We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Sang Yo-Han

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sang Yo-han
Sang Yo-han

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
Geriátriai szakorvos
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 20.

Sang Yo-Han Empty
TémanyitásTárgy: Sang Yo-Han   Sang Yo-Han EmptyKedd Nov. 12 2019, 17:38

Sang Yo-Han
Noone here gets out alive
Yeomra, Kölyök, Minihalál
kortalan
Koreiai istenek
Byun Yo-han
nőtlen
heteroszexuális
canon/keresett
Az Alvilág, és a halál istene a koreiai mitológiában, nincs mit ragozni ezen.
useri információk
Ahogy meghallom az ordítást, hogy "DOKTORÚÚÚÚR!"már csak mosolygok magamban. Éppen most léptem ki az idős páciens szobájából, hogy nyugodtan vissza sunnyogja az irodámba, mintha nem is történt volna semmi. Sokkal könnyebb így dolgozni, hogy itt vagyok közöttük. Korea minden részéből hozzák az idős embereket, hogy itt nyugalomban, békében élhesség le az utolsó napjaikat. Én pedig már itt várom őket, hogy átsegítsem gyenge lelküket a másvilágra. Velük könnyű. Gyengék már, takaréklángon égnek, nem úgy, mint egy egy nagyobb háború után a katonák felspannolt lelkei. Nem szeretem a háborúkat, pedig akár én is lehettem volna az. Anyám, a kelta Agrona, a kelta Halál Morrigan édestestvére. Apám pedig Yama, a japán halálisten, szóval eleve hátránnyal indultam az életben, nem is kicsivel. Ennek a két idiótának nem lett volna szabad összeállni, pláne nem gyereket csinálni. Mikor arra került a sor, hogy na akkor kisfiam, válassz, közöltem, hogy menjenek a pokolba mindketten, én leléptem Koreába. Az, hogy én lettem a Halál, az már szinte nem is volt kérdés, apai és anyai örökség ez, akkor is, ha megtagadtam őket. Majd, ha képesek úgy viselkedni, mint két felnőtt ember, akkor talán én is hajlandó leszek megint beszélni velük. Addig meg kerüljék csak egymást, és tegyenek úgy, mintha nem lenne közük egymáshoz, én kivárom. Addig is, itt van egy újabb lélek, akit át kell segítenem egy könnyebb létbe.

Pozitív oldala annak, ha nem vagy jó viszonyban az ősökkel: nem tudnak csesztetni, hogy mikor lesz végre asszony, unoka, satöbbi. Pedig, ha ők azt tudnák. Hogy van egy istennő, aki volt annyira vakmerő, hogy lejöjjön hozzám az Alvilágba, és hogy úgy bele zúgtam emiatt, mint vak ló a gödörbe. Nem tudják, hogy Parietegi számomra a nagybetűs Nő, aki egyszerre édesíti, és keseríti az életemet. Hivatalosan nem vagyunk házasok, sosem voltunk azok. Csupán néhány száz évente össze sodort minket az élet, hogy viharos légyottjainkból gyönyörű gyerekek szülessenek, szám szerint 7, és mindegyik fiú. Ha tudnám, merre jár, azért csak megszeretgetném még egy picit, hátha össze jön egy lány is végre. De évszázadok óta nem is hallottam róla. Valamin csúnyán össze zördültünk, és azóta még csak felém se nézett, mondjuk nem árt meg néha egy kis szünet a másikból, ez tény és való. Most éppen az volt az indok, hogy meglátott, ahogyan egy másik nőt ölelgettem. A "másik", aki valóban egy szőke szépség, Deirdre, az unokahúgom. De már meg sem próbálok kiigazodni szívem hölgyén. Úgyis újra össze hoz majd bennünket az élet, előbb, vagy utóbb, nem tudja kikerülni, hogy újra találkozzunk. A végzete elől nem szökhet meg.
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Sang Yo-Han Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sang Yo-Han   Sang Yo-Han EmptyCsüt. Nov. 14 2019, 14:39

elfogadva
welcome to our family
Tetszik a hozzáállásod! Foglalózz és légy a végzete a hölgyednek!
Vissza az elejére Go down
 
Sang Yo-Han
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sang Ye Jun
» Sang Woo Jin
» Sang Dae Ho
» Sang Joon Ho
» Sang Kyung Tae

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: koreai istenek-
Ugrás: