We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Ginnifer Amirkhanov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ginnifer Amirkhanov
Ginnifer Amirkhanov

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Ügyvéd
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 12.

Ginnifer Amirkhanov Empty
TémanyitásTárgy: Ginnifer Amirkhanov   Ginnifer Amirkhanov EmptyHétf. Aug. 12 2019, 17:37

Ginnifer Madsen-Amirkhanov
First keep the peace within yourself, then you can also bring peace to others.
Eiréné, Ginny
kortalan
görög isten
sophie turner
házas
hetero
canon/keresett
Themisz, és Zeusz gyereke, a könyvekben. Amúgy meg az édesapja Héphaisztosz, akitől képességet is örökölt. Elég látványos az övé is, ha úgy akarja, az elektromosságot képes irányítani, és meghajítani egy áramgömbbel is, ha éppen felbosszantod.  

The Devil is back
+16

1789 Bastille ostroma

A mantikór mérge szinte égeti a testem, a mocskos padlón fekszem, egy vadászházban, a toxic miatt csak eddig voltam képes jutni.. Még egy istent is képes lehet vele ideig-óráig kiütni, testileg, , ilyenkor a képességeinket se tudjuk használni. Nem mintha nekem valami látványos dolog lenne, viszont a teleportálás igen hasznos dolog. Főleg, amikor üldöznek, és egy másik isten teszi. Már máskor is meggyűlt a bajom ezzel tahó hólyaggal, hisz az ellenpólusom, ő  a félelmet testesíti meg, míg én a békét. S ez a macska-egér játék is évezredek óta tart, kb. azóta, hogy elérte a felnőtt kort. Fogalmam sincs, hogy tudta megszerezni az állat mérgét, csak egy őrült menne annak a közelébe, bár a Félelemről beszélünk, nem éppen arról híres, hogy normális. Főleg azóta, hogy az apját kiláncolták.
Ujjait a hajamba fonja, nem érzek fájdalmat, a méreg égető érzését viszont még mindig, minden aprócska korty levegőért hálás vagyok. A priccsen lévő penész szaga az orromba kúszik, a gyomrom tartalma legszívesebben távozna, de nem engedhetem meg magamnak, hogy ennél jobban megalázzon. Éppen elég a ruhám hangját hallani, ahogy eltépi, a kéjes, őrült nevetése elmémbe ég, a könnyeim patakokban folynak az arcomon, magatehetetlenül hagyom, hogy azt csináljon velem, amit akar.
- Meg…meg foglak ölni, Deimosz. – susogom halkan, képes vagyok a beszédre, noha olyan mintha csupán a szél lengedezni, tavasz táján.
- Nem fogsz..próbálkozz, de megtörtelek, ahogy megmondtam. Ha mégsem ne aggódj egyszer végleg megtörlek.  – sátáni vigyorral néz rám, és eltűnik.

Kilenc hónap múlva megszületik a lányom. A lányom, aki nem tehet az egészről semmit, mégis rá sem tudok nézni.
- Vidd innen..Látni se akarom.  – fordítom el a fejem, Eileithüia szerette volna a karjaimba rakni, de tagadólag megrázom a fejem.
- Eiréné, a lányod..Szüksége van rád.  – próbálkozik még, sikertelenül.
- Neveld fel, ha ennyire sajnálod! Azt mondtam vidd el a szemem elől! – csattan a hangom, nem lennék jó anyja, nem nevelhetem fel.
- Majd mi felneveljük. – Ponos hangja határozottyn zendül meg, s veszi el az apróságot a szülész istennőjétől. Ő talált rám, miután Deimosz bemocskolt, és vigyáztak rám Eunonimával. – De jegyezd meg Eiréné, a Végzet elől senki nem menekülhet.
- Sokkal jobb lesz neki így. – bízom benne, hogy ez a helyes döntés.


2017 New York

Az irodámban vagyok, hátam mögött kulcsolom össze a kezeim, úgy nézek le a járókelőkre, akik innen olyanok, mint az apró hangyák. Vannak köztük szorgosok, naplopók, megsebzettek. Arra tettem fel a mostani álcámat, hogy az utóbbiakon segítsek. Emberi jogi ügyvédként. Pedig több, mint kétszáz éve szembe köptem saját magam, önző módon elhagytam az egyetlen gyermekem. Akkor azt gondoltam, hogy az ő békéje miatt teszem, valójában a sajátomért tettem meg. Hisz minden gyereknek szüksége van az anyjára, még akkor is, ha erőszakos módon fogant meg.
A hangos kopogásra elkapom a fejem  hústömegtől, kérdőn fordulok az ajtó felé. Amíg nyílik az ajtó visszaveszem magamra a jól bevált erősnek tűnő képzeletbeli páncélt. Az én békém várhat, eddig is azt tette. Másoké fontosabb.
- Dr. Amirkhanov, örülök, hogy eljött. Foglaljon helyet. – biccentek a szék felé, s elfoglalom a helyem az asztal másik oldalán. Apró mozdulattal megcsóválom a fejem, saját magamra emlékeztet, azzal a különbséggel, hogy őt csak megverték. A sebei ugyan gyógyulnak, de ismerem annyira az embereket, hogy a lelkük sokkal nehezebben indulnak meg ezen az úton.
- Mit szól hozzá, ha azt mondom rács mögé küldöm a rohadékot? -

2018

A lányunk nyugodtan szuszog a kiságyban, így becsukom a babaszobaajtaját, én pedig a nappaliba megyek. Philotész néha nagyon fel tud bosszantani, most különösen. De hát, ha ez kell, hogy kiderítsem a férjem tényleg halhatatlan, akkor megteszem.
- Életem..ha azt mondom, hogy meg kell öljelek, mennyire nézel hülyének? De kezdem az elején, itt járt a nagyanyád, és azt mondta törjem ki a nyakad, kérném az engedélyed. - mosolygok rá bájosan, kérdezés nélkül nem tehetem meg. - Vagy leszúrhatlak, megfojthatlak...van a pincében cián is, ha gondolod... -

2019

- Zsebkendőt ne adjak? - nézek a férjemre egy vigyorral. - Csak egyetemre megy nem a világ végére. Amúgy is még nyár van, lehet még közös családi este is, de lehet nem kéne annyit dolgoznod. - nyomok egy csókot az arcára. Ha tehetné akkor három napot is lehúzna a kórházban.. - Amúgy is az orvosi bálra együtt megyünk, kibírod, kell Skyenak is a támogatásod. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Ginnifer Amirkhanov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginnifer Amirkhanov   Ginnifer Amirkhanov EmptyHétf. Aug. 12 2019, 17:47

elfogadva
welcome to our family
Kedves leendő sógornő!

A testvéred eljegyeztem, holnap hozzám költözik. Viszont utalok pár millió dollárt a kórháznak ahol a férjed dolgozik hálául? Jó lesz?
Foglalózol?
Vissza az elejére Go down
 
Ginnifer Amirkhanov
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leyla Amirkhanov
» Dr. Farid Amirkhanov
» Dr. Murad Elnur Amirkhanov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: görög istenek-
Ugrás: