We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 A szelencés lány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Pandora Rhodes
Pandora Rhodes

halandó

⌲ Foglalkozás :
Állatorvosi asszisztens
⌲ Hozzászólások :
2
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Mar. 11.

A szelencés lány Empty
TémanyitásTárgy: A szelencés lány   A szelencés lány EmptyHétf. Júl. 01 2019, 15:01

Pandora Rhodes
idézet a karakteredről
Pandora, Dora
látszólag 30
ember
sarah gadon
házas
heteroszexuális
canon/keresett/saját
Problémáim vannak a szelencével, ez ér?

useri információk
Pandora így, Pandora úgy, minek nyitottad ki azt az átkozott ládát? Megérdemelted, hogy olyan hamar meghaltál. Ha ezeket hallgatod több száz éve, sőt legyen inkább több ezer egy idő után süket leszel ezekre. Még annyira se méltattam őket, hogy rájuk nézzek, mintha engem kéne okolni, ha a helyemben lettek volna akkor ők is kinyitják. De igazuk van, én voltam ott, nem más. Akkor is régen történt, nem is magamat sajnálom egyébként, hanem a férjemet, ő aztán tényleg nem tehetett róla, Zeusz csúnyán átejtette, megérdemelt volna egy sokkal jobb asszonyt, nem engem, akinek azt a fránya szelencét kellett őrizgetni, majd engedni a kíváncsiságának és kinyitnia, aztán minden rosszat a halandókra engedni.
Tényleg nem érdemes ezen rágódni, főleg, hogy itt állok valami furcsa helyen, mik ezek a ruhák? Miért néznek rám úgy, mint aki őrült, és azt se tudja hol van? Mondjuk az igaz, tényleg nem tudom, hogy hol vagyok. Mi ez az idegesítő vijjogás, meg az a fura guruló szerkezet, amiből valami idegen nyelven kiabálnak nekem? Miért nem beszél senki görögül? Ha nem Görögországban vagyok, akkor hol? Embereket próbálok megkérdezni mégis hol vagyok, és mi történt, de vagy ellöknek vagy rám se hederítenek. Nem vagyok láthatatlan látnak engem, tudom!
Ijedten nézek két emberre, akik felém tartanak, ők is furán vannak öltözve, az övükön lógó bottal remélem nem akarnak bántani, mégis elrángatnak, és beraknak valahova. El vagyunk választva egymástól, és üvöltöznek velem, nem értik mit mondok, én meg azt nem, hogy ők mit.
Sírva követem őket, a kezemre raktak valamit, nem mintha el akarnék szökni, hova mehetnék? Nem is ismerem ezt a helyet.
Levágnak a székre, kicsit nyekkenek, össze vagyok zavarodva. Mit tettem? Hirtelen kicsapódik az egyik ajtó, én pedig kis híján felkiáltok örömömben, végre valakit ismerek! Ez a nő csakis Eiréné lehet, egyetlen férjem testvére.
- Eiréné!- kiáltok felé, és vadul lóbálnám a karomat, ha tudnám, az izé miatt nem tudom, amit a csuklómra raktak.
- Pandora! Te meg mit keresel itt, és hogyan? Azonnal szedjék le róla a bilincset! – először görögül morran a rendőrökre, aztán rájön, hogy nem értik. Végre meg tudom dörzsölni a fájó csuklómat, majd a nyakába borulok. – Hol van Epimétheusz, ugye jól van? -
- Elviszlek hozzá, és szerintem , ha meglát téged nagyon jól lesz. – veregeti meg kedvesen a vállamat, és a fura járműhöz vezet. Közben pedig kérdésekkel traktálom, mert nem tudom miket látok.

Megállunk egy hatalmas ház előtt, vajon egyedül lakik itt? Nem téved el benne?
- Menj csak Szöszi, egyenesen aztán balra, szerintem a konyhában lesz valamelyik kutyával, nekem dolgom van. Üdv köztünk, megint! -
Óvatosan nyitok be a hatalmas ajtón, kissé hátra is ugrom, legalább négy kutya akar megrohamozni. Végül tényleg a konyhából jön ki a hely ura.
- Epimétheusz. – pislogok fel rá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
James Knight
James Knight

titán

⌲ Foglalkozás :
Royal Navy Admiral
⌲ Hozzászólások :
8
⌲ Tartózkodási hely :
London
⌲ Csatlakoztam :
2019. Oct. 22.

A szelencés lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szelencés lány   A szelencés lány EmptySzomb. Feb. 29 2020, 14:41

Vendég írta:
elfogadva
welcome to our family
Miért válasszuk külön ezt az életet és a következőt, amikor egymásból születnek?

Az ismeretlen Drakula

Kedves Pandora!
Először is, hatalmas pirospont neked is, és a férjednek is, az aviváltásért, gyönyörűséges pár vagytok! Megérte várni rátok, így úgy gondoltam ez a gyönyörű idézet a filmből illik is hozzád.
Másodszor pedig....előtörténeted mindent elmond, amit tudni kell rólad, nem volt szükség barokkos körmondatokba fűzött hosszadalmas leírásokra. Kíváncsi voltál, és ez okozta a veszted...de hát nektek embereknek ez olyan természetes tulajdonságotok, hogy nincs mit a szemedre vetni. Bár szegény férjed nagyon elveszett volt, nem is tudom, hogy hogyan élt nélküled. Tény és való, számára te voltál és mindig te leszel a Nagy Ő, hisz neki teremtettek. Kedves természeteddel mindenki más is gyorsan megszeret ebben biztos vagyok. Rád fér már a boldogság, nem is kicsit.
Nem is tartalak fel tovább, menj, ugorj az urad karjába, ha már ilyen szerencsésen megtaláltad őt. Örülünk, hogy itt vagy, megérte várni rád.
Vissza az elejére Go down
 
A szelencés lány
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: halandók-
Ugrás: