We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Ancients' Times

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous

Vendég


Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Ancients' Times   Ancients' Times EmptySzer. Márc. 01 2017, 18:42

Ancients' Times
fresh from our staff
Ha a legújabb események után kutakodsz, akkor ne menj messzebb! Ez itt az Ancients' Times, a drága vezetőség pedig itt fogja közölni veletek, ha az oldal életében valami bekövetkezik. Például nyitás, változások, activity check, kalandok.
staff nevében: háttérhatalom zrt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptySzer. Márc. 08 2017, 12:06

Köszöntjük a hölgyeket!
fresh from our staff
A nemzetközi nőnap a nők iránti tisztelet és megbecsülés kifejezésének napja, így a mai napon mi is köszöntjük az oldal hölgytagjait!
A Zoltánoknak pedig boldog névnapot!
Zoltán Erikának pedig mind a kettőt!
staff nevében: háttérhatalom zrt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyPént. Ápr. 14 2017, 12:35

Kellemes húsvétot!
fresh from our staff
Illatos fű, moha, páfrány,
Meglocsollak, Házisárkány!

Sivatagban megy a teve,
Tele van a töke vele.
Nálam van a töke leve,
Meglocsolhatlak-e vele?

Ferrarival érkeztem,
Hú de nagyot fékeztem!
Okos vagyok, szép és laza,
Locsoljak, vagy húzzak haza?

Szép Húsvét ünnepén
Locsoljon a kánya!
Ezt a vén boszorkát
Bedobom a kádba!

Ezzel a négy locsolóverssel érezzétek magatokat virtuálisan is meglocsolva! Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

(Ha valaki esetleg még velem együtt a vándordiétásokhoz tartozik, azoknak... Kóser Pészáhot!)
staff nevében: háttérhatalom zrt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyPént. Jún. 02 2017, 15:00

Megújult a kischat!
fresh from our staff
Aki már észrevette a változást, azt megnyugtatom, hogy nem, nem hallucinál! Tegnap bekerült a multiátléptető funkció is, ma pedig frissítésre került a cbox, a legújabb változatra, ami nem csak külsejében, de funkcióiban is bővült. Egy hátulütője, hogy gifeket nem fogad el kis képnek feltöltve. Ezenfelül pedig lehetőség van a névre kattintva a tagelésre is, ami karakterkeresőknek nagyon hasznos.

Emellett pedig csinálok kisebb-nagyobb, de főleg kisebb grafikai optimalizációkat is, tehát senki lepődjön meg, ha az oldalra frissítve valami apró változást talál.

Az AC jelentkezési határideje pedig hétvégéig tart, tehát aki még nem jelzett, az ne habozzon!
staff nevében: háttérhatalom zrt.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyVas. Jún. 04 2017, 21:50

Friss, ropogós!
fresh from our staff
Halihó Kedveskék!

Amint láthatjátok történt néhány változás az oldalon.
Megtörtént az Activity Check, így felszabadult pár play by, és mitológiai alak is.
Luna, és Dwight távozott az adminok közül, az oldalról is, magánéleti okok miatt, mi pedig várjuk őket vissza.
Snezana pedig volt olyan kedves, és elfogadta a kérésünket, hogy admin legyen, ezzel segítve a munkánkat. Természetesen lehet őt is zaklatni kérdésekkel, illetve minket is.
Hamarosan kiírjuk a kalandra való jelentkezést. Ne aggódjatok iszonyatosan jó lesz, ereszd el a hajam, meg minden! Very Happy
További kellemes estét. Kitartást az érettségizőknek, vizsgázóknak!
staff nevében: Nüx anyó
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptySzomb. Jún. 24 2017, 18:07

Friss, ropogós!
fresh from our staff
Halihó Kedveskék!

Ahogy ígértük kaland lesz! Most már jelentkezhettek is rá, egészen pontosan június 29.-éig.
Itt; jelentkezz!
Ezt pedig olvasd el, hogy képben légy! Valami történik..
staff nevében: Nüx anyó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyHétf. Jún. 26 2017, 17:48

Good news, everyone!
fresh from our staff
Aki az elmúlt 10 percben ráfrissített a főoldalra, az láthatott a fejlécben egy nem olyan apró változást...
A mai nappal megleltük a negyedik admintársunkat, Nate Griffiths személyében!
Innen is kívánunk neki sok sikert az új poszthoz és immáron hozzá is fordulhattok bizalommal!

Emlékeztető: jön a kaland, tessék jelentkezni, a linkek egy poszttal fentebb, most lusta vagyok.
staff nevében: Háttérhatalom ZRT.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyHétf. Aug. 28 2017, 19:48

Friss, ropogós!
fresh from our staff
Szép estét!

Általában jó dolgokat szeretek közölni, ez most nem az lesz. Ha valaki karaktert alkot annak mindannyian örülünk, viszont, a szabályzatban két hét van írva. (Egyébként meg, ha nem ismered a szabályzatot az sem mentesít fel alóla). De, ha valami oknál fogva kicsúszol az időből nem fogjuk leharapni a fejed, HA szólsz. Mert most is megtették páran, a többség meg nem is volt hajlandó a PM-re válaszolni.
Mostantól viszont az a szankció lép életbe, hogyha lejár az időd, az értesítő pm-re nem válaszolsz három napon belül törölve leszel.
Ha pedig nem találsz játékostársat akkor se keseredj el, írj valamelyik adminra, kitalálunk valamit.
staff nevében: Nüx anyó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyPént. Szept. 08 2017, 18:42

Karbantartási napló
fresh from our staff
Fülembe jutott tegnap, hogy elszálltak az oldal betűtípusai, aminek ma ahogy nekiveselkedtem és helyreállítottam, akkor elgurult picit a gyógyszerem és gatyába ráztam az egész skin betűtípus-készletét. Gyakorlatilag talán egy vagy két állandó betűtípus maradt, kidobtam az ablakon a jó részét.
Ami igen látványos:
- Megváltozott minden fórum nagyobb betűje
- Nagyobb a felső menüsávban az összes gomb (ez a kis monitorosoknak előnyös)
- Valamint az aviképen is történt egy kis optimalizálás, hogy az egérrel rámenve halványul, nem fordítva.

Kritikát, ötletet szívesen fogadok a további karbantartásokhoz!
staff nevében: háttérhatalom zrt.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptySzer. Jún. 20 2018, 15:14

Friss, ropogós!
fresh from our staff
Szép napot!

Tegnap ismét kinyitottunk, ráncba szedtük az oldalt, Brian összekapta a kódokat. Kikerült pár canon karakter. Illetve, ami nagy újítás volt az a két mitológia; az indiai és a kelta.
Hamarosan pedig kaland lesz, valamint még lesz pár új dolog, de hát mindent egyszerre nem lehet. Smile
staff nevében: Nüx anyó
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyHétf. Nov. 19 2018, 22:04

Disco on Discord
fresh from our staff
Egyes számú fontos dolog: Jasmine küldött mindenkinek PM-et, az AC a hónap végéig tart.

Kettő... Van Discordunk!
Lehet ott is boldogítani egymást, úgyhogy hajrá, hajrá![/size]
staff nevében: háttérhatalom zrt.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyHétf. Nov. 19 2018, 23:42

Mitológiák mindenhol!
fresh from our staff
A mai napon közös megyezés alapján úgy döntöttünk feloldjuk az öt mitológiás szabályt. Bátran lehet hozni szlávokat, aztékokat, majákat, japánokat, kínaiakat. Valamint fiktív isteneket is, akit mondjuk láttál egy filmben, animében, mangában.

Az AC hó végéig tart, aki nem jelez azt töröljük.
staff nevében: Nüx anyó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptySzomb. Feb. 09 2019, 11:20

Foglalók meg profil
fresh from our staff
Sziasztok, Drágáim!

Mivel még nemigen írtam ki hírt, lányos zavaromban azt sem tudom hirtelen, hogy hányadikán van elseje hogyan kezdjem. Voltaképpen nem is kellene ennyit tépnem a számat ezzel a hosszas, és amúgy semmitmondó bevezetéssel, mert a cím maga eléggé beszédes lehet.
Az egész úgy kezdődött, hogy a törölt karakterek lapjait archiváltam, mert nem tetszett, hogy olyan sok 'vendég' nyitott topikot valaha - gonosz én. Aztán, gondoltam, vetek egy pillantást akkor már az avatar-, és alakfoglalóra is. És ott is rendet raktam! Illetve, ez csak féligazság, mert kitöröltem azokat, akiknek már érvénytelen a foglalásuk - nem-létükből, törlésükből adódóan. Nem, senkit sem írtam be, aki nem írta be magát, amikor el lett fogadva, kvázi, egyrészt, tessék átnézni, és pótolni, ha van hiányosság. Másrészt pedig azért is érdemes csekkolni a foglalókat, mert én is emberből vagyok, hibázhatok, elnézhetek valamit, megcsúszhat a kezem, véletlen két sort is kitörölhettem (bár, erre kevés esélyt látok), etc. Szóval, ha valahol nincs feltüntetve a neved és a pb-d/alakod, akkor pótold kérlek, és, ha ez az én hibám, akkor ezer, meg egy bocsi!: (

A másik hír tulajdonképpen nem is hír, hanem afféle kérés a staff nevében. Légyszi, mindenki töltse ki a profilt! Ha nincs gif a karakteredről, akkor azt elengedjük, de az et-t mindenki be tudja linkelni, mert az tutira van, máskülönben elfogadva sem lennél! Zenét dettó, nem hiszem, hogy egy dal sincs, ami tetszene és illene a karakteredhez... a csoportról, az avataralanyról, a tartózkodási helyről, meg a többi alapról már nem is beszélve. Nem hazudok, megközelítőleg öt percet vesz igénybe a dolog.

Köszönet előre is, és további szépséges napot mindenkinek!
a staff nevében: Athéné
Vissza az elejére Go down
Annalee McLoughlin
Annalee McLoughlin

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
Törvényszéki antropológus
⌲ Hozzászólások :
78
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 27.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyPént. Márc. 15 2019, 20:20

Kód:
Üdv mindenkinek!
fresh from our staff
Kedves Hölgyeim és Uraim!

Történet egy apróbb személyi változás, ugyanis Adelaide Edgeworth, alias Sigyn legnagyobb sajnálatunkra búcsút mondott az oldalnak, személyes okokból. Én váltom le őt, mint admin, úgyhogy ha bárkinek bármi kérdése van, engem is lehet bátran pm-ben, vagy a kischaten zargatni. Igyekszem majd mindig 100%-ot nyújtani, és mindenkinek a rendelkezésére állni.
Ui: Akiket Adel fogadott el, azok ne lepődjenek meg, hogy újra elő kerül az et-jük, tőlem új elfogadót fogtok kapni.
Köszönöm a figyelmet!
staff nevében: Morrigan
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptySzer. Jún. 05 2019, 20:48

Friss, ropogós!
fresh from our staff
Halihó Kedveskék!

Az oldalra új sztori költözött be, szóval kedveskéim a halandók tudnak rólunk. Kivételt képez; Fenrir és Jörmungandr.
A főisten Zeusz meghalt a görögöknél.

További kellemes estét. Kitartást az érettségizőknek, vizsgázóknak!
staff nevében: Nüx anyó
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptySzer. Júl. 24 2019, 12:25

A hülyék elnyerik jutalmukat
Plágium elleni szankciók
Amint az leginkább Jörmi tudja, ellopták a kódját. Az illetőt bannoltam, az oldal biztonsági beállításaiban némi változásokat eszközöltem. Innentől kezdve a idézni is csak elfogadott, színnel rendelkező karakterrel lehet. Ugyanennek a nehezített változata érvényes a Gumiszobában.
staff nevében: Háttérhatalom Zrt.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyHétf. Dec. 16 2019, 20:19

Friss, ropogós!
fresh from our staff
Halihó Kedveskék!

A napokban bekerült egy új szín, illetve csoportnév, az "inaktívak". Aki ebbe a csoportba került az nagy valószínűsséggel nem lépett be egy ideje, vagy esetleg maga egy user kérte azt, hogy egyik, másik multiját helyezzük oda, mert egyszer majd visszahozza. Ezzel nincs is probléma, mert így nem kell új regisztrációt csinálni, ha megint akarja a karaktert. Ámde, az inaktív csoportba kerülöknek a PB-je elveszlik, ez azért is fontos, hogy ne üljünk egy arcon.

Kellemes készülődést az Ünnepekre!
staff nevében: Nüx anyó
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyHétf. Dec. 23 2019, 19:15

Ünnepi hangulatban
avagy Hanuka és Karácsony
Holnap december 24-e vagyis Szenteste. Remélem idén mindenki boldogan tölti az ünnepeket, nem feltétlen reagolással, hanem családi körben.
Úgyhogy az AH admingárdája innen is kíván mindenkinek Békés Ünnepeket és Boldog Új Esztendőt is egy úttal!

Chag Urim Sameach! Aki ismer engem tudja, hogy én Hanuka második estéjét ünneplem ma, úgyhogy ha van itt másik zsiráftárs, akkor ez a rész nekünk szól.
staff nevében: Háttérhatalom ZRt.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptySzomb. Ápr. 11 2020, 17:25

Friss, ropogós!
fresh from our staff
Halihó Kedveskék!

Először is Boldog Húsvétot!
Na meg persze a többi hasonló ünnepet se hagyjuk ki, nekik is boldog mindenséget. Very Happy
A Nyuszika pedig ajándékot is hozott, Húsvét Hétfőig, ha esetleg megtetszett az oldal, és kipróbálnád magad, akkor most figyelj! nincs ET-írás, tudjuk mit vállalunk ezzel. Elég egy kis szösszenetet írnod, hogy ki vagy, milyen isten, mitológiai lény, légy bármi! Úgyis tudni fogjuk, hogy trollkodni szeretnél, vagy tényleg komolyan gondolod a maradásodat. :3
Ki nem hagynám ezt a lehetőséget. Very Happy
staff nevében: Nüx anyó
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times EmptyKedd Ápr. 14 2020, 16:40

Szóval...
fresh from our staff
Jó, hát én sem vagyok feddhetetlen kódoló, pedig figyeltem programozás órán, kivéve amikor dínókat rajzoltam inkább az algoritmusok helyett.
Shit happens.
Nincs a nevem az adminok között ott fent, de így a háttérben lehet tőlem félni, mert sajt.

Még van két nap Pészahból, de kóserségem vesztettem egyelőre.

Aki kimegy valahová és nem tart két métert azt személyesen csapom tarkón a COVID burkámban.
Csókol mindenkit: Háttérhatalom ZRT.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ancients' Times Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ancients' Times   Ancients' Times Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ancients' Times
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» “I’ve fallen in love many times, always with you.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Kezdetek :: friss hírek-
Ugrás: