We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Songmu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Soo Eun Song
Soo Eun Song

koreai istenség

⌲ Hozzászólások :
6
⌲ Csatlakoztam :
2020. Apr. 23.

Songmu Empty
TémanyitásTárgy: Songmu   Songmu EmptyCsüt. Ápr. 23 2020, 10:47

Song Soo Eun
idézet a karakteredről
Songmu
kortalan
koreai istennő
Moon Jung Hee
Remélem özvegy
heteroszexuális
canon
A gyógyítás, és a sámánok istennője, valamint a Mennyei Úrnő is én voltam.  
useri információk
Az utóbbi napokban még a cellában is éreztem, hogy jön a változás szele, a mellettem lévő kutya is érezte, egyre izgatottabb volt. Hamarosan tényleg özvegy leszek, aminek azért örülök. A férjem minden csak nem normális. Pechjére nem ölt meg úgyhogy néha keresztbe is tudtam neki tenni, főleg az utóbbi két évben, így is szerettem volna saját kezűleg megölni. Amint az unokánk a Samjang rájött tényleg érzelmeket táplál Ré lánya után, elkezdte a hadjáratát, mégsem sikerült éket vernie közéjük. Nem mondom, hogy könnyű volt Ranban tartani a lelket, amikor sikerült a maga köré vont pajzson átjutnom, de azt hiszem nem végeztem rossz munkát. Végtére is megölik Sangjet, én pedig végre elhagyhatom ezt a helyet, szerettem a Mennyek Birodalmát egészen addig amíg a férjemnek nevezhető férfi meg nem bolondult, és két lábon járó pöccsé változott volna.
Óvatosan nyúlok a cellám ajtaja felé, eddig mindig égetett, ha hozzá is értem, mások akik véletlenül letévedtek ide nekik semmi bajuk nem volt, mert az unokák is aludtak nálam. De végre kinyílt, intek a kutyának is, jelenésünk van, mégpedig lent. Sangje az utolsókat rúgja, már vissza se tud tartani, mondjuk amúgy is látni akarom ahogy meghal. Valaha szerettem, ennyi jár nekem.
Csendesen lépdelek a csipet-csapathoz, Seo Jin persze már rohan is Jin Ae-hoz amin nem csodálkozom, egyrészt mert a férjétől kaptam, másrészt ha nem velem volt akkor velük, legalább őt Min Jae se akarta kinyírni.
- A fejére kellett volna célozni, még mindig túl sokat beszél. Mondtam neked drága férjem, hogy tényleg meg fogsz halni. Nu Wa-nak meg több esze van, mint hinnéd, nem fogja összerúgni a port a japánokkal, ha meg igen azt úgysem látod már. – pillantok a haldoklóra egy fintorral, még kellemessé is tudnám tenni neki az utolsó perceit, elvégre a gyógyítás istennője én vagyok. Viszont megérdemli, hogy szenvedjen, nem érdemli a csendes, békés halált. Nem mintha jelen pillanatban vagyonos lennék, de hatalmas összegben fogadnék rá, hogy az összes Halál erre a pillanatra várt.
Sietősre fogom a lépteim, Dalnim már megint előbb használta a fejét, csak nem éppen gondolkodásra.
- Jól van drágám majd később a nyakamba borulsz, előtte elintézzük ezt a csúnya vágást a homlokodon. – már veszem is elő az üvegcsémet, a többi jelenlévőnek meg biccentek majd lesz idejük megismerni. Előbb a lányomat szedem helyre.
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Songmu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Songmu   Songmu EmptyHétf. Ápr. 27 2020, 17:43

elfogadva
welcome to our family
Soha nem szabad alábecsülni egy anyát, hogy mikre képes. Meg van egy érzésem, hogy te is be fogsz szállni a kis fogadásainkba majd...
De foglaló, kaland és társai!
Vissza az elejére Go down
 
Songmu
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: koreai istenek-
Ugrás: