We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Ephraim & Rosalie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rosalie Schmidt
Rosalie Schmidt

geek istenség

⌲ Foglalkozás :
NSA Agent
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 17.
⌲ Kor :
46

Ephraim & Rosalie Empty
TémanyitásTárgy: Ephraim & Rosalie   Ephraim & Rosalie EmptyCsüt. Aug. 22 2019, 23:38

Ephraim & Rosalie

Repül a papucsom, de nem találom el vele Ephraim fejét, pedig szerettem volna. A mesterlövész most felnyüszögött bennem, ennyire se vagyok képes? De, simán megdobáltam volna, csak hát észrevettem, hogy amúgy is félig agyon van verve, most verjem én is meg? Pedig megérdemelné, majdnem meghalt a karjaim között, aztán én haltam meg majdnem az ő keze által, szóval igen is van jogom ahhoz, hogy leüvöltsem akár a fejét is.
- Körülbelül két perced van arra, hogy kitalálj nekem valami hihető hazugságot. Úgy fogok tenni, mint aki elhiszi. – nyomom le a fotelba.
- Egyébként meg tudom kivel voltál, remélem Henning ettől sokkal csúnyábban néz ki. – pöckölöm homlokon. – Nem ártana neked egy fürdés, a cuccaidat meg szerintem ki is dobhatjuk, még egy KGB kiképzés után is jobban néztem ki. Azt meg remélem elég egyszer elmondanom, ha még egyszer eltűnsz szó nélkül haza se gyere legalább egy hétig. – pillantok rá szigorúan összevont kézzel. – Legalább annyit mondj, hogy kivel vagy, bőven meg tudna nyugtatni az is. – közben elállok előle, hogy nyugodtan mehet a fürdőbe.

POTUS
Vissza az elejére Go down
Ephraim Ingram
Ephraim Ingram

geek istenség

⌲ Foglalkozás :
Kongresszusi képviselő (I-NY)
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 17.
⌲ Kor :
34

Ephraim & Rosalie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ephraim & Rosalie   Ephraim & Rosalie EmptyKedd Aug. 27 2019, 12:50

Rosalie&Ephraim

- Majdnem. - morgom a padlónak, ahogy a mesterlövész kisasszony úgy csak 25 centire lőtte mellé a célponttól a papucsát. Nagyon lassan szívódnak fel a bőröm alatt a foltok, a gyors regeneráció ilyen kimerülten nem a fortém, de persze ezt nagyjából mindenki tudja, aki ismer. Főleg Rosie, mert először majdnem meghalt a testem neki, mikor Káosz belém mászott teljesen, utána meg a tatahordózóként én öltem meg majdnem, de azért volt annyi önuralmam, hogy szeretett nőt nem nyírtam ki.
Láthatóan kótyagosan zsuppanok le a fotelba. Szédülök, de istenesen.
- Minek hazudjak? Henning úgyis annyi jegyzetet csinál erről a kis "fejlesszük Ephraimot Mach 10-re" projektjéről, hogy megtölt pár szerót. - dörzsölöm meg a nyakam.
- Kivel lettem volna? A pápával? Apa nem enged pápai vizitek közelébe, a múltkor is photobomboltam. - szisszenek fel a pöcökölésre. - Három fürdés, mert olyan szagom lehet mint hat érett vaddisznónak. Az állatja durvább mint a KGB? Tudtam én, hogy veszélyes egy félvér fia. Akkor elmegyek Washingtonba. De nem volt térerő, nem tudtam írni sem. Hen meg nem adott. - sóhajtok fel dögfáradtan. - Igenis asszonyom... - teszem a vállára a még szikrázó kezem és úgy megyek el mellette, hogy megengedjem a kádat és nem túl kecsesen, leginkább csuka módjára beleessek a vízbe. Nyitva hagytam az ajtót.
- Ki sem kellett volna próbálnom a railgunozást. De akkor meg Index lenne pipa rám.

POTUS
Vissza az elejére Go down
Rosalie Schmidt
Rosalie Schmidt

geek istenség

⌲ Foglalkozás :
NSA Agent
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 17.
⌲ Kor :
46

Ephraim & Rosalie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ephraim & Rosalie   Ephraim & Rosalie EmptyKedd Aug. 27 2019, 17:58

Ephraim & Rosalie

- Ez egy papucs, nem mértem fel a távot, és azt se, hogy mennyire könnyű az a vacak. Szerencsédre. – morgok vissza, ha kell egy ceruzával is eltalálom, bár az nem az én specialitásom. Úgyhogy marad a papucs, legközelebb egy kódexet fog kapni.
- Jó válasz, a vadászkutyáknál is jobb orrom van a hazugság kiszaglására, mondjuk te bűzlesz is, szó szerint. Mindenkinek van egy projektje Klimtnek ott volt a Csók, Teller Edének a bomba, és Henningnek te. – hümmögök elgondolkodva, néha elég érdekes párhuzamot tudok összehozni.
- Te nem lehet semmilyen másik egyházi személlyel, de még a bátyád Ponosz se. Ne sziszegj, túl vagy egy harmadik világháborún ez már semmiség.
- Fogalmam sincs milyen szaguk van az érett vaddisznóknak, viszont a világ legbüdösebb sajtjával már volt szerencsém találkozni, sírva bújna el melletted. Hjaa, ha kicsit hamarabb születik nem én lennék Rozalina a Vörös Csillag. – grimaszolok egy egészen aprót, mihelyst végett ért a KGB korszak, és ideköltöztem változtattam meg a nevem, rögtön. – Az apja nem is volt félvér, az anyja volt Layton unokája, ami baromi veszélyessé tette őt is, és Hent is, na meg persze ott van a családfáján Árész is, úgyhogy mire számítottál? – teszem fel a költői kérdést. Szemforgatva jutalmazom a megrázó kis élményét.
- Szerintem Index is tudja, hogy nem most kellett volna elkezdened, eltelt pár hét, viszont még senki sincs jól, bárki mondhat bármit. Apa sincs jól, elvileg megint az Etnán tölti a legtöbb idejét, nem bírja kiheverni, hogy az egyiptomi elárulta őket. Amíg nem áll helyre a Tanács, anyukád nem szedi össze magát viszonylag, addig a mérleg nem a béke felé billen. – megyek be a fürdőbe, és felülök a mosógépre. – A füled mögött is mosd meg. -

POTUS
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ephraim & Rosalie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ephraim & Rosalie   Ephraim & Rosalie Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ephraim & Rosalie
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ephraim Ingram
» Rosalie Schmidt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Amerika :: New York :: Lakások-
Ugrás: