We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Shiori Kojima

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shiori Sasaki
Shiori Sasaki

félvér

⌲ Foglalkozás :
fejvadász
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
Tokyo
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 02.

Shiori Kojima Empty
TémanyitásTárgy: Shiori Kojima   Shiori Kojima EmptyVas. Aug. 11 2019, 23:04

Shiori Kojima
I envy people that know love. That have someone who takes them as they are
Shio, de csak, ha halálvágyad van
1000+
Félvér
Kou Shibasaki
házas
Kyleszexuális
keresett/saját
Félvér vagyok, ennek minden előnyével és hátrányával együtt. Bennem van az emberfeletti erő és gyorsaság, satöbbi satöbbi, mint a legtöbb társamban, de velük ellentétben én agyilag nem vagyok egészen a toppon. Enyo félvérként betegesen vonzz a harc és a gyilkolás, ezt pedig gyakran az ártatlanok sínylik meg. Röviden ennyi, hosszabban pedig ne akard tudni.

useri információk
Figyelem, ez az iromány  tartalmaz majd csúnya szavakat! Ha érzékeny a kis lelked, ne olvass tovább!

Ki hitte volna, hogy Enyo, a gyilkolás, és mészárlás görög istennője majd egy japán arc mögött egyszer csak a szigetországba téved. Azt meg aztán pláne ki hitte volna, hogy itt össze akad egy démonnal, és tisztesen megdugatja magát vele. Ugye, hogy senki? Még maga az istennő sem, mégis megtörtént. Bár, amekkora ordas nagy ribanc az a nő, nem is értem min kell így csodálkozni. Megtörtént a dolog, élvezte is, majd várandósan tért vissza Görögországba. Sosem akart anya lenni, a férfiakat gyűlölte és megvetette, de már megvolt a baj. Kihordta a csecsemőt, világra hozta, majd bedugta egy fonott kosárba, és egy halandó nőre bízva útjára bocsátotta. Ám először adott egy utolsó kis "ajándékot" lányának. Nem szorult belé sok anyai ösztön, így az volt a célja, hogy a gyerek gyorsan meghaljon, így lemosva a szégyent ami érte az ő "fényes" nevét. Megátkozta a saját lányát azzal, hogy soha ne érezzen semmit, senki iránt. Minden érzelmet kiölt belőle, így engedte útjára a világban.
Kibaszott kedves egy nő az én anyám, mi? Mintha legalábbis én tehetnék róla, hogy össze állt egy démonnal. Mintha meg akartam volna születni, hogy ilyen egy elcseszett korcs legyek, akit sehol sem fogadnak be. Azzal telt az egész gyermekkorom, hogy taszigáltak, nevelőtől nevelőig. Hol templomokban, hol árvaházakban laktam, de sehol sem viseltek el sokáig. Nehéz lehetett egy olyan gyerekkel aki nem érez semmit, és mások érzelmeit sem érti, viszont előszeretettel gyilkol kisebb állatokat és terrorizálja válogatott kínzásokkal társait, minden megbánás nélkül. Hát igen, ilyen az, mikor nincsenek érzelmek. Olyan voltam mindig is, mint egy üres kagylóhéj amit csak sodor a tenger, de őt ez sem érdekli. Nem akartam, hogy, legyen egy családom, akik szeretnek, nem akartam tartozni sehova és senkihez. Jó volt nekem úgy, ahogy voltam. Mikor idősebb lettem, hadurak szolgálatába szegődtem mint bérgyilkos. De ezt sem szerettem. Ezt éreztem természetesnek, hogy, mindenkit megölök, aki az utamba áll, nem számít, hogy nő, férfi, idős vagy gyerek az illető. Nekem mind csak emberek voltak, egyre ment. Ez egészen addig volt így, amíg meg nem ismertem Őt.
Épp egy elszabadult vérontásom közepén kapott el, amikor már éppen kezdtem bele jönni a dologba. Világosan látszott rajta, hogy isten, és egyáltalán nem félt tőlem. Sőt, könnyű szerrel lefegyverzett, ami nekem újdonság volt. Erős, harcedzett férfiak nem tudtak soha legyőzni, erre jön ez az istenfi, és egy pillanat alatt térde kényszerít. Ráadásul magával cipel, azt sem tudom hova. És akkor, először életemben éreztem valamit. Forró gyűlölet izzott fel bennem, minden idegszálammal gyűlöltem a férfit, aki azt hitte, olyan egyszerű lesz velem, mint egy kezes kiskutyával. Ki tudtam volna kaparni a szemét, és ezt sokszor meg is próbáltam. Álmában törtem az életére, de mindig tudta, hogy jövök, sosem volt védtelen. Én pedig egyre jobban gyűlöltem őt ezért.
Néhány reménytelen kísérlet után azt kezdtem érezni, hogy megváltozik bennem valami. Mikor rá néztem, már nem akartam kivájni a szívét, sokkal inkább arra vágytam, hogy át öleljen. Azon kaptam magam, hogy átható kék szemeiben gyönyörködöm, és hogy ébren is róla álmodozom. Kichiro valami olyasmit tett velem, amire nem voltam felkészülve: bele szerettem. Mindent megtettem volna a boldogságáért, csak az lebegett a szemem előtt, hogy neki jó legyen, hogy ő semmiben ne szenvedjen hiányt. Nem gondoltam volna, hogy valaha lesz olyan, aki teljes mértékben elfogad, de ő sosem rótt fel nekem semmit. Olyannak fogadott el, amilyen vagyok, és szépen lassan beleszerettem emiatt.
Egyszer éreztem magam szerencsésnek életemben, akkor, mikor a szeretett férfi elmondta; ő is úgy érez irántam, ahogy én iránta. Hirtelen, a semmiből lett egy családom, akik között nem kell szégyellem, hogy ki vagyok. Kichiroval össze házasodtunk, és született egy gyermekünk. Nem lehetek épp egyszerű eset, de ő, az apja és az anyja is türelmesek velem, és mindig éreztetik, hogy mennyire fontos vagyok nekik. Anyám átka hatott, de valamiért az én sárkányom más. Mellette éppen úgy érzek, mint bárki más, és ettől belengi a mindennapjaimat egy csodálatos és felemelő érzelem: a boldogság.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Shiori Kojima Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shiori Kojima   Shiori Kojima EmptyKedd Aug. 13 2019, 18:36

elfogadva
welcome to our family
Enyora tényleg nem lehet mást mondani, csak azt amit te, és azt hiszik a bátyja a normálatlanabb, mondjuk Árészt se kell félteni. De hanyagoljuk őket, térjünk rád, annak nagyon örülök, hogy normálisnak érzed magad Kichiro mellett, valószínű, ha nem vett volna benned észre valamit akkor azon nyomban megöl. Nem így lett, úgyhogy kíváncsian várom a játékaitokat. *-*
Vissza az elejére Go down
 
Shiori Kojima
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shiori & Kichiro
» Kojima Kouichi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: félvérek-
Ugrás: