We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Kwon Seon Mi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Seon Mi Kwon
Seon Mi Kwon



⌲ Hozzászólások :
2
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 21.

Kwon Seon Mi Empty
TémanyitásTárgy: Kwon Seon Mi   Kwon Seon Mi EmptySzomb. Dec. 21 2019, 20:56

Kwon Seon Mi
Fools! Your arrogance will be your downfall!
Gameunjang-agi
kortalan
koreai istennő
Oh Yeon-seo
Házas
youngjaeszexuális
canon
A koreaiak végzet istennője.
Other Fate
Minden panteonnak megvannak a maga kis csúnyaságai, Káosz, Izanami, Káli,az egyiptomiaknak az a csúnya kis féreg, nekünk meg itt van Kud. Aki egyébként piszok jól végzi a dolgát, a múltkor majdnem meg is tapsoltam, de ő még nem tudja, hogy a gyerekfelesége lesz egyben a végzete is, a második gyerekük meg az enyém, mondjuk addig még sok vért fog beszívni a föld. De akkor sem a sötéttel van itt a legnagyobb gond, hanem a főistennel, mondjuk szerencséje, hogy velem nem kötekszik.
- Néha annyira kedves vagyok, és tudod mi a vége? – bököm meg Moroszt, mert ugyan egy végzet istennő kivel lógna, ha nem egy másik végzettel. De el van varázsolva, nagyon. – Kiröhögnek, pedig közöltem a nagyfőnökkel, hogy Dalnim kirúgása lassú lavinát indított el, és körülbelül kettő lehetséges kimenetele van ennek. Mind a kettő halál mondjuk, az első verziómban mondjuk hamar maghalt volna, az nem kellett neki, meg a Napsugár fiának se. Jön a második, szerencse, hogy az jobban tetszik, könnyeket fog csalni a szemembe Dalnim kegyetlenkedése. Fájdalmasan lassan fogja megölni, tulajdonképpen elég sok isten arcába mosolygok aznap. Amúgy te meddig akarsz a saját végzeted elől futni? Meg kéne döntened Iaszót. Biztos, hogy nem fogok ennyit várni, mint te, megszületik aztán várom, mondjuk tizenöt évet.  – szusszanok halkan, és a hanbokom egyik bojtjával játszom, majd megveregetem Morosz vállát, hogy örültem a csevejnek, megyek adok munkát az isteneknek.

Jin Kyong rohan felém, én meg azzal lendülettel is kapom fel, vidáman csivitel nekem, hogy testvére lesz.
- Azt is tudod már, hogy öcséd vagy húgod lesz? – érdeklődöm kíváncsian, én persze tudom, hisz egyszer a férjem lesz.
- Nem, azt még nem. De mindegy mi, csak játszani tudjak vele. Unalmas mindig a rókával beszélgetnem, vagy anyuékkal. Képzeld…- néz rám csillogó szemekkel. – Együtt aludtam apáékkal! – öleli át a nyakam az apró kis kezeivel, mire kuncogok kicsit.
- Oh, akkor biztos szépet is álmodtál, igaz? De tudod mit holnap hozok neked egy másik rókát, aki lent él, és mesélhet neked. – teszem le, mert éppen visítani kezd a fülembe, majd az anyjához rohan. Én meg a sötét parasztra emelem a tekintetem.
- Hamarabb is összehozhattátok volna a leendő fiatokat. Még olyan sokáig fogok unatkozni. -
- Átkozott banya. A tied lesz?-
- Végzet, nem banya. Igen, az enyém lesz, én meg az övé. Tulajdonképpen neked ma nincs valami dolgod? Senkit nem ér el a te kezed által a végzet…Különös, látod milyen rendes vagyok, hagyom, hogy a családdal is légy. Sangje bekaphatja. – pillantok a távolba nagyon sötét mosollyal. – De reggel el ne aludj. – kuncogok,  majd egy ecsetkészletet és festékeket nyomok kezébe, hogy adja át Jin Kyongnak, majd eltűnök.

A férjem ölében fekszem, és hagyom, hogy a hajamat simogassa, kivételesen most én vagyok elvarázsolva. Hamarosan Sangje és a sleppje végleg eltűnik, addigra tartogatom az erőmet.
- Alig várom, hogy az eddig ismeretlen családod tudja, hogy egy-egy hétvégével neked áldoznak. Sőt. Holdtöltekor vagy igazán elemedben te is. – kuncogok halkan.
Vissza az elejére Go down
Annalee McLoughlin
Annalee McLoughlin

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
Törvényszéki antropológus
⌲ Hozzászólások :
78
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 27.

Kwon Seon Mi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kwon Seon Mi   Kwon Seon Mi EmptyKedd Dec. 31 2019, 00:47

elfogadva
welcome to our family
A legvégén csak a végzet van, és semmi más nem számít!

Stephen King

Kedves Seon Mi!
Nem lehet egyszerű Végzetnek lenni, és mindent előre tudni. Semmi sem lehet meglepetés, minden sarok előtt tudod, hogy mi vár rád utána. De az, hogy már kicsi korában ismerted a férjedet, az hiperaranyos. Legyetek boldogok mindig, csak ezt kívánom nektek.
Nem is tartalak fel tovább, szaladj foglalózni, utána vedd birtokba a játékteret!
Vissza az elejére Go down
 
Kwon Seon Mi
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: koreai istenek-
Ugrás: