We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Hyun Kang Dae

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kang Dae Hyun
Kang Dae Hyun

koreai istenség

⌲ Foglalkozás :
A megtestesült gonosz maga
⌲ Hozzászólások :
32
⌲ Tartózkodási hely :
Szöul
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 17.

Hyun Kang Dae Empty
TémanyitásTárgy: Hyun Kang Dae   Hyun Kang Dae EmptySzer. Dec. 18 2019, 18:29

Hyun Kang Dae
Danger on the outside can be seen but not those on the inside.
Kud
kortalan
koreai istenek
Shin Sung Rok
házas
Jin Ae szexuális kizárólag
canon/keresett
Kud a megtestesült gonosz. Szülő nélkül keletkezett, hogy minden ami jó, az ellen ott legyen és beleártson. Káoszistenség, szerteágazó erőkkel és burjánzó szadizmussal.
the enemy
Elgondolkodtál már valaha azon, hogy miért olyan sanyarú Korea történelme? Akkor helló, én vagyok az oka. Sokáig nem is akartak látni a Mennyek Birodalmában, mert jaj, rosszfiú. Pedig a főisten egy igazi szarházi faszfej, nem tudom miért kell tettetni, hogy nincs legalább 55 gyermekhalállal kapcsolatos isten itt. De most fel lettem rángatva a drágalátos Sangje által és messziről egy árnyékos falnál támaszkodom meg. Egy kölyköt kínoz. Van valami fura a lányban. Sangje, Dalnim és... Árész vére? Leheletnyi halandó beütéssel, de istennő. Csendben nézem, ahogy bántalmazza a gyereket, majd mikor feltisztul a kert, akkor lép hozzám Sangje.
- A leendő feleséged. Az istenverte lányom összefeküdt Árész és a félvér lányom fattyával... Abból született ez a kis selejt. El van nyomva az ereje. Gondolom nem kell mondanom sem mi a teendőd. - én csak sötéten röhögök egyet.
- Nem vagyok hülye, veled ellentétben, hogy a szélrózsa minden irányába kúrogassak. - ellököm magam a faltól és el is tűnök. Lányarám lesz, csodálatos. Legalább rendesen be tudom törni.

Lementem két napra a térképről inkább, minthogy Jin Ae átkozódását hallgassam. Istennő, nem volt kötelező neki ilyen fiatalon ovulálni már, én pedig örömmel tapostam el az ártatlanságát, többször is. Amikor felsír a gyerek, akkor lépek be, szinte unott arccal, de megtorpan az agyam is, amikor átadják nekem az újszülött lányom. Életemben először szeretettel és örömmel nézek valamire, és az egy baba... De az én gyerekem. Megszólal Jin Ae, hogy Jin Kyong lesz a neve, amire kuncogok kicsit és óvatosan átadom az anyjának.
- Gyönyörű név. - én pedig szabályosan iszkolok ki, hogy rendezzem magamat. Nem, nem lehet, hogy egy kölyök megtörjön engem. Az nem létezik!

A kumiho visszahozza Jin Kyongot, aki szalad hozzám és felmászik az ölembe, hogy megtámaszkodjon az asztal szélén, majd adjon egy puszit, amire egy kicsit elmosolyodom.
- Szia apa! - vigyorog rám, én meg végigsimítok a haján.
- Hamar hazaértél, valami baj van? - pillantok le rá. Ő nem szörnyeteget lát bennem, hanem az apját.
- Nagyapa. - von vállat, majd adok neki egy papírt, meg egy ecsetet, hogy rajzolhasson. Egy fél órán belül hazaér az anyja is, én pedig lerakom a kisasszonyt.
- Hazaért anyád, sipirc fürdeni, mert kikapsz. - majd elterelem a kicsit a bejárat felé, de én nem mutatom a képem most még.
Inkább a hálótermében várom meg, lazán támaszkodva, de amint belép megfogom a derekánál és a falhoz nyomom. Most már feleannyira sem érezhetném magam kellemetlenül, nem mintha történt volna ilyen, hogy így magamhoz simítom őt. Csak kéjencen mosolygok ahogy előveszi a hajtűt. Még izgatottabb leszek, ahogy a nyakamnak szegezi, majd ahogy belém döfi, még  a nyögést sem tudom elfojtani.
- Soha. - felelem reszelős hangon, hogy utána megcsókoljam őt a fájdalom és az ő varázsának hatása alatt.

717 évnyi házasság sokat csiszol a jellemen. Még mindig egy fasz vagyok. De három gyerek apja és most már normális férj. Az első gyerekünk még erőszakból született, a második cifrán, a harmadik pedig őszinte, tiszta szerelemgyerek lett. Látom Jin Ae arcán a fájdalmat, hogy csak így láthatja a családját. Sírva ölel át, én pedig a hátára simítok.
Meg kéne ölni Sangje-t, meg pár csicskát.
Vissza az elejére Go down
Gregory Maxwell
Gregory Maxwell

Admin

⌲ Foglalkozás :
Commandant of the Marine Corps
⌲ Hozzászólások :
20
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D. C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 08.

Hyun Kang Dae Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyun Kang Dae   Hyun Kang Dae EmptySzer. Dec. 18 2019, 20:07

elfogadva
welcome to our family
Szóval az van, hogy, mindenki megb.szhatja, hozzád képest elsőéves cserkész vagyok. Jó, azért örülök, hogy Jin Ae végül téged tört meg és nem fordítva, vagy egymást törtétek meg, nekem oly mindegy, a lényeg megvagytok.
Foglaló, mert eskü én is beléd vágom a lándzsámat, nemcsak a feleséged apja fogd kettészelni.
Vissza az elejére Go down
 
Hyun Kang Dae
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hyun Min Jae
» Nam Hyun Ae
» Hyun Jin Kyong
» Hyun Young Jae

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: koreai istenek-
Ugrás: