We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Nuada

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Annalee McLoughlin
Annalee McLoughlin

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
Törvényszéki antropológus
⌲ Hozzászólások :
78
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 27.

Nuada  Empty
TémanyitásTárgy: Nuada    Nuada  EmptyKedd Nov. 27 2018, 17:41

Szabadon választott neved
A mothers love, its a sacrifice
Nuada
564
Gods
Alexander Ludwig
Azt hittem akkor voltam a legboldogabb a világon, amikor a nővéred megszületett. Tévedtem. Ugyan olyan boldog voltam akkor is, mikor megtudtam, hogy várandós vagyok veled. Édesapád pedig egyenesen úszott a boldogságban. Gyönyörű szép kisbaba voltál, de nem örülhettünk neked túl sokáig. Az egyik papnőm féltékeny volt rám, főleg azért, hogy én vagyok apád kedvese és nem ő. Egyik éjjel, valami féle altató füvet adott be nekem, majd mikor megbizonyosodott róla, hogy mélyen alszom, ki emelt téged a bölcsődből, és el tűnt veled.
Hatalmas és erős férfivé váltál, apád is és én is büszkék lettünk volna rád. Egy istenekből álló alakulatot vezettél, az emberek féltek és tiszteltek téged. Végül az emberek királya is lettél, vasmarokkal uralkodtál, de az alattvalóid mégsem lázadoztak, hiszen jó voltál hozzájuk. Hozzám is el jutott a híred, de fogalmam sem volt róla, hogy te vagy az, akit oly sok éve elvesztettem.
Mire a modern korba léptünk teljesen eltűntél a szemem elől. A Tél és a Nyár fia vagy, és szinte bármire képes vagy, amire apád és én. Képes vagy hóvihart kreálni, és utána virágba borítani a mezőt, és fel tudod venni bármilyen állat alakját. Ez határtalan lehetőségeket ad a kezedbe, ráadásul az istenek háborúja téged elkerült. Én igyekeztem jeleket elhinteni neked a világban, hogy egy napon, ha még élsz, meg találj engem.

Nem lesz köszöntem abban, ha újra találkozunk, de én ezt még nem tudom. A nő, aki volt oly dőre, hogy elraboljon tőlem, úgy nevelt fel, hogy azt mondogatta neked: apád és én gyűlölünk, nem kívánt gyermek voltál, eldobtunk magunktól. Úgy tudod, hogy a nő, aki felnevelt apád párja volt, és én vagyok a "másik nő", hogy őt hagyta el miattam, és hogy nem akart téged. Éppen ezért esküdtél bosszút ellenem, ám remélem, hogy anyai szeretetem erejével meg tudlak győzni az ellenkezőjéről. Te voltál az én kicsi csodám, sosem tettem volna ilyet veled.

//Ha bármi kérdésed van a karakterről, dobj meg egy pm-el és össze dugjuk a fejünket. Nagyon várunk édesapáddal!  *-* //

akik várják a karaktert
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Nuada  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nuada    Nuada  EmptyVas. Feb. 03 2019, 21:32



Nuada


Egyetlen fiam...
El sem hiszed, milyen boldog voltam, mikor az első lélegzetvételed után a karjaim közé foghattalak. Akkora voltál, mint  a tenyerem, de tudtam, hogy hatalmas erő lakozik benned. A Tél és a Nyár gyermeke... Te vagy minden, amit én és az anyád képviselünk. Végtelen lehetőségek tárháza.
Csakhogy...
Azt hittem, egy kanál vízbe is bele tudnám fojtani a szeretett nőt, csak mert elvettek téged tőlünk. Dühömben, kétségbeesésemben, hiányodban mindent mondtam neki, olyan haragba váltunk el, amihez nincs fogható. Azóta sem láttam... Nem gyógyul be az a seb, ami elvesztéseddel járt.
Nem mellesleg, a papnő, aki felnevelt, ahhoz meg még ennyi közöm sincsen. Láttam már az arcát, de sosem tudtam, hogy belém habarodott. Sosem gondoltam volna, hogy idáig süllyed...
Kerestelek. Kutattalak. De nem találtalak meg.
Elfogyott a remény, hogy életben lehetsz...
Teltek az évszázadok egyedül, eltöltöttem feladatom teljesítésével, de magam is megváltoztam.
Most pedig jött a hír, hogy életben vagy. Felragyogott a remény, eltöltött a boldogság. Azonnal az Államokba utaztam, minél előbb találkozhassunk. Morrigan azt mondta, előbb ő találkozik veled, csakis utána én. Már alig várom! Tudni akarok mindent, bepótolni az eltelt évszázadokat! Mivé lett a fiam!
Nem tudom, hogy miben sántikálsz, de ha kiderül... Mégis csak a fiam vagy.
Csak találkozzunk végre!
Vissza az elejére Go down
 
Nuada
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nuada
» Artio & Nuada

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Karakteralkotás :: Elkelt keresettek-
Ugrás: