We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Iphigenia Torres

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Iphigenia Torres
Iphigenia Torres

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Rendőr
⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 11.

Iphigenia Torres Empty
TémanyitásTárgy: Iphigenia Torres   Iphigenia Torres EmptyVas. Aug. 11 2019, 16:37

Iphigenia Lavender Torres
You look so peaceful.
Iphi
Pár hónapos
istenek
Emeraude Toubia
Mentoszos
Hetero, biztosan
canon/keresett
Alvilági istennő, ő is egy Őrző, persze a nagyágyú az a bátyja. Szó szerint gyerekcipőben jár még a képességei használatában, hamar nőttek fel Káosz miatt, így még nem igazán tudja, hogy mit is kezdjen a lelkekkel, önkéntelenül is büntet.
Viszont isteni fegyvere egy ezüst színű karperec, ami olyan, mint egy kígyó.
Technofób.

useri információk
Nincs bajom azzal, hogy Elsa és Anna mellettünk fekszik, hogy is lehetne? Csak egy baba vagyok, de azzal a szörnyű zajdobozzal nem vagyok kibékülve. Miért kell színes figurákat nézegetnem, akik ugrándoznak, és énekelnek? Nyüszögök kicsit, és a rágókát kezdem el rágni, egészen addig amíg fel nem vesz, aztán sikerül lelopnom a szemüvegét, még ez is érdekesebb, mint az a vacak. Amúgy is félek tőle, a többiek miért nem? Olyan furák, nekik is félnie kéne. Végül újra a játszó szőnyegen kötök ki, hasra is fordulok, aztán már megint nem az van, amit én szeretnék. Pár perccel később a felnőtt testemet tapogatom, és keresek magamnak ruhát Henning legnagyobb meglepetésére, jó hát mi is sokkot kaptunk, és ő még nem is látta mi folyik lent az Alvilágban.
- Mi ez..minek nekem? – nézek a telefonra, persze Effynek rögtön megy, apám szerelmére..miért örököltem minden vacakot?Legalább ő ír sms-t gondolom a bátyánknak. Mindenkinek van feladata Elsáék mennek Alluráért és a másik két babáért, én pedig mehetek megnézni Pearlt.

Halk szusszanással pillantok végig a házon, vagyis inkább villán, majd az ajtóhoz sétálok, és illedelmesen becsengetek. Bármennyire is itt a világvége adjuk meg a módját. Udvariasság mindenek felett.
Innen érzem Pearl nyugtalanságát, és valahogy sikerül lenyugtatnom, miért nem kaptam használati utasítást az Őrzőséghez? Legalább a bátyám lenne itt, hogy segítsen kicsit. Vagy Skye..mindegy egyébként, bárkinek örülnék, aki kicsit is jobb, mint én.
Összepacsizok Pearl-lel. Gyönyörű nő lett belőle.
- Üdv, Iphigenia Lavender Torres, a harmadik gyerek. – nyújtom a kezem, miután belépek az ajtón, és kissé nyaktörősen pislogok a titán felé. Mostantól mindenhova vigyek egy létrát is, hogy ne szerezzük súlyos sérülést? Ez egyébként a testvéreim hibája, ellopták az összes centimet.
- A jó felhőbe már.. - nyúlok a zsebembe..miért kell nekem ez a vacak? Azt se tudom, hogy kell visszaírni.  


- Van még popcorn? - huppanok le a testvéreim mellé, akik okosan a kertben várakoznak. A húgunk bent van, anyuékkal.
- Ne legyél szemét Iffy, még te is állhatsz apánk cseppet sem kedves nézése előtte. - de azért nyújtja felém Drífa a zacskót.
- Ha befagy apa területe a lábunk alatt, nekem még teendőim vannak. - markolok a tasakba.
- Mint például kínozni azokat, akiket elkapsz? -
- Mindig tudtam, hogy te vagy az ész a családban, Éogan. -
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Iphigenia Torres Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iphigenia Torres   Iphigenia Torres EmptyVas. Aug. 11 2019, 22:27

elfogadva
welcome to our family
A családod már hiányolt a köreiből! Ne nagyon röhögj azért az ikerhúgodon...
Vissza az elejére Go down
 
Iphigenia Torres
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iphigenia Torres
» Euphemia Torres
» Antonio Torres
» Dr. Bree Torres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: görög istenek-
Ugrás: