We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Dr. Farid Amirkhanov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Farid Amirkhanov
Farid Amirkhanov

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
Traumatológus-szülész szakorvos
⌲ Hozzászólások :
4
⌲ Tartózkodási hely :
New York
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 08.
⌲ Kor :
38

Dr. Farid Amirkhanov Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Farid Amirkhanov   Dr. Farid Amirkhanov EmptyCsüt. Aug. 08 2019, 20:40

Dr. Farid Aslan Amirkhanov
Never hesitate to be good.
Farid, Doki
32
Görög istenek
Iwan Rheon
Házas, családos
Heteroszexuális
keresett
Az édesapja Aszklépiosz fia, az édesanyja Philotész és Choi Yu Jin lánya. Ő elsősorban orvostehetség, képes műtét közben külön észlelni a beteg részeket és messze meghaladva az átlagos sebészek képességeit, kezelni azokat. Rendelkezik a gyógyító érintéssel. Philotész részéről leginkább azt örökölte, hogy könnyen barátkozik, bár ő nehezen hiszi el, mert sosem próbálkozott őszintén. Hiányzik belőle az ék, ami a tehetségét a pengével lefogná, tud ártani is bőven. És még pár trükköt a dédapjától is...
Eredendően balkezes. Halhatatlan.
Alien Clapton
Safiyyah húgom az oldalamba könyököl, amire meglepetten nézek rá. Az istenekre, látja, hogy a lányom az én karomban van, nem Eirénéében.
- Ugye nem csak szerintem néz ki anya ma koreaibbnak a megszokottnál? - kuncog, amire a legidősebb bátyánk finoman tarkón suhintja.
- Ez egy rasszok nélküli család. - jelenti ki szigorúan, mert ő az egyetlen sötét szemű amúgy is közülünk. Még mindig különös, hogy az egész családom félistenekből és félvérekből áll és most már a nejem is elhiszi, hogy egyáltalán nem ütöttem anyámra.
- Ó, Ginny, biztos mesélte már Farid, de én nem vagyok azeri születésű, Washingtonból fogadtak örökbe a szüleim, mert nekik nem lehetett gyermekük és szerettek volna egy kislányt. Én cserébe adtam nekik hét unokát és Allura a tizenkettedik dédunokájuk. - édesanyám gesztikulációjában van valami különleges. Remek vadász, csodásan bánik a hárfával és most is el tudja érni a hangjával csak, hogy rá figyeljenek. Képes ennyi rokont egy étteremben magára fókuszálni. Halkan elkuncogom magam, amikor mellettem odasúgja Halima nővérem a feleségemnek, hogy én vagyok az összes Amirkhanov közül a legfélénkebb. Ezzel... azt hiszem egyet is értek.
Fájdalmas a búcsúzkodás, de én már túléltem Eiréné családját, most rajta volt a sor.
- Ha látjátok bármelyik isteni felmenőnket, üdvözöljük őket! - anyám mosolyogva a kezembe nyom egy zenedobozt, majd integet, én pedig majd kettészakadok. Sosem haragudott, amiért nem a vér szerinti családjával volt, mert biztos azt tették a szülei, amit kellett. Ő csak hálás az életért és sokáig szeretnének apával boldogok lenni.
- Átadjuk... - intek még nekik, majd a nejemre pillantok. - Ugye?

A zenedobozka dallamát dúdolom a műtőben is, ami annyira bosszantó már Chryse-nek, hogy berakta Spotifyról, csak duguljak be műtés közben.
- Ennyire nem rossz a hangom... - sandítok fel rá, ő meg megforgatja a szemét.
- Nem, de feláll a hátamon a szőr, ha meghallom a Greensleevest. - aztán a kezembe adja a Kocher-fogót.

Gyanútlanul lépek be az ajtón otthon, amikor elém lép Eiréné, a tekintete pedig... nem tetszik?
- Kicsim, nagyon! Miért ölnél meg? Mit tettem? Philotész itt járt... Jó, nem érdekel, essünk túl rajta, tekerd ki itt a nyakam. - ledobom a sálam, hogy könnyebb dolga is lehessen. Mielőtt megmondhatnám neki, hogy melyik csigolyára nyomjon, már ott is a keze. Halkan hallom a zenedobozt, ahogy a földre esek, de még élek.
Mi történik velem? Mi vagyok?
Vissza az elejére Go down
Jasmine Ingram
Jasmine Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
∿ First Lady ∿
⌲ Hozzászólások :
335
⌲ Tartózkodási hely :
∿ Nem tudom∿
⌲ Csatlakoztam :
2017. Feb. 13.

Dr. Farid Amirkhanov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Farid Amirkhanov   Dr. Farid Amirkhanov EmptyCsüt. Aug. 08 2019, 23:22

elfogadva
welcome to our family
Nem ismétlem magam, sipirc a játéktérre. *-*
Vissza az elejére Go down
 
Dr. Farid Amirkhanov
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leyla Amirkhanov
» Ginnifer Amirkhanov
» Dr. Murad Elnur Amirkhanov
» Amir Farid Bashir

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: görög istenek-
Ugrás: