We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Dr. Murad Elnur Amirkhanov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Murad Amirkhanov
Murad Amirkhanov

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Belgyógyászat osztályvezető
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 01.
⌲ Kor :
63

Dr. Murad Elnur Amirkhanov Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Murad Elnur Amirkhanov   Dr. Murad Elnur Amirkhanov EmptyVas. Dec. 01 2019, 16:50

Dr. Murad Elnur Amirkhanov
YOU HURT MY FAMILY, I SHOVE YOUR ARM UP YOUR ASS.
Murad, Apa, Főorvos úr
59
görög istenek
Chris Pratt
Leylázott
Leylaszexuális
canon/keresett
Podaleiriosz utódja az orvosistenek között a sorban. Az apja Aszklépiosz, az anyja egy halandó asszony volt. Lassan és nehézkesen tapasztalta ki a képességeit, de neki nem jutott démonvér, mint a gyerekeinek. Elsősorban orvosisten, de a harctól sem retten meg.
stan roselia, ship SunRan
Óvoda

Mindig uncsi itt. És elég sokszor hagynak itt tovább a szüleim, mindig én értem jönnek a legkésőbb. Apa nagyon elfoglalt, anya meg mindig vele van. Apa mindig üvölt, hogy ne merészeljem apámnak nevezni, mert anyám csalfa volt. Nem tudom mi az, de nem hangzik finomnak. Neki fekete göndör haja van és szinte fekete szemei. Anya vörösesbarna hajú, zöld szemű, szerinte azért mert "ukrán". Azt sem tudom micsoda. De ő szereti a zenét, ami menő. Apa nem enged semmit sem csinálni, mert az örököse jól kell, hogy viselkedjen.
Zsebre dugott kézzel cammogok ki a padhoz az ovi oldalában, amin az új lány ül. Tüstént sietek oda mellé és figyelem, ahogy elmélyülten hallgat egy zenedobozt. Ismerem ezt a dalt, mert anya zeneelmélettel foglalkozik.
- Greensleeves? Miért hallgatod ezt a szomorú dalt, szép lány? - letörlöm az arcáról a kóbor könnycseppet, majd kihúzom magam, ahogy végignéz magának. Jegyezze fel szavamat a világ, én elveszem majd őt. Kiveszek a táskámból egy plüssöt és féltérdre ereszkedem előtte.
A családom megrettent, amikor megtudták, hogy mit tettem. Talán mert tudták, hogy nem nyugszom addig, amíg ez meg nem történik.

Középiskola

A családok főkolomposai már belenyugodtak, hogy azóta sem szakadtam el Leyla mellől. De ha tudnák, hogy mikre tudok vetemedni miatta, akkor ki lennék porolva végtelenül. Nem örülök neki, hogy az emeleti szobába költöztették a szülei, de a kihívás jó. Könnyen mászom meg az ódon kőfalat az éjszaka kellős közepén, Leyla pedig csak óvatosan kihajol az ablakon. Ebben az országban nem nézik ám túl jó szemmel amit mi művelünk, de senki sem állíthat meg. Az utolsó lépésnél csúszok meg és zúdulok a rózsabokorba, halkan átkozódva. Hörcsögöm próbál nem hangosan röhögni, de látom, hogy jól mulat a szenvedésemen.
- Egy perc és feljutok. Csak várd ki. - nézek fel rá szigorúan a sötétben. Kapni fog még amiért ki talált nevetni.

Egyetem

Nagy levegőt veszek, ahogy megállunk a Moszkvai Konzervatórium előtt. Ő választotta ezt az iskolát, én pedig úgy döntöttem, hogy miért ne járhatnék két egyetemre is? A Lomonoszov istenigazándiból a közgazdász papírt adja csak, de itt lehetek a feleségemmel.
- Te melyik részlegre jelentkeztél? - pillant rám, és össze sem kell húznia a szemeit, ma nagyon látszik, hogy koreai.
- Karmesterire. - vigyorgok rá. - Legalább dirigálhatok ott.
- Nem sokára milliárdos leszel, cégvezető, kell neked még ez is? - neveti el magát.
- Persze... Nem sokkal menőbb, hogy a "férjem amúgy karmester is"? - bámulok rá, mint borjú az új kapura, ő meg nevetve bevonszol az első előadásra.

Az Élet

7 gyerek, 12 unoka és még 60 sem vagyok. De élő legendaként emlegetnek, aki nagyban hozzájárult ahhoz, hogy Azerbajdzsánban a fekete munka és a munkavállalók kizsákmányolása nagyvállalati szinten megálljon. Az egyik kisebb lány, Halima lesz a vállalat következő feje, mert egyedül őt érdekli a gazdaság. A legnagyobb zenetanár-csellista Koreában a feleségével, de van érzésem, hogy sötét titkot rejtegetnek. A többi gyereket leginkább az orvoslás vagy a tudományok érdeklik, főleg Faridot. Leyla nyugtalan az utóbbi időben, főleg amióta megszületett Allura, a családban az első gyerek, akiről születésétől majdnem biztos, hogy istennő. Mi pedig tervezzük, hogy elkezdjük az első váltást. Elköltözni, a régi életünket hátrahagyni, újra kezdeni.
Most pakolunk be a New York-i lakásunkba, amikor csengetnek. Én azt hiszem először, hogy a pizzafutár, de a folyosón távolodni csak egy egyenruhás alakot látok. Akinek a kisugárzása majdnem megegyezik Leylaéval. A küszöbön egy nagyobb doboz, amire annyi van írva, hogy 초이 레이라.
- Szívem, csomagod jött! - viszem be ösztönösen neki a pakkot.

- Azt hiszem ezen már átrágtuk magunkat párszor. - pillantok Makhaónra, aki csak kuncog. Idegesítő, hogy mennyire hasonlítunk egymásra. A halandó féltestvéreimmel közünk sincs egymáshoz semmilyen téren. De azért feltartom neki a koncertjegyeket.
- Leyla ragaszkodik hozzá, hogy elmenjünk Japánba, már kért is szabadságot. - meg kell még szokni, hogy a nejem most nem népművészettel foglalkozik, hanem a titkosszolgálattal van, én pedig nem olajmágnás vagyok, hanem orvos. A testvéreim és a fiam szerint is jobban áll nekem a kardiológia, mint elsőre képzelte bárki is.
- Persze, hogy a létező legdrágább jegyeket vettétek. - kuncog, én meg pislogok rá.
- Kaptuk őket, Inari küldte nekünk is és az apóséknak is. - közlöm vele az igazat, amire egy fél másodpercre elgondolkodik.
- Vigyél fegyvert akkor és az orvosi táskád is, szerintem. - közben megszólal a csipogója és az enyém is. Elkezdünk rohanni a sürgősségire. Egy autóbalesetet szenvedett 20 éves sérült kamrafibrillálni kezdett.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Dr. Murad Elnur Amirkhanov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Murad Elnur Amirkhanov   Dr. Murad Elnur Amirkhanov EmptyVas. Dec. 01 2019, 17:17

elfogadva
welcome to our family
Biztos fura lehet az új helyzet, de úgyis hamar beleszoktok. Legalább a feleséged néha kiengedheti a gőzt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Dr. Murad Elnur Amirkhanov
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leyla Amirkhanov
» Ginnifer Amirkhanov
» Dr. Farid Amirkhanov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: görög istenek-
Ugrás: