nézek rá. A legtöbbünk meg tudja állni a helyét a csatatéren, meg amúgy sincs még itt az idő, hogy felfedjük magunkat. - Nem úgy hallottam, mintha panaszkodtál volna. - végigsimítok a hátán, begyógyítva minden sebét.
- Baba korod óta tudtad, hogy a tiéd leszek?

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Fate baby
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Los Angeles
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 13:52

- Jó, ez igaz. Örülök, hogy szeretsz, sőt..nem is örömnek hívnám, nincs is megfelelő kifejezés, de pont ugyanígy érzek irántad.Jobban szeretlek, mint az almaszószt. – boldog vagyok, és nem azért, mert almaszószt kapok, hanem, mert mellettem van Effy. – Ahogy a hölgy óhajtja, én aztán nem vagyok semminek az elrontója. Igaz, hasznosan töltsük el az időt. Oké, hercegnő nyertél, tényleg nem érdekelt, hogy mi van a világgal, lefoglaltál te. – adom meg a magam kuncogva. – De te se panaszkodtál. – pislogok a nyomaim hűlt helyére, ez van, ha a szülők orvosistenek.
- Amikor először másztam melléd már akkor tudtam, persze te bömbölni kezdtél, úgyhogy kénytelen voltam apának megmutatni, hogy te a feleségem leszel. -

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 14:14

- Ezek a fránya ismeretlen érzelmek. Az almaszósznál is jobban... Micsoda megtiszteltetés. - nevetem el magam a hasonlatára. De nem panaszkodhatok, mert szeret és nem fojtotta el az érzelmeit, mint az őseink anno, hanem egyből megadta magát. - Úgy hiszem, hogy ha egyetemre megyünk, akkor nem minden előadáson leszünk bent. Élvezetesen. Most már értem mi volt az a furcsa csillogás a szemedben. Birtoklásvágy. - mosolygok pimaszul. - Legkevésbé sem. Nem ártatlanul megyünk a csatába majd. - csak nézegetem a meglepetését, ahogy meggyógyítom őt. De csak azért tette, hogy újra összekarmoljam.
- Láttam a kötelet akkor, de nem értettem és megijedtem. Tehát... Nem csak tudtad, de dicsekedtél is vele.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Fate baby
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Los Angeles
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Hétf. Jan. 14 2019, 15:01

- Tegnapig az almaszósz volt az életem, lehet féltékeny lesz rád, és rád borul, vagy megtámad egy csapat alma. Úgyhogy igenis ez egy hatalmas megtiszteltetés. – vigyorgok olyan édesen ahogy csak tudok. Megérte megadni magam, nem hiszem, hogy sokáig bírtam volna. – Úgy gondolod? De azért a fontosabbakra bemegyünk..vagy nem. Valószínű ugyanazt láttad, mint én a szemedben, de a társam vagy, nem valami trófea, akit birtokolni akarok. – csókot nyomok a kezére. – Nem is bánom.. – vonom meg a vállamat, egy-két harapásnyomomat gyengéden megcirógatok, nyílt titok mire megy ki egymás gyógyítása.
- Oly annyira, hogy majd kiszakadt a tüdőd, senki nem tudta hirtelen mi bajod van, én meg csak megmutattam apának, hogy én vagyok a bajod..a megoldásod is.. – csókolgatom meg a nyaka azon részét, ami közel van hozzám, közben az oldalát cirógatom.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Kedd Jan. 15 2019, 00:00

- Készen állok egy sereg alma ellen is érted. Nekem azt hiszem nem is volt kedvencem, mindent megettem. De apa néha csempészett chilit a borsófőzelékbe, az jó volt nagyon. - az alsó ajkamba harapok a mosolyát látva. Ezzel határozottan el fog tudni érni nálam mindent. Majdhogynem alattomosan csábított el engem, de nem bánom... Ennek így kellett megtörténnie, ebben a különös helyzetben. - Azokra persze... amikor sikerül bejutni. Igen és tudod, hogy értettem... Bennem akartál lenni. - elpirulok a kézcsókra, milyen édes és lovagias most. Szusszanok az érintése alatt, érzem, hogy ott ahol érint, már másként lilásan éktelenkednének a nyomai, hogy mennyire elment az esze.
- Még a szüleim sem, de mivel apádnak mutattad meg, ő nem köphetett. Te vagy a legeslegnagyobb bajom a világon, de a gyógyír is. De ez rád is igaz, majdnem elszállt az agyad, ahogy arról beszéltem, hogy hozzámegyek egy csoporttársamhoz. - kuncogok kicsit, majd elégedetten sóhajtok a csókjaira és a hátára simítok, a fejem hátra billen, a combom az övének simítom.

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Fate baby
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Los Angeles
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   Szer. Jan. 16 2019, 17:28

- Ó, én harcias istennőm, örülök, hogy legyőzöd az almákat,csak miattam. Akkor valószínű mindenbe tehetnénk neked csípőset, és megennéd. Mondjuk én nem tudom, hogy bírnám-e, anya nem igazán próbálkozott vele, de a borsót szeretem csirkemellel. – igazándiból most már bármit ehetek, elég nagyra nőttem. Csak éljük túl ezt az egész cirkuszt, és körbe eszem az államot Effyvel.
- Talán tíz év alatt el is végezzük az egyetemet, a csúszások miatt. Igen..tudom, hogy értetted. Pontosan.. – de legalább már nem néz ki olyan csúnyán, hála annak, hogy meggyógyítom az általam szerzett sérüléseit.
- Anya se tudja, csak apa, másnak nem mutathattam meg, muszáj volt valakinek látnia. Nem bírtam volna elviselni, ha valamelyik leendő csoporttársad téged akarna. Biztos vagyok benne, hogy nagyon hamar került volna a fonala végére. – duzzogok kicsit, viszont inkább azzal vagyok elfoglalva, hogy csókolgassam, elégedetten markolok a fenekére. Végül az ajkait veszem birtokba.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Effy & Will   

Effy & Will
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2