We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Amon Ra Bousaid

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Amon Bousaid
Amon Bousaid

démon

⌲ Foglalkozás :
Újságíró
⌲ Hozzászólások :
23
⌲ Tartózkodási hely :
Kairó
⌲ Csatlakoztam :
2019. Jan. 28.

Amon Ra Bousaid Empty
TémanyitásTárgy: Amon Ra Bousaid   Amon Ra Bousaid EmptyHétf. Jan. 28 2019, 16:37

Amon Ra Bousaid
The light can heal, or the light can buuurn!.. Ok, it mostly burns.
Ré, Rá, Apuka
kortalan
démon
Jeremy Renner
kapcsolatban
hetero
canon
Hatásköre kiterjedt az égre, a földre és az alvilágra is, több teremtésmítoszban is fontos szerepet tölt be, és a király isteni atyjának is tekintették.

Tényleg így van, és még focirajongó is vagyok.  

Démonná válása után nem rendelkezik már semmi isteni erővel, annyi kedvezményt kapott, hogy a lelkiismerete megmaradt. Állati alakja a sólyom.

useri információk
Kérdő tekintettel pillantok a japán istennőre, felkeltette a figyelmem ez nem is vitás. Mindig benne vagyok egy jó kis fogadásban, talán túlságosan is unatkozok mostanság. Széth nyugton van, Ozirisz egyben, nem pedig darabokban, nincs jajveszékelő Ízisz se, aki tőlem kapta a hatalmát. Sőt még Maat-éknál is nyugodt minden, jelenleg, és még nekem szóltak be, hogy én csinálok normálatlanul gyereket. Bezzeg ők aztán tökéletesek benne, merthogy a második unokám nem félisten, az holtbiztos. De idővel minden kiderül, én aztán be nem köpök senkit.
- Szóval azt akarod nekem beadni, hogy a kardodról terjengő legenda igaz. – dörzsölöm meg az államat egy sóhajjal.
- Ühüm, és nálad jobb kezekben nem is lehetne, viszont, ha nem sikerül leleplezned egy héten belül visszakerül hozzám, áll az alku? – nyújtja a kezét felém, mire csak egy szemtelen vigyort villantok rá, s fogom meg a kinyújtott végtagot.
- Keress új kardot Amaterasu. Akkor holnap ugyanitt, napfeltekor.- teleportálok haza. Csupán két percembe telt lebuktatni, és pont ugyanennyi idő kellett ahhoz, hogy szerelmes is legyek.

Próbálok nem röhögni Maat kiakadásán, amikor először találkoztam Sitrával és szólalt meg akkor tudtam, hogy gyanús a gyerek. Egy istent ismerek, aki pont így beszél, az pedig Thot, s lássunk csodát, tényleg ő az apja.
- Jól van már, hát nem vagy képes megcsalni a férjed, ez annyira nagy baj? – vonom meg a szemöldököm, mire furán méreget.
- Vedd úgy, hogy nem kérdeztem semmit, és nem is mondtam..Még a végén agybajt kapsz. Akkor vontad fel így a szemöldököd, amikor Széth megbolondult, aztán darabokra vágta Oziriszt. – emeli fel a karját védekezően.
- Ühüm..szerintem akkor nem ilyen arcot vágtam, de mindegy. Akkor két agyvérzést is kaptam. Legalább most szépen játszanak. -
- Azért, mert eddig még nem futottak össze. Mindegy is, megyek meg kell ölnöm a férjem. Üdvözlöm Kanont.  -  
- Átadom, a férjedet meg várom a holnapi meccsre. – intek egyet, és visszamászom a kertbe, napfürdőzni.

Felkapom a vörös macskát Zafírt, már megint az asszony kimonóján fetreng. Értem én, hogy finom selyem, de akkor se kéne rajta aludni.
- Hm..hm..végre Menhit is isteni rangra lépett. – dobom le magam macskával a kezemben a kanapéra, majd csókot nyomok Kanon arcára. – Végre minden a helyén, bár kicsit mérges lesz mind a két szülőjére. Na, de mindegy is, szükség volt erre a találkozóra, mert ami következik az nem gyerekjáték, még a végén lehet nekünk is be kell szállni. – amihez nem fűlik fogam, meg úgy semmim se. Kiszálltam a háborúsdiból nagyon régen. Úgyhogy senki ne akarja, hogy felálljak a kényelmes kanapémról, s arra kérjem a mellettem ülő nőt, hogy legyen a kardom, mert azt senki nem fogja megköszönni.
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Amon Ra Bousaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amon Ra Bousaid   Amon Ra Bousaid EmptyKedd Jan. 29 2019, 15:30

elfogadva
welcome to our family
Tudom, hogy mennyire nem szereted, hogy ha az én számból elhagyja magát egy olyan mondat, hogy "gyere menjünk háborúba", de nem garantálom, hogy nem fogja. Már csak azért sem, mert érdekel, hogy miként működtök együtt a kardod/csajoddal.
Csók a családnak.

FOGLALÓZZ!
Vissza az elejére Go down
 
Amon Ra Bousaid
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ran Bousaid
» Amara Bousaid
» Khalid Oberon Bousaid
» Neda Bousaid-Faraon
» Lapis Rania Bousaid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: démonok-
Ugrás: