We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Winter Espenschied

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Winter Espenschied
Winter Espenschied

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
FBI igazgatóhelyettes
⌲ Hozzászólások :
3
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D. C.
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 12.

Winter Espenschied Empty
TémanyitásTárgy: Winter Espenschied   Winter Espenschied EmptyHétf. Aug. 12 2019, 16:52

Winter Jaina  Espenschied
The cold never bothered me anyway
Drífa, Winnie, Elsa
1465
Görög istennő
Emily Blunt
Házas
Hetero
keresett/saját
Panakeia és Tartarosz legidősebb gyermeke, aki átvette Khióné helyétt így jelenleg ő a tél és a hó istennője.

Frozen
Már akkor sejtettem, hogy ez nap rosszabb lesz, mint az előzőek, amikor kimásztam az ágyamból. Ahogy beértem az irodámba rohantak is hozzám azzal a felkiáltással, hogy a nagy a baj, és ezt nekem is látnom kell. Robbantás történt egy kisebb bankban. A mocskos terroristák nem bírnak nyugodni, a francba is. De miért pont egy bank? Főleg, hogy nem is egy hatalmas névvel rendelkezőt céloztak meg, nincs ennek semmi értelme, jelenleg.
Kiérek a helyszínre, a kevlárt felveszem a biztonsági előírások miatt, nem mintha a kedvenc tárgyam lenne, de muszáj a viselése, itt nem menthetem meg magam a képeségemmel. Régen volt már, amikor szabadon mászkálhattam jégboszorkányként. Nekem is be kellett illeszkednem a halandók közé. Meglepettséget látok néhány közrendőr szemében, azt hiszik az igazgatóhelyettes csupán a székben ül és onnan nézi mi történik a városban? Lehet azt kéne tennem ezentúl, viszont ez az eset pont nem olyan, hogy másra bízzam még akkor sem, ha van elég dolgom.
- Valaki mesélje el mi az, amit tudhatunk. – pillantok az egyik suhancra, jegyzettömb van nála, remélem nemcsak amőbázott rajta, mert citerázni fogok a fején.
- Asszonyom, nincs halálos áldozat, csak pár könnyebb sérült. Viszont nem találtunk semmi féle robbanószert. -
- Értem, köszönöm. Még valami? – nyugtalanító amit mondott, körbe kell néznem nekem is.
- Nem vittek el egy vasat sem, már, ha egyáltalán elkövetőkről beszélünk, s nemcsak egy ember tervezte ki ezt az egészet. – feleli készségesen, mire csak bólintok. Halandó létére nagyon is beletrafált a dologba, mert ez isteni mű lesz.

Végre beléphetek a területre, be is igazolódik, amit gondoltam. Káosz hamarosan felébred, már nincs sok hátra. Ez az ő műve, ezen a helyen sok a varázslat, és a szenvedés is. A szemem sarkából egy árnyat pillantok meg.
- Most még békén hagyja az élőket, de nem sokáig. -
- Kösz, apa, ezt én is tudom. – ingatom meg a fejem egy bosszús sóhajjal. Beszélnem kell a főbossal. Talán tud rám szánni öt percet az elnök is. Visszaszállok a kocsiba, mire az anyósülésen lévő agyérgörcsöm megszólal.
- Winter, a hajad.. – kérdőn tekintek rá, majd belenézek a tükörbe, hófehér.
- A picsába. – sóhajtok fel, majd a telefonért nyúlok, hogy időpontot kérjek a Sasnál.

Ha van két féléves ikred akkor néha beviszed a munkahelyedre is, akkor is, ha az FBI igazgatóhelyettese vagy, és még bababaráttá is tettem az irodámat. Amúgy is az enyém a legtávolabbi iroda,és a leghalkabb .
Villódzó szemekkel nézek a belépőre, ha fel meri ébreszteni a lányokat kilógatom az ablakon.
- Áh, csak te vagy az Hen, mit hoztál nekem? - vigyorgok a férjemre.


Azóta Káosznak is vége, apám újra a régi, ezt mondjuk nehéz megsaccolni, hogy meddig. Hazudtam. Ameddig meg nem tudja, hogy unokája lesz, és nem az idősebb gyerekeitől. Valószínű én is így reagálnék, ha valamelyik lányunk úgy jönne haza, hogy várandós.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous

Vendég


Winter Espenschied Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winter Espenschied   Winter Espenschied EmptyHétf. Aug. 12 2019, 17:09

elfogadva
welcome to our family
Kérhetek majd fotót arról, ahogy apád agyvérzést kap? Nem? Azért megpróbáltam... Foglalózz.
Vissza az elejére Go down
 
Winter Espenschied
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elsa Espenschied
» Anna Myung Hee Espenschied
» Henning Emmerich Espenschied

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: görög istenek-
Ugrás: