We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Nita Strong

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nita Strong
Nita Strong



⌲ Hozzászólások :
2
⌲ Csatlakoztam :
2019. Dec. 15.

Nita Strong Empty
TémanyitásTárgy: Nita Strong   Nita Strong EmptyVas. Dec. 22 2019, 00:29

Nita Strong
idézet a karakteredről
Nita, Mamamaci, Artio
kortalan
kelta istennő
Ragga Ragnars
házas
hetero
canon/keresett/saját
Morrigant kísérte, egyébként medveistennő, Nuada felesége. A termékenység és a vadvilág istennője is.  
useri információk
Sok éve már, hogy Nuada a férjem, és mindig szóltam neki, ha egyedül akarok lenni, vagy bármi más. Kivétel a mostani alkalom, nem volt itthon, amikor összecuccoltam, és leléptem, üzenetet se írtam neki. Utánam jött volna, azt pedig nem igazán éreztem szerencsésnek. Most, hogy a két játszó medvebocsot nézem. Előbb a saját szemével tapasztalja meg, és értse meg, hogy a családja várta őt, még most is. Hiába magyaráztam el neki Morgana egy számító ribanc, nem értette meg, egyszerűen nem lát a saját orránál tovább. Ezért sem tudja, hogy ikreket szültem neki, egy fiút, és egy leányt.
- Ideje menni! Vegyétek fel a rendes alakotokat! – nézek rájuk egy mosollyal, jobban szeretnek medveként lenni, sokszor meg is engedem nekik, és jómagam is csatlakozom hozzájuk, viszont egyre több tehetségtelen vadász ólálkodik a környéken. A vadászházunk mélyen van az erdőben, ott nem aggódom, hogy esetleg bármi bajuk esik, a tóparton viszont igen. Isteni gyerekek, de sosem tapasztaltak egy karcolásnál többet. Felkapom őket az ölembe, úgy megyek velük vissza, kapnak egy-egy csókot is a homlokukra. Aludni fognak, mint a bunda.
Óvatosan betakargatom őket, utána kimegyek a teraszra. Szerencsére itt van egy holló, így tudok üzenni Morrigannek. Titokban mindig is tartottam vele a kapcsolatot, muszáj volt. Szerettem volna vele jó hírt is közölni, viszont mindig csak a rosszat tudtam küldeni a férjemről, velem ugyan figyelmes volt, és ha el is fajultak a dolgok megoldottuk. Csupán Morgana mérgezte meg annyira a lelkét, s elméjét, hogy nekem se sikerült meggyógyítanom. Amint elfogadja, hogy normális családja van megismeri majd Anghust és Blairt is.
Vissza az elejére Go down
Annalee McLoughlin
Annalee McLoughlin

kelta istenség

⌲ Foglalkozás :
Törvényszéki antropológus
⌲ Hozzászólások :
78
⌲ Csatlakoztam :
2018. Aug. 27.

Nita Strong Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nita Strong   Nita Strong EmptyHétf. Dec. 30 2019, 23:54

elfogadva
welcome to our family
Az anyai ösztön sosem ésszerű, de ettől még nem helytelen.

Hugh Laurie

Kedves Artio!
Jó tudni, hogy a fiam még mindig nem normális. Vagy hát, annyira nem jó, de ez van. Reméltem, hogy melletted majd kicsit össze szedi magát, de a remény hal meg utoljára. Te attól még csodálatos vagy, és én imádlak, meg az unokáimat is. Majd együtt értelmet verünk Nuada kemény fejébe.
Ne feledd a foglalókat, aztán futás játszani, mert már nagyon vártunk.
Vissza az elejére Go down
 
Nita Strong
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: kelta istenek-
Ugrás: