We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Nakht

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aryan Elwood
Aryan Elwood

egyiptomi istenség

⌲ Foglalkozás :
sniper
⌲ Hozzászólások :
1
⌲ Tartózkodási hely :
Egyiptom
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 04.

Nakht Empty
TémanyitásTárgy: Nakht   Nakht EmptyPént. Dec. 20 2019, 00:02

Aryan Elwood
Forget Batman: when I really thought about what I wanted to be when I grew up, I wanted to be my dad.
Aryan, Nakht, Fiam, Kis Hülye
321
Egyiptomi istenek
Jack Quaid
Hathoros
szösziszexuális
keresett
Egy egyiptomi istennő és egy szatír fia, aki történetesen rohadt erősre sikeredett. Az élet szép. Nincs több mondanivalóm.
useri információk
Rohadt régen nem láttam már apámat, de a rohadt régen alatt vagy 30 évet értek. Nem vagyunk rövid életű izék, így ez nálunk nem meglepő, és annyira nem is számít soknak, de nekem baromira hiányzik az öregem. Egy vagyok azok közül a kevés istenek közül aki elmondhatja magáról: jó kapcsolatot ápol a szüleivel. Anyám és apám neveltek fel, igen, boldogságban, békességben. Tudom, ez irigylésre méltó, és azt is tudom magamról, hogy egy rohadt mázlista vagyok. De most valami beárnyékolja ezeket a szép emlékeket.
Vissza tért Széth, és a nővérem is megkerült időközben. Igen, az Istenek Tanácsának hála elhárult a veszély, egyenlőre, de anyának és apának sem tett jót, hogy vissza jött. A nővéremet, akit én sajnos nem ismerek, mert jóval a születésem előtt bezárták, is elő került időközben, jó lenne őt is megismerni. Nem édestestvérem, SZéth az apja, de apa sajátjaként szerette és nevelte. Nem is tudok elképzelni jobb apát, mint ő, és ha ezerszer újjá születnék, mindig csak azt kívánnám, hogy ő legyen az apám. Anya is csodálatos, és remek anya, de mindig is apásabb voltam, ezt annak tudták be, hogy fiú vagyok. Nem egy ilyen helyzetben akartam tehát viszont
látni az öreget, de ez van.
Ahogy bevágódik mellém a kocsmai boxba szélesen rá mosolygok, majd szorosan át is ölelem. Nagyon hiányzott már, az elmúlt néhány hónapban alig beszéltünk, pedig nem szakadtam olyan messzire tőlük.
- Minden rendben van otthon? Hogy van anya? - kérdezem aggódva, mielőtt bármibe is bele kezdhetne.

***

Mikor haza érek, egy nagyon norcos istennő fogad a kanapén. Picsába! Elfelejtettem volna valamit?! Hathor háklis erre. Oda vagyok érte, ez nem is kérdés, nehéz is lenne, hiszen a szerelem istennője, de néha egyszerűen csak olyan...mint egy csaj. Lehet, hogy az a baj, hogy későn jöttem haza, vagy az, hogy ittam. Nem könnyű néha úgy vele, hogy anyámmal egyidős, én pedig még alig múltam el 300 éves, ami isteneknél még nagyon is pelyhesnek számít. Már kicsi koromban eldöntöttem, hogy Hathor az egyém lesz egy szép napon, de senki sem vett komolyan, egészen addig, amíg meg nem mutattam nekik. Mondjuk kidolgoztam a belemet is érte, hogy most vele lehessek, és igyekszem megbecsüéni, de nem mindig sikerül. És ez most egy ilyen helyzet. Kényelmetlen mosolyra kúszik a szám, ahogy rá nézek.
- Helló édes....tettem valamit a rendszer ellen, hogy ilyen csúnyán nézel?
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Nakht Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nakht   Nakht EmptyCsüt. Dec. 26 2019, 22:59

elfogadva
welcome to our family
Eldöntötted és a tied lett Hathor, ennyi, így kell ezt csinálni. Very Happy Komolyan olyan jó látni, hogy keresett karakter is gazdára talál. *-* Anyudék biztos várnak már. <3
Vissza az elejére Go down
 
Nakht
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nakht

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: egyiptomi istenek-
Ugrás: