We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Yeon Jin Ae

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jin Ae Yeon
Jin Ae Yeon

koreai istenség

⌲ Hozzászólások :
36
⌲ Tartózkodási hely :
Seoul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 17.
⌲ Kor :
729

Yeon Jin Ae Empty
TémanyitásTárgy: Yeon Jin Ae   Yeon Jin Ae EmptyKedd Dec. 17 2019, 20:49

Yeon Jin Ae
Meeting you was my fate, becoming your friend was my choice, but falling in love with you was without my control
Jin Ae
725
koreai istennő
Kim So Eun
házas
sötétben szeretem
canon/keresett/saját
Dalnim és Yeong Jin elsőszülött lánya, de nem emlékeznek rá, sőt mi több csak az anyja tudott róla, viszont Sangje a főisten törölte az emlékeket róla.
Nem tudja mire képes teljesen, mert az erejét elnyomták.  
useri információk
Megint a nádpálca van a nagyapám kezében, ha kérdezek valamit a szüleimről mindig előveszi, és használja is ilyenkor, nem sírhatok akkor többet kapok, véresre harapom a számat, de egy könnyet nem hullajtok. Tudom miért ver el, sikerült megszöknöm, viszont elkaptak, mégis láthattam az apámat, noha hiába szóltam hozzá észre sem vett, talán nem is látott. A kumiho szerint butaság amit állítok, nem ő volt az. Engem nem fog átverni ez a gonosz némber, tudom kit láttam, éreztem, hogy anyámat keresi.  Utálom ezt a nőt, minden lépésemet figyeli, és amint véletlenül imádkozom anyához, megy jelenteni.
- Nyolc évesen lehetne több eszed. Nem kellesz senkinek, főleg nem anyádnak.– vihog, végül belelök a medencébe, hogy mossam le magamról a vért.  Ilyenkor mindig halandó vagyok, lassabban gyógyuljanak a sebeim, ez is a büntetésem része.
- Egyszer meg foglak ölni. Könyörögni fogsz a szánalmas életedért. – nézek rá sötéten, mire csak nevet. Akkor is végezni fogok vele, ha az lesz utolsó tettem.

Két napos vajúdás után végre megszültem a lányomat, legalább három éve adtak hozzá ehhez a szörnyeteghez, de lehet már van négy is, mert még nem voltam kilenc, amikor a főisten egy perverz vigyorral odalökött ennek a férfinak. A felesége lettem, holott egy gyerek vagyok, aki egy másik gyereknek adott életet. Vegyes érzelmekkel nézek rá, ahogy átadják neki a babát, de érzem, hogy inkább az undor játszik az arcomon.
- Jin Kyong. – acélosodik meg a tekintetem, és elveszem tőle az apróságot, nem ő fogja elnevezni, hanem én. Nem is tekintek rá többet, teljesen lefoglal, hogy gyönyörködjek a piciben. Tökéletes, és nekem vigyáznom kell rá, nem érheti olyan csapás, mint engem.

Jin Kyong-gal sétálok, amikor feltűnik a látómezőmben Sangje, visszaküldetem a lányomat a mellettem lépdelő kumihoval, aki ennyi év után teljesen elfelejtette mit ígértem neki. Én is megtanultam a leckét, magamban fohászkodom a szüleimhez, akkor is, ha tudom nem hallják, de egyszer megfogják.
- Milyen nagyra nőtt már…Mikor érkezik a következő? -
- Ahhoz neked semmi közöd nincs. – vágom rá a lehető legártatlanabb arckifejezésemmel, időben kapom el a csuklóját, már nem az a kislány vagyok akit megrémiszt ő maga, és egy nádpálca. – Lehet, hogy nem tudlak megölni, de nem hagyom magam. Távozz innen, nagyapa. – engedem el, és faképnél hagyom.
Lefektetem aludni a Jin Kyongot, és a hálóm felé veszem az irányt, nem vagyok hajlandó azzal a ragadozóval aludni. Meglepetten pislogok, sosem szokott bejönni, most mégis lazán támasztja a falat, amint belépek ellöki magát, engem pedig a falhoz présel. Kihúzom a hajamba tűzött hajtűt és a nyakához szorítom.
- Engedj el. – gondolkodás nélkül döföm belé a tárgyat, hátha sikerülne megszöknöm tőle, még akkor is, ha tudom nincs hová mennem. De legalább elégtételt kapok a vére miatt.

Több, mint hétszáz év eltelt, és még mindig a Mennyek Birodalmában vagyok. A távolból tudom csak figyelni a családomat, a legkisebb testvérem hamarosan megszületik, és az unokatestvéreim is. De érzem, hogy változás lesz. Talán végre találkozhatok velük. Bemutathatom nekik a három gyerekünket, akikre büszke vagyok. El tudnám mondani, hogy abból a vadbaromból, akit megöltem volna az elején abba menthetetlenül beleszerettem. Akihez jelenleg is sírva bújok, mert szabad akarok lenni.
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Yeon Jin Ae Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yeon Jin Ae   Yeon Jin Ae EmptySzer. Dec. 18 2019, 16:50

elfogadva
welcome to our family
A nagyapád egy szörnyeteg. A férjed sem piskóta, de a nagyapád rosszabb. Elveszítettem egyszer egy gyermeket a nejemmel, ismerem a fájdalmat, de a szüleid nem is tudják, hogy az elsőszülöttjük fogoly.
De ez megváltozik.
Foglalózz.
Vissza az elejére Go down
 
Yeon Jin Ae
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: koreai istenek-
Ugrás: