We went all out to win
Sing your life’s anthem as if it’s in full bloom, polish up every single diamond and hold it in your heart

KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
welcome
we are ancients' haven

Az Istenek Tanács nem olyan régen ült össze, hogy végre megvitassák a Káosz utáni zűrzavart, illetve fényt derítsenek néhány dologra, amit nem tudtak, vagy csak kevesen. Ilyen volt Zeusz halála is, amint megtudták ki is tette néhányan ott hagyták az ülést, mint Hádész, Poszeidón, akik szerint nem Kratoszt illette ez a dicsőség, ahogy az sem tetszett sokaknak, hogy Héra is meghalt Nüx keze által. A titánok is visszakapták az erejüket. Az egyiptomiak sem tétlenkedtek, a főistenüket Rét kivégezték, nem halt meg, sokkal rosszabb érte őt, démonná vált. Nekik is muszáj volt átrendeződniük, ezért lett Ízisz és Ozirisz a főistenük. Fenrir és Jörmungandr becsörtetett a Tanács helyszínére ledobták Frigga és Odin testét, ami maradt belőle, a helyszínen tartózkodó istenek megrökönyödtek, de a skandinávok már fel voltak készülve erre hiszen a Nornáktól megkapták a jóslatot több száz évvel ezelőtt. Baldurt nevezték ki a főistenüknek. A kisebb panteonoknak sikerült területeket kicsikarniuk, Awilix és Kukulkan megkapta Mexikót, helyet kaptak a Tanácsban, ahogy a többi főisten is, így a kelták is lecsillapodtak, valamint az indiaiak is csendben maradtak, ki tudja meddig? Egy biztos, az emberek és istenek a békeidőket élvezik.
log in
welcome back darling

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
multikapu
Lépj át egy más énedhez!

Név:

Jelszó:



chatbox
at last... drama!

they're here
they are our babies

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Szer. Ápr. 17 2024, 22:59-kor volt itt.
last posts
did you get one?

Mannis Drake
Pént. Júl. 03 2020, 20:20

Eun Ae Seo
Vas. Jún. 28 2020, 21:31

Ran Bousaid
Vas. Jún. 28 2020, 20:58

Jin Ae Yeon
Vas. Jún. 28 2020, 20:47

Kenji Hanazono
Hétf. Jún. 22 2020, 18:55

Jasmine Ingram
Vas. Jún. 21 2020, 17:00

Sun Jung Lee
Kedd Jún. 16 2020, 23:15

Arthur Strong
Kedd Jún. 16 2020, 21:38

Annalee McLoughlin
Pént. Jún. 12 2020, 16:59


Megosztás
 

 Amara Bousaid

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Amara Bousaid
Amara Bousaid

egyiptomi istenség

⌲ Foglalkozás :
Diplomata
⌲ Hozzászólások :
6
⌲ Tartózkodási hely :
Kairó
⌲ Csatlakoztam :
2019. Aug. 11.

Amara Bousaid Empty
TémanyitásTárgy: Amara Bousaid   Amara Bousaid EmptyVas. Aug. 11 2019, 21:16

Amara  Bousaid
Symmetry in all things
Amara, Maat
kortalan
isten
alicia vikander
házas
hetero
canon
Az igazság, a rend, a törvény megszemélyesítője is én vagyok. Valamint a teremtéskor felállított világrendet is képviselem, melynek fenntartása a fáraó feladata volt valamikor. Ha pedig nem elég tiszta a szíved akkor azt Ammut eszi meg, előtte persze az én tollam dönt.

useri információk
- Mit nem lehet azon megérteni, hogyha Amerikával jó kapcsolatot ápolunk az nekik is, és nekünk is nagyon jó? Vegye elintézettnek, igen, elutazom Washingtonba. – teszem le a telefont egy sóhajjal, és megdörzsölöm a halántékomat. Naná olyan egyszerű elkapni az elnököt. Vagyis jobban mondva egy halandónak tényleg nehéz lenne, de hátha sikerült elintézni, hogy engem majdnem rögtön fogadjon. Egyiptomot ki kell húzni a mocsokból, ezen nincs mit szépíteni, és pont nem az a fajta istennő vagyok, aki nem kér segítséget a görög társaitól. Most már, azért kétezer évvel ezelőtt merőben máshogy gondoltam. Változtak az idők, én is, kár tagadnom.
- Intézd el a foglalást, és beszélj a Fehér Házzal is. – adom ki utasításként a titkárnőmnek, nekem más dolgom van, sokkal fontosabb. Meg amúgy is, ezért van felvéve, segítsen nekem, intézkedjen. Nem öt perce dolgozik nekem, hanem legalább öt éve, tudja milyen vagyok.
- Igen, Amara. Hívlak, amint van időpont. – bólintok, és kilépek az irodából, majd az épületből is. Meg kell látogatnom a férjemet, pedig ritkán teszem meg, legtöbbször otthon futunk össze, ám a mai napon meg kell, hogy öljem. Nem várhatok amíg haza eszi a fene.

Ütemesen kopog az egyetem padlóján a magassarkú cipőm, összehúzott szemmel méregetek mindenkit, mintha mérlegelés lenne, pedig nem, fogjuk a szakmai ártalomra. Ja, és egyébként elvileg nem tudok csúnyán nézni, úgyhogy mire Thot elé érek muszáj valami mérges mókus arcot vágnom. Kivágom az irodája ajtaját, nem érdekel a mosolya, vékony kecses ujjaimat a torkára fonom, és megszorongatom a nyakát.- Értem ám... Elfogadtad Sitrát, a család részévé tetted, apja próbáltál lenni... De csak neked vannak profetikus álmaid! Te vagy egybefonva az idővel is. – sziszegem az arcába, bármelyik kígyó megirigyelne ilyenkor, tényleg. De roppant mód dühös vagyok rá, amiért ennyi éven át hazudott. Egek, egyszer szerettem volna megbosszulni Szesatot, mert a büszkeségemet piszkálta, hiába neveltem, mint a sajátomat. Nem volt az. - Talált egy másik medjayt az álmaival.
-Igazán? Ez remek? Mert nem egy halandóval csaltál meg, sőt meg sem sikerült csalnod. – ilyenkor tényleg meg tudnám fojtani egy kanál vízben is, vagy legalább kinyomni a szemét, mindegy csak fájjon neki.
- Kezdd el jóvá tenni amit tettél és ma a kanapén alszol.-engedem el, és felszegett fejjel lépdelek ki tőle. Sőt, nemcsak ma, a következő hetekben is, vagy hát ott alszik, ahol akar. Úgysem leszek itthon. Héphaisztoszt is meg kell ütnöm legalább kétszer, nem érdekel, hogy egy éves a legkisebb lánya, és most boldog apuka. Én nem vagyok boldog.  
Vissza az elejére Go down
Brian Ingram
Brian Ingram

görög istenség

⌲ Foglalkozás :
POTUS
⌲ Hozzászólások :
122
⌲ Tartózkodási hely :
Washington D.C.
⌲ Csatlakoztam :
2018. May. 17.

Amara Bousaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amara Bousaid   Amara Bousaid EmptyVas. Aug. 11 2019, 22:30

elfogadva
welcome to our family
Nem érthetek egyet jobban azzal, hogy legyünk jóban. De most már azért rendezzétek a soraitokat Thottal, mert a lánykátoknak talán jobban kelletek, mint valaha. Meg egymásnak is, valljátok be. Foglaló!
Vissza az elejére Go down
 
Amara Bousaid
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ran Bousaid
» Amon Ra Bousaid
» Khalid Oberon Bousaid
» Neda Bousaid-Faraon
» Lapis Rania Bousaid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ancients' Haven :: Karakter részleg :: Tagjaink :: Istenek :: egyiptomi istenek-
Ugrás: