We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Fadil Bashir

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous

Vendég


Fadil Bashir Empty
TémanyitásTárgy: Fadil Bashir   Fadil Bashir EmptyPént. Nov. 15 2019, 13:03

Fadil Neshi Bashir
idézet a karakteredről
Fadil
korod
egyiptomi isten
Tom Holland
kapcsolatban
heteroszexuális
canon
Anubis és Anput legkisebb fia, úgyhogy haláli dolgokhoz ért.  
useri információk
A konyhába csattogok, mert elméletileg a vénsakál itt van. A reggeli újságba bújva, amit nem értek mert mindent megnéz a neten, de azért rendeli az újságokat is.
- ’Reggelt! Egy röpke, viszont annál fontosabb kérésem lenne, Netflixre van szükségem. -
- Vegyem meg a Netflixet? -
- Egek, csak fizess elő rá, minek vennéd meg az egészet? – pislogok nagy szemekkel rá.
- Mert azt mondtad szükséged van a Netflixre, legközelebb mondj konkrétumot is. Amúgy meg van saját kártyád, nem? Rendeld meg, én meg majd utalok a mai napon a számládra. Jut eszembe ma ne csinálj programot, anyátokat viszem vacsorázni, aztán romantikus sétát teszünk a sivatagban. -
- Ma van a randim Sanurával, nem vigyázhatok Denderára, ne már. Mi van a bátyámmal? -
- Megkérhetném őt is, de nem. Téged akarlak, amúgy meg elég baja van az oroszlánnal. Amúgy meg adjatok neki egy tejet whiskey-vel, aztán alszik, mint a bunda nyolc órakor, ti meg csinálhattok mindenféle dolgot. -
- Mindenféle dolgot, minek is jöttem ide? Meg egyébként is mire gondolsz, hogy amint elalszik egymásra mászunk? Néha tényleg beteg az elméd, drága apám. -
- Hé! Voltam fiatal, és anyád is. Tudom mit csináltok ilyenkor. -
- Itt sem vagyok! – szabályosan kifutok a konyhából, na még csak az kell, hogy elmondja miket csináltak az őskorban. Elég volt nekem egyszer rájuk nyitnom kiskoromban, azóta Dendire is jobban odafigyelek, és még így is az utolsó pillanatban kaptam el a múltkor.

- Nem Dendera, nem fog átváltozni a kedvedért Sanu, amúgy is egy mesét ígértem neked, már a másodiknál tartunk, úgyhogy menjünk fürdeni aztán aludni. –
- Egyedül fürödjek? Anya mindig ott van velem! Vagy apu. – toppant egyet a lábával, segélykérő pillantást vetek álmaim istennőjére. Sakál vagyok, örökre választok párt, egy halk köszönömöt súgok, amint elviszi a húgomat fürdeni. Nem értek én ehhez, ha egyedül hagytak volna vele lehet csak holnap reggel fürdik a kisasszony, ugyanis nekem nem engedi meg, hogy bemenjek vele.
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Fadil Bashir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fadil Bashir   Fadil Bashir EmptyHétf. Nov. 18 2019, 21:10

elfogadva
welcome to our family
Majd egyszer nagy leszel kicsi sakál és megérted, hogy miért fontos mindent elolvasni nyomtatottan és digitálisan is és majd leszel te még apa is és verekedsz még gyerekkel fürdés idő miatt. Becsszó. Foglaló.
Vissza az elejére Go down
 
Fadil Bashir
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Malik Bashir
» Dendera Bashir
» Thema Bashir
» Alyah Bashir
» Amir Farid Bashir

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: egyiptomi istenek-
Ugrás: