We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Shi-Jin Yoo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shi Jin Yoo
Shi Jin Yoo

félvér

⌲ Foglalkozás :
Őrnagy
⌲ Hozzászólások :
11
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 07.

Shi-Jin Yoo Empty
TémanyitásTárgy: Shi-Jin Yoo   Shi-Jin Yoo EmptySzer. Aug. 07 2019, 15:02

Shi-Jin Yoo
idézet a karakteredről
Százados, Dumb
33
Félvér
Song Joong-ki
jó kérdés
heteroszexuális
keresett/saját
Én tényleg csak átlagos szerettem volna, mármint komolyan ki élvezi, hogyha nem koncentrál annyira a képességére akkor az emberek random hánynak, vagy esetleg elered az orruk vére? Elég csak egy kicsit jobban idegesnek lennem, és kész rémálom, még szerencse, hogy nem nekem kell összetakarítani. Egyébként ezt mind annak köszönhetem, hogy a családfa egyik ágán az Árész név díszeleg.  

useri információk
Ma apa vigyázott rám, anyának valami dolga akadt, hirtelen megállok az egyik kirakat előtt, a tegnapi séta során is megemlítettem anyának, hogy szükségem van arra plüsskutyára, de lerázott annyival, hogy megbeszélik apával. Úgyhogy meg is rángatom a nadrágja szárát, hogy figyeljen rám.
- Anya azt mondta, ha te megengeded akkor megkaphatom ezt a kutyát. Légyszi! – pislogok rá hatalmas szemekkel, a hatás kedvéért még le is biggyesztem a számat, mint aki sírni akar. Gyanúsan méreget egy ideig, aztán a kezemben cipelem a plüsst haza, anyának pedig felmutatom, amikor meglát minket.
- Gratulálok Jin-sun ez a gyerek átvert téged. Nem lehet apáddal együtt hagyni téged, még szerencse, hogy csak ezt akartad annyira. Holnap mit fogsz kérni, egy tengeralattjárót? -
- Nem, azokért nem rajong annyira, inkább a nagyanyjára ütött. Legközelebb meg nem veszek neki semmit. -
- Aha, én meg nem vagyok nimfa. De tény és való, hogy többet örökölt a nagyanyjaitól, isten mentsen apámtól és a tiedtől. Ó, egyébként holnap meglátogatjuk Yeong Jinéket, ha egyszer felfedi magát az após előtt.. -
- Akkor mi lesz anya? – csimpaszkodom rá mire kapok egy puszit a fejemre.
- Fogalmam sincs, de az lesz a legjobb, hogy akkor nem leszünk a közelükben. Mit szólsz egy kis kimcsihez? Csak most hagyjál nekünk is. – már a konyhában is vagyok, szeretem anyafőztjét.

Lekoptatott, megint. Oké, hogy először nekem kellett eljönni a moziból, de nem tehetek róla, küldetésünk volt. A 707-eseknél vagyok, ha hívnak megyek, apámmal együtt. Újra és újra tárcsázom a számát, közben fel-alá járkálok, megint a szüleimnél vagyok, mert az egyik hormonháztartása felborult mivel a húgomat nem is olyan régen szülte meg, és a fejébe vette, hogy nem szeretem.
- Inkább hozd ide a húgodat, aztán menj, keresd meg végre a dokinőt, vagy azt akarod, hogy anyu elintézze? -
- Árész szerelmére! Hány évesnek nézel, hat? – háborodom fel, s már megyek is Eun Jungért, akit átadok anyának, kapnak egy-egy puszit, aztán le is léptem onnan.
Útközben még egy csokor virágot is veszek, nekem ne mondja senki, hogy nem vagyok romantikus, tulajdonképpen felhívtam a nagyiékat, ők viszonylag normálisan ismerkedtek meg, már ha a tetőn való lövöldözést lehet annak hívni. Kissé türelmetlenül kopogtatok be a doktornőhöz, tudom, hogy itthon van a kórházba is direkt bementem.
- Kezdjük azzal, hogy legalább ezerszer kerestelek mert tudom ma szabad vagy, másodszor hoztam neked virágot, azt hiszem ezek a kedvenceid. Harmadszor pedig nincs kedved eljönni valahova a legjóképűbb Árész leszármazottal vacsorázni? – vigyorgok rá szemtelenül, s átnyújtom neki a csokrot.
- Nincs. – azzal a lendülettel csapta rám az ajtót, legalább a virágot elvette.
- Oké, öt percet kapsz, hogy elkészülj. – megint nyílik az ajtót.
- Mit nem értesz azon, hogy nem? -
- Négy és fél perc, Bébisárkány. Türelmesen várok. – az ajtó mellé dőlve vártam legalább három órát, ne mondja senki, hogy nem vagyok kitartó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Shi-Jin Yoo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi-Jin Yoo   Shi-Jin Yoo EmptyCsüt. Aug. 08 2019, 01:32

elfogadva
welcome to our family
Hát, ha balfaszkodásban kell tanács, akkor ajtóm mindig nyitva előtted. Nálam nagyobbat biztos nem hordott még hátán a föld.

Hatszor... hatszor fogtam neki az elfogadónak. De azért még szeretjük az OMSZ-ot és az orvosokat.
Vissza az elejére Go down
 
Shi-Jin Yoo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: félvérek-
Ugrás: